تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 47 از 598 اولاول ... 374344454647484950515797147547 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

اون اولین حرفتون درست ولی نه اونجوری که شما فکر می کنید!
    معلمای اینجا چیزی که تو مدارس عادی به بچه ها یاد میدن با روستای X ته شهر y فرقی نداره.باور کنید!
    معلمی که میاد تو یه مدارس ما اولین فکرش خصوصی هستش(99 درصد اینجورین).اونوقت از اون چه انتظاریه!؟؟
    من دبیرستان سر همین کارای معلما که خصوصی نمی گرفتمشون نمره ی خودمو نمی دادن اذیت می کردن.
    ورقه تصیح کردن که همه جا یه جوره چون ورقه ای (فکر کنم 50 تومن بود) برای معلم حساب می کنن.معلم انقدر وقت واسه هر ورق نمی زاره چون با ماشینش یه دور بزنه بیشتر از اون پول در میاره!پس انتظاری از اونا نبیاد داشته باشید.
    نمرات نهایی که همش کشکه کشکه با این اوضاع تقلب و ... که توش بوده
    حالا باز کنکور یه کم بهتره.البته تو ورودی دانشگاه هم اینجوریه ها خیلی ها با پول و پارتی بدون کنکور می رن دانشگاه(نه فقط ازاد حتی سراسری!)
    کلا اموزش تو ایران رو عدالت نیستش هیچ وقت. فقط امیدوارم هر کس به حقش برسه.
    درست يه كم پيازداغشو زياد كردم ولي حق خيلي ضايع ميشه ولي به نظر من كنكور از همش بهتره چون اگه دانشگاهي بشه ديگه ميشه پارتي بازي كلي اين سوابق تحصيلي هم همش كشكه چون از چندين و چند نفر كه دارن دكترا ميخونن و دانشجوي دانشگاه هاي تاپ كشور هستن پرسيدم بيشترشون ميگن كه همش كشكه

معلم رياضيمون ميگفت يه برگه هندسه كه 6 برگه يا شايدم بيشتر با يه برگه دين و زندگي كه حداكثر 1/5 صفحه بشه دستمزدش برابره دليلي هم نداره كه معلم وقتشو بذاره واسه دقيق تصحيح كردن(خدا از معلممون راضي باشه چون خط منو مي شناخت!!!!(يه نوع پارتي بازي) هر درسيو كه تصحيح مي كرد 20 ميشدم ولي خدايي بهم نمره نمي داد بلكه راه حل هاي جديد رو هم در نظر مي گرفت نه مثل بعضيا .... )

كلا بهتره بي خيال اين بحث بشيم چون به قول سعدي

بيدل گمان نكنم نصيحت كند قبول ***** من گوش استماع ندارم لمن تقول

موفق باشيد

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

شمايي كه بچه كلان شهري يا دبيراي خوب دارين من شهرستاني در حقم اجحاف شد وقتي يه معلم كه هنوز توي دودوتاش مونده مياد ورقه منو تصحيح ميكنه معلومه نتيجش چي ميشه(مثلا براي دروسي مثل هندسه و عربي و ادبيات كه نظر همكار صائب است)
    اکثر کسانی که اینجا دارن نظر میدن شهرستانیا. من که دیگه منطقه 3 ام. ولی به هر حال این مسائل وجود داره و همه جا هست. حتی میبینی یکی دست خطش خوب نیست و مصحح نمرش رو کم می کنه. اینا همه قبول ولی اصل مشکل فعلی هنوز بی جواب مونده و اینا دلیلی بر بی عدالتی دیگری نمیشن.
    ببنید دوستان اومدن در مورد بی عدالتی بودن کنکور صحبت کردن. اولا مطمئنم که کنکور خیلی عادلانه تر از امتحان نهاییه چون حداقل اشتباهات تصحیح رو به حداقل می رسونه و نمرات جابه جا نمیشن. ( مگر مواردی خیلی خیلی استثنا ) . مثلا من همین کنکور اونی که آب میگردوند چند قطره ای آب رو پاسخبرگم ریخت و امیدوارم که مشکلی پیش نیاد ( بلاخره هر چه دقت بشه، مشکلاتی وجود داره و به گفته ای "ایده آل دست نیافتنیست"، و فقط باید سعی کرد بهتر و بهتر بشه )
    يه بنده خدايي رو هم ميشناسم تو محلمون چندسال قبل كنكور داشت بعد از كنكور كه اومد خونه رفته بود تو اتاق درو بسته بود و درجا سكته كرد و فوت كرد ولي تلويزيون و هيچ جاي ديگه حرفي ازش زده نشد اينم گفتم كه كنكور تلفات جاني هم گرفته ....
    به نظرت تقصیر کار اصلی کنکوره؟ به نظر من که خونوادشونه. نباید اینقدر تحت فشار قرارش میدادن. بعضی ها هستن که سر هر امتحان تو مدرسه غش می کنن، حالا امتحان هم نگیرن؟ کلا باید فرهنگسازی بشه که همه چیز دانشگاه نیست.

کلا این جهان همش بی عدالتیه این نمونشم که دیگه بدتره!
    کسی نمی گه بی عدالتی وجود نداره تو سیستم آموزشی، حتما هست. ولی خب در مورد کنکور، ضریب دروس، احتمال افزایش درصد و... همش اطلاع داده شده بوده و دیگه بیای کل وقتت رو یه درس بذاری و از بقیه غافل بشی، تقصیر کار خود فرده.
    ولی در مورد تاثیر مثبت معدل تازه بعد کنکور که دست همه کوتاه شده خبر دادن و مطمئنا موافقینش بیشتر از مخالفینن چون اونایی که معدل به نفعشون خیلی کمتر از اونایی هستن که معدل به ضررشونه، ولی خب رقابت تو رتبه های پایینه که معدل براشون مهمه.

3. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

گوشه‌ای از عدالت در کنکور:*

ـــ دانش‌آموزی شهرستانی منطقه 3 که به دلیل پولداری خانواده از تمام امکانات ممکن برخوردار است و همچنین از سهمیه منطقه

ــــ دانش‌آموز فقیر تهرانی که از کوچکترین امکانات دور است و سهمیه‌ای هم ندارد

*به نقل از یکی از پیج های فـــیس بوک

Last edited by Amirdb; 21-07-2011 at 21:06.

5. 3 کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اکثر کسانی که اینجا دارن نظر میدن شهرستانیا. من که دیگه منطقه 3 ام. ولی به هر حال این مسائل وجود داره و همه جا هست. حتی میبینی یکی دست خطش خوب نیست و مصحح نمرش رو کم می کنه. اینا همه قبول ولی اصل مشکل فعلی هنوز بی جواب مونده و اینا دلیلی بر بی عدالتی دیگری نمیشن.
    ببنید دوستان اومدن در مورد بی عدالتی بودن کنکور صحبت کردن. اولا مطمئنم که کنکور خیلی عادلانه تر از امتحان نهاییه چون حداقل اشتباهات تصحیح رو به حداقل می رسونه و نمرات جابه جا نمیشن. ( مگر مواردی خیلی خیلی استثنا ) . مثلا من همین کنکور اونی که آب میگردوند چند قطره ای آب رو پاسخبرگم ریخت و امیدوارم که مشکلی پیش نیاد ( بلاخره هر چه دقت بشه، مشکلاتی وجود داره و به گفته ای "ایده آل دست نیافتنیست"، و فقط باید سعی کرد بهتر و بهتر بشه )

به نظرت تقصیر کار اصلی کنکوره؟ به نظر من که خونوادشونه. نباید اینقدر تحت فشار قرارش میدادن. بعضی ها هستن که سر هر امتحان تو مدرسه غش می کنن، حالا امتحان هم نگیرن؟ کلا باید فرهنگسازی بشه که همه چیز دانشگاه نیست.

کسی نمی گه بی عدالتی وجود نداره تو سیستم آموزشی، حتما هست. ولی خب در مورد کنکور، ضریب دروس، احتمال افزایش درصد و... همش اطلاع داده شده بوده و دیگه بیای کل وقتت رو یه درس بذاری و از بقیه غافل بشی، تقصیر کار خود فرده.
    ولی در مورد تاثیر مثبت معدل تازه بعد کنکور که دست همه کوتاه شده خبر دادن و مطمئنا موافقینش بیشتر از مخالفینن چون اونایی که معدل به نفعشون خیلی کمتر از اونایی هستن که معدل به ضررشونه، ولی خب رقابت تو رتبه های پایینه که معدل براشون مهمه.
    dعنی چی؟
    یعنی من که زبانم از اون یارو بهتره حقم ضایع نمی شه؟
    عربی کسی نخواد بخونه باید چی کار کنه؟!!!هان؟!!!
    من میگم می خوام برم زبان انگلیسی نه ادبیات و مترجمی عربی!
    اون ماله انسانیه!
    این کنکور زبانه نه عربی!
    هیچ فرقی نداره قبلش می گفتن می خواستی چی کار کنی؟!
    گوشه‌ای از عدالت در کنکور:*

ـــ دانش‌آموزی شهرستانی منطقه 3 که از به دلیل پولداری خانواده از تمام امکانات ممکن برخوردار است و همچنین از سهمیه منطقه

ــــ دانش‌آموز فقیر تهرانی که از کوچکترین امکانات دور است و سهمیه‌ای هم ندارد

*به نقل از یکی از پیج های فـــیس بوک

دقیقا.من خیلیا رو تو منطقه 3 می شناسم والا وضعشون 100 تا پولدارای تهرانو می خوره.
    دوست منم تو تهرانه ولی وضعش افتضاحه چون باباش نداره بهش پول بده چون داداشش دانشجوه
    از اونورم می شناسم کسایی رو که میرن تو مناطق 3 از شهر های بزرگ یه مدت یا مدرکشونو می خرن برای سهمیه!
    کلا رو هواییم!

7. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

dعنی چی؟
    یعنی من که زبانم از اون یارو بهتره حقم ضایع نمی شه؟
    عربی کسی نخواد بخونه باید چی کار کنه؟!!!هان؟!!!
    من میگم می خوام برم زبان انگلیسی نه ادبیات و مترجمی عربی!
    اون ماله انسانیه!
    این کنکور زبانه نه عربی!
    هیچ فرقی نداره قبلش می گفتن می خواستی چی کار کنی؟!

دقیقا.من خیلیا رو تو منطقه 3 می شناسم والا وضعشون 100 تا پولدارای تهرانو می خوره.
    دوست منم تو تهرانه ولی وضعش افتضاحه چون باباش نداره بهش پول بده چون داداشش دانشجوه
    از اونورم می شناسم کسایی رو که میرن تو مناطق 3 از شهر های بزرگ یه مدت یا مدرکشونو می خرن برای سهمیه!
    کلا رو هواییم!
    تاييد ميشه شديد با اينكه به نفع خودمه ولي باهاش مخالفم من كنكور زبان رو عمومياشو بالاي 90 زدم اختصاصيش رو زدم 50-60 ولي چون عموميا خوبه آدمو بالا ميشكه ولي حق بچه هايي كه زبانشون خوبه ضايع ميشه !!

يه مثال عيني ، يكي از همكلاسيامون كه تو پول شنا ميكنن خرداد و شهريور افتاد (همه درسا) ولي با خريدن بعضي از مراقبا و يه تقلبي(سوالا رو بيرون مي برد يكي بيرون منتظرش بود و سوالا رو واسش جواب مي داد و ...) آخه اين عدالته!

كلا كله پائيم!

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

من اینو توی یه تاپیک دیگه هم نوشته بودم بعضی از بچه ها هم اشاره کردن به همین چه تأثیر مثبت بدن فقط چه هر جوری تأثیر بدن به ضرر اونه که نمرش پایین شده چون به هر حال برای اونی که نمرش بالاتر شده تأثیر مثبت میدن و رتبش بالاتر میشه
    مثل اینه که یه عده از شما جلومیزنن شما خوشحال اینی که عقب نرفتی و ثابت موندید
    کنکور نمره بندی نیست رتبه بندیه یه نفر از شما جلو بزنه فرقی نداره با اینکه شما عقب بری .

10. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

تاپیک انتخاب رشته رو با بحث عدالت به انحراف نکشید لطفاً
    بعد انتخاب رشته و یه رشته افتضاح قبول شدن فرق بین منطقه 3 و 1 بودنو می فهمید!!!حاضرید معدل،رتبه خوب، شهر ، همه امکاناتی که داشتینو بدین به جاش منطقه 3 بودین!!!
    وقتی از شهر خودت که منطقه یکه با رتبه 4 رقمی زیر 5000 یه شهرستان منطقه 2 قبول شدی(فقط به خاطر اینکه همه انتخابای قبلیت که شهر خودت بوده رد شدی چون بچه های منطقه 2 و 3 قبول شدن) و با رتبه 32000 منطقه 3 همکلاس شدی که حتی از لحاظ سطح علمی هم در حد تو نیست عدالت برات جا میوفته!!!اونوقت میفهمی همه اون امکاناتی هم که داشتی کشک بوده!!!

12. 2 کاربر از Rainy eye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

تاپیک انتخاب رشته رو با بحث عدالت به انحراف نکشید لطفاً
    بعد انتخاب رشته و یه رشته افتضاح قبول شدن فرق بین منطقه 3 و 1 بودنو می فهمید!!!حاضرید معدل،رتبه خوب، شهر ، همه امکاناتی که داشتینو بدین به جاش منطقه 3 بودین!!!
    وقتی از شهر خودت که منطقه یکه با رتبه 4 رقمی زیر 5000 یه شهرستان منطقه 2 قبول شدی(فقط به خاطر اینکه همه انتخابای قبلیت که شهر خودت بوده رد شدی چون بچه های منطقه 2 و 3 قبول شدن) و با رتبه 32000 منطقه 3 همکلاس شدی که حتی از لحاظ سطح علمی هم در حد تو نیست عدالت برات جا میوفته!!!اونوقت میفهمی همه اون امکاناتی هم که داشتی کشک بوده!!!
    کاملاَ تأیید میشه همه اون رتبه نجومی ها شبانه میان ...
    خلاصه خیلی اعصاب خوردیه میبینی 30تا شبانه گرفته 30 تا روزانه ، از این 30 تا شبانه 29تاش بومی اونجان همه هم با رتبه های نجومی ...بعد هی حرص می خوریدو مدام این فکر که کی الان داره توی دانشگاه شهر من درس می خونه

14. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بابا خــیــــــــلــــــــــِی روحیه میدین
    من که با دبدن یادگار ماندگار جدید کانون کلا بی خیال دانشگاه شدم

16. این کاربر از fmps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چندتا توصیه کنم بهتون
    اصلاً انتخاب رشتتونو دست مشاور جماعت ندین،به این نرم افزارای انتخاب رشته هم زیاد اهمیت ندین ،میتونه بهتون کمک کنه ولی انتخاب نهایی رو خودتون انجام بدین،چون حتماً یه جوری انتخاب رشته میکنن که قبول بشید...همیشه علاقتونو در نظر بگیرید،زیاد به شهرش توجه نکنید،البته به خاطر یه رشته بیخود به یه شهر پرت هم نرید...مثلاً کی فکرشو میکرد که دندونپزشکی اردبیل تو کنکور 89خالی بمونه؟!؟!یعنی اگه یه رتبه 5 رقمی هم این رشته رو میزد قبول میشد... مهم اینه که دندونپزشکی تو یه دانشگاه دولتی قبول شدی!!!در آینده بیمارت ازت نمیپرسه مدرکتو از کدوم دانشگاه گرفتی!؟!؟
    من خودم انتخاب رشتمو اینجوری انجام دادم،اگه سال اول هم براین اساس انجام میدادم خودم رو در سطح بالا نمیدیدم از رشته ای که الان میخونم بالا تر قبول میشدم
    1. بهترین رشته ها رو تو بهترین شهرا بزنید
    2بهترین رشته ها رو تو شهرای منطقه 2 بزنید
    3.رشته های متوسطو تو بهترین شهرا بزنید
    4.رشته های متوسطو تو شهرای منطقه 2 و 3 بزنید
    5.رشته های پایینو تو بهترین شهرا بزنید
    6.رشته های پایینو تو شهرای منطقه 2 و 3 بزنید
    و بعد برید سراغ پیام نو رو...
    نظرم اینه که اولویتو بدین به رشته بعد شهر...
    البته بازم به شرایط خودتون برمیگرده که بتونید به شهر دیگه برید یانه...
    پسرارو فک نمیکنم مشکلی داشته باشن،دخترا هم که قربونشون برم(خودم تو خوابگاه نمونشو زیاد دیدم) از استان فارس با 24 ساعت راه تا مازندران میرن
    باز هم تاکید میکنم...حتی اگه بدترین رتبه رو دارین بهترین رشته و شهرو بزنید
    100 تا انتخابه چیزی نمیشه،ولی بعداً حسرتشو نخورید

18. 4 کاربر از Rainy eye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •