تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 87 از 598 اولاول ... 377783848586878889909197137187587 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

خوب عزيز به قبولي هاي سالهاي گذشته نگاه كن بعد رتبه ي كشوري مهم نيست رتبه در سهميه مهمه چون شما رو با رتبه در سهميه ور ميدارن نه رتبه ي كشوري.

سوال دومت هم خوب ببين همه ي رشته ها خوبن و يه نيازي ديدن كه گداشتن شما ببين به كدوم رشته بيشتر علاقه داري و دروس تخصصي اون رشته رو نگاه كن و بازار كار و احتمال قبولي تو شهر خوب و...
    قبولی سال های گذشته رو از کجا بیارم؟

داره خودمونی میشه saho69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

قبولی سال های گذشته رو از کجا بیارم؟
    از یادگار ماندگار کانون
    برو این سایت kanoon.ir

3. 2 کاربر از saho69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

نه اولیا رو با مداد b5 زدم.......نترسونم....
    نترس داداش...
    من همکلاسی پارسالم عمومی ها رو با مداد b4 و اختصاصی ها رو با اتود پر کرد و پاسخنامش درست تصحیح شد و رتبش دو رقمی شد!!
    بی خود نگران این چیزا نباش!!...
    یکی دو روز دیگه نتیجه ها میاد همه چی درست میشه...

5. 4 کاربر از farhad1122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نه اولیا رو با مداد b5 زدم.......نترسونم....
    فرقی با هم ندارن زیاد که!
    چرا بچجه رو می ترسونی ! سوال های کونکور با دقیق ترین و بهترین روش ها تصحیح میشه و احتمال اشتباه تقریبا صفر هست . اما در مورد پیگیری باید بگم که امکانش هست ولی زیاد روش حساب نکن .
    نترسوندمش خودش ترسید یهو!
    اون مورد دومی رو شما مطمئنی ؟پس چرا هر سال یه عالمه اعتراض هستش ؟3 سال پیشو یادته؟پسره ماماییه تهرانو قبول شد؟یا رتبه های 3 رقمی شدن 4 5 رقمی؟اینا کجاش دقیقه؟همش رو هواست!

7. 2 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saho69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

نترس داداش...
    من همکلاسی پارسالم عمومی ها رو با مداد b4 و اختصاصی ها رو با اتود پر کرد و پاسخنامش درست تصحیح شد و رتبش دو رقمی شد!!
    بی خود نگران این چیزا نباش!!...
    یکی دو روز دیگه نتیجه ها میاد همه چی درست میشه...
    یکی از دلایلی که نتایج دیر اعلام میشه اینکه 4 دفعه پاسخ برگها توسط دستگاه صحیح میشه
    نترس

9. 2 کاربر از saho69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه gozine2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

راست می گه کی گفته دستگاهاشون دقیقه؟

11. این کاربر از gozine2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

عزیز من الکی خودتو ناراحت نکن یکی از دوستای خودم سال 88 که کنکور دادیم همه رو با مداد نوکی زد پس باید 0 می شد دیگه؟
    خیالت رااااااااااااااااااحت ایشالا که چیزی پیش نمیاد

13. این کاربر از bnmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

یکی از دلایلی که نتایج دیر اعلام میشه اینکه 4 دفعه پاسخ برگها توسط دستگاه صحیح میشه
    نترس
    البته عمو توکلی گفت دوبار با دو دستگاه چک میشه....
    منم اینقدا نترسیدم.......فوقش قبول نشم...

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

بچه ها من یه حس بدی دارم...میترسم درصدایی که گرفتم با اینی که تو کارنامه میاد فرق کنه... بد تر باشه....
    اختصاصیا رو با مدادنوکی پر کردم....اگه یوقت خراب حساب کرده باشن راهی هست واسه پیگیری؟؟!؟!؟؟!؟
    منم حس خوبی ندارم. حس می کنم درصدام رو طبق میل خودم حساب کردم، گرچه نهایت دقت رو به کار بردم. اگه درصدایی که حساب کردم، همونم نتیجم باشه خوبه. یعنی امسال صد در صد دانشجوی یه دانشگاه خوب میشم میره پی کارش

منم اینقدا نترسیدم.......فوقش قبول نشم...
    آره، فوقش قبول نشدی، چیزی نیست که. فدای سرت. جاش یکی دیگه میاد جای شما دانشگاه قبول میشه. مسئله ای نیست که. یه کار خیر هم کرده باشی. دل یه جوون رو هم شاد کرده باشی.! -همش شوخی بود -
    اگه بخواد به اتود گیر بده که نمی ده، اول اینکه من همش رو با اتود جواب دادم، دوم اینکه یکم آب ریخت رو برگم. ( البته چند قطره ) . ولی نگران این چیزا نیست، درصدامو حساب کردم، اگه اختلافش زیاد بود، میرم اعتراض. ولی گمون نکنم مشکلی پیش بیاد.

به نظر من دستگاهاشون دقیقه، و دوبار پاسخنامه رو چک می کنه و حالا یکی دو مورد که میگین اشتباه شده، احتمال داره از کثیفی برگه باشه. مثلا بعضی جاها دیدی رو یه گزینه دست میزاری، رنگش رو گزینه های دیگه هم میره؟ خب همین خیلی اتفاق میافته که به جنس نوک مدادت بستگی داره.

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

نترس
    خود سازمان سنجش گفته که اولا دو دفعه پاسخبرگها خونده میشه و در صورت تطبیق درصد ثبت میشه.
    و دوما باز خود سازمان سنجش گفته که کل پاسخبرگ ها دوبار در طی یک هفته خونده میشه.
    پس سرعت کار بالاست، می خوان حالگیری کنن.
    باشه، ما هم مثل بقیه تحمل می کنیم.
    آقا دو سه روز دیگه نتایج میـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــاد ( نمی دونم خوشحال باشیم یا ناراحت بهتره رای ممتنع بدم = )

16. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

میدونی از بوشهر چقد راهه تا بابل ! از من میشنوی شهرایی رو بزن که از بوشهر اتوبوس مستقیم داشته باشن ! این یه تجربه دانشجویی به شدت اثبات شدست ! اگرم نمیخوای که بیا سمنان پیش خودمون .
    این قسمت حرفتون کااااااااااملا تایید میشه
    بچه ها دقت کنین که شهری که میزنین مسیرش یه سره باشه (اتوبوس یا قطار مستقیم داشته باشه) الان گرمین متوجه نیستین فکر میکنین میرین اونجا میخونین و کنار میاین ولی یه دوستی دارم که آملیه و از زنجان برای آمل اتوبوس مستقیم نداره. میاد تهران میره ترمینال شرق سوار اتوبوس بعدی میشه و.... خلاصه ترمی یه بار میره خونه وقتیم که برمیگرده میگه غلط کردم!
    البته اگه رشته مورد علاقتون رو جای دیگه قبول نشدین مهم نیست هر جاقبول شین برین بخونین بعد از گرفتن مدرکتون تلافیش در میاد

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

از چه لحاظ؟
    توی یادگار مانگار یه نفر از "نقده" با 6064 قبول شده (برق قدرت)

؟؟
    دقت کنین توی انتخاب رشته به آخرین نفر قبول شده نگاه نکنین . میانگین بگیرین هرچی به میانگینش نزدیکتر باشین احتمال قبولیتون بیشتره (یادگار ماندگار پارسال میانگین رتبه هر منطقه رو پارسال زده بود امسال نگاه کردم ولی یادم نمیاد زده یا نه)

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

ممنون.نگاه کردیم و بسی مایوس گشتیم.

برای تجربی رتبه آخرین قبولی ها خیلی کمتر شده.سال 87 آخرین رتبه ای که پزشکی تهران قبول شده بود(منطقه 1) 312 بود ولی پارسال شده 100.تقریبا همه رشته ها همینطورن.
    بله دقیقا. حتی سال 88 هم وضعیت بهتر از 89 بود. سال 88 منطقه دو با رتبه 2300 داروی بهشتی اورده بود من با رتبه 2100 نیاوردم

18. 3 کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •