تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 37 از 598 اولاول ... 273334353637383940414787137537 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

دوستان يه لطف ميكنين يه سري از رشته هاي خوب تجربي كه حداقل براي آينده يه اميدي داشته باشي كه با مدركت يه لقمه نون دربياري معرفي كنين

اگرم درمورد حداقل رتبه هاي قبوليشون اطلاعي دارين بگين ممنونتتون ميشم
    شما منظورت از یه لقمه نون چیه؟اگه صرفا در اوردن پوله که همه رشته ها پول توشون هست ولی کم و زیاد داره ولی اگه بخوایم بگیم کدوما بازار کاره بهتری داره باید بگم اول از همه رشته های دکترای حرفه ای هستن . توی دکتراها اول دندونپزشکی/ بعد داروسازی بعد پزشکی عمومی (هر سه رشته عمومی فرض شده تخصصاشون جابه جا میشن)
    بعد کارشناسیا: اول از همه فیزیوتراپی/بعد اعضای مصنوعی/بعد بینایی سنجی و باقیه رشته های مرتبط به پزشکی مثل اتاق عمل و هوشبری و علوم آزمایشگاهی و .... در نهایت هم رشته های باقی مونده
    بعد از اومدن نتایج کانون فرهنگی قلم چی یه مجله +یه سی دی + یادگار ماندگار میده بیرون که همه نیاز شما رو برطرف میکنه مثلا اینکه هر رشته چیه؟تا چه مقطعی میتونی ادامه تحصیل بدی؟بازار کارش چیه؟بعد از فارغ التحصیلی توی بازار دقیقا چه وظیفه ای به عهده میگیری؟بازار کارش اشباع هست یا نه؟بعضی از درسایی که میخونی توی دانشگاه و خلاصه تقریبا همه چیز رو راجبه رشته میگه (البته من مجله پارسالشو نگاه کردم همه رشته ها توش نیست. رشته های پر جمعیت رو بیشتر گذاشته)
    یادگار ماندگار هم که رتبه آخرین قبولیارو میتونی ببینی

اگه نباشه جاش خالی می مونه bazisaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا ما که گزینه 2 بودیم که یادگار ماندگار نداریم کسی نمیدونه آخرین رتبه قبولی دندون اصفهان چنده؟

داره خودمونی میشه lifepatogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

انتقالی گرفتن دائمی از دانشگاه کوچیک به بزرگ تقریبا غیر ممکنه!خیلی سخته
    مهمان میتونید بشید 1 ترم!
    مثلا یکی از رفقام از بیرجند ترم قبلی اومد فردوسی مهمان شد
    الان برگشت
    مطمئنی فقط واسه 1 ترم میشه انتفالی گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه رئیس سازمان سنجش که اعلام کرده بود 1 ترم باید تو همون دانشگاهی که قبول شدی بخونی بعد میشه ترمایه بعدو انتقالی گرفت

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آقا ما که گزینه 2 بودیم که یادگار ماندگار نداریم کسی نمیدونه آخرین رتبه قبولی دندون اصفهان چنده؟
    آخرین رتبه رو ننوشته ولی میانه رتبه در منطقه یک ۲۴۲ هست.

5. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

یه سوال:من به احتمال زیاد امسال مکانیک دانشگاه اصفهان قبول میشم اما دانشگاه صنعتی فکر نکنم قبول بشم به نظر شما برم دانشگاه اصفهان یا صبر کنم برای سال دیگه؟
    به نظر من همین امسال برو دانشگاه اصفهان! یکسال پشت کنکور موندن زیاده و شوخی نیست! هر اتفاقی هم ممکنه بیفته تو یکسال و ممکنه سال دیگه هم نتونی رتبه دلخواهت رو بیاری! بهتره ریسک نکنی و همین امسال بری دانشگاه اصفهان. البته اختلاف رتبه قبولی برای مکانیک صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان شاید 1000 تا بیشتر نباشه و اگه مطمئنی اصفهان قبول میشی شاید شبانه صنعتی اصفهان بتونی قبول شی.به هر حال دانشگاه اصفهان هم دانشگاه خوبیه. البته مسلما صنعتی اصفهان یه چیز دیگه است! ولی اگه امسال دانشگاه اصفهان قبول شدی به نظر من شک نکن و حتما برو!

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کارتا اومد رو سایت azmoon.org الان
    من بازم جای قبلیم افتادم!
    علوم تفریحات!

8. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال brave_ie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ساکن نیستم

پيش فرض

یه سوال:من به احتمال زیاد امسال مکانیک دانشگاه اصفهان قبول میشم اما دانشگاه صنعتی فکر نکنم قبول بشم به نظر شما برم دانشگاه اصفهان یا صبر کنم برای سال دیگه؟
    شما اگر میخوای واقعا مکانیک بخونی که خب دانشگاه صنعتی اصفهان اگر منظورته خیلی خوبه...
    اینو جدی میگم که واقعا دانشگاه اونقدرها هم تاثیر نداره هر چند بی تاثیر نیست
    ولی یک سال موندن اصلا صرفه نداره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

کارت منم اومد..... کازرون صبح جمعه...با بچه ها قراره هم بریم تفریح هم آزمون...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

عزیز حتما برو دانشگاه خوبیه اگه خودت بخونی همه دانشگاهها خوب می شن
    آخره تابستون هم gears of war 3 میاد نمی تونی برا کنکور درس بخونی

داره خودمونی میشه AHRokal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه علم و صنعت:
    دانشگاه علم و صنعت بعنوان چهارمین دانشگاه برتر کشور در حوزه فنی مهندسی دارای تنوع نسبتا قابل قبولی از لحاظ رشته های موجود در دانشگاه می باشد که این رشته ها عبارتند از: 1-مهندسی برق 2-مهندسی مکانیک 3-مهندسی عمران 4-مهندسی صنایع 5-مهندسی کامپیوتر در دو گرایش 6-مهندسی شیمی 7-مهندسی راه آهن در سه گرایش 8-مهندسی مواد و متالورژی در سه گرایش 9-مهندسی خودرو 10 مهندسی معماری 11- فیزیک 12-ریاضی
    درباره ی کیفیت ساختمانها موجود در دانشگاه باید گفت طی چند سال اخیر موج ساخت و ساز در دانشگاه شدت گرفته و دانشگاه بسیار از این لحاظ در شرایط خوبی قرار دارد، این ساخت و سازها در سالهای اخیر عبارتند از: 1-ساختمان دانشکده ریاضی 2-مجتمع کلاسهای علوم پایه 3-دانشکده مهندسی برق 4-دانشکده مهندسی صنایع 5-دانشکده مهندسی کامپیوتر (در شرف بهره برداری) 6-دانشکده مهندسی عمران (در شرف بهره برداری) 7-مجموعه ورزشهای آبی 8-کتابخانه ی مرکزی و مرکز اطلاع رسانی(در حال ساخت) که انصافا هم ساختمانهای جدید دانشگاه بسیار با کیفیت و شیک ساخته می شوند.
    اما همه ی این تعریفها و تمجیدها که از دانشگاه کردم به این معنی نیست که شما را به انتخاب دانشگاه علم و صنعت ترغیب کنم...بلکه برعکس می خواهم خدمتتان عارض شوم اگر در پی این هستید که به یک دانشگاهی بروید که در آینده از اینکه در آن دانشگاه تحصیل می کنید احساس خوبی داشته باشید شدیدا توصیه می کنم که علم و صنعت را انتخاب نکنید... علم و صنعت را دانشجویانش به هیچ وجه دوست نمی دارند...علی رغم امکانات منحصر بفرد(به معنای واقعی کلمه منحصر بفرد)...والسلام.

13. 2 کاربر از AHRokal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •