تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 144 از 598 اولاول ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,431 به 1,440 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

حالا مثلا این کارو کنند که چی بشه ؟

در مورد موندن پشت سر کنکور باید بگم اگه کسی بمونه و 70% تلاش پارسالش رو بکنه رتبش 2 برابر و حتی بیشتر بهتر میشه اما طبق تجربه شما حتی نمیتونید 50 درصد همون تلاش رو کنید . بیشتر افراد سال دوم زده میشند از درس . اولای سال خوب میخونند اما بعدا می برند . من خودم سال دومیم و توصیم اینه که فقط در صورتی سال دوم بمونید که خیلی رتبتون داغون شده ! من پارسال دندون بندرعباس احتمالا میاوردم اما نزدم برای اینکه برم پزشکی !!!! مثل چی پشیمونم . الکی یه سال خودمو انداختم عقب . البته الان اگه پزشکی قبول شم دیگه پشیمونیم از بین میره اما باز اگر بخوام منطقی باشم 1 سال موندنم اشتباه بود . حتی اگر پزشکی بیارم .

2. 5 کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در مورد همه صادق نیست حرف شما. خیلی ها هم هستن که تو سال دوم موفقن. حتی خیلی از رتبه های تک رقمی سال دوم هست که کنکور میدن.

4. 2 کاربر از MASTERSELITE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

حالا مثلا این کارو کنند که چی بشه ؟

در مورد موندن پشت سر کنکور باید بگم اگه کسی بمونه و 70% تلاش پارسالش رو بکنه رتبش 2 برابر و حتی بیشتر بهتر میشه اما طبق تجربه شما حتی نمیتونید 50 درصد همون تلاش رو کنید . بیشتر افراد سال دوم زده میشند از درس . اولای سال خوب میخونند اما بعدا می برند . من خودم سال دومیم و توصیم اینه که فقط در صورتی سال دوم بمونید که خیلی رتبتون داغون شده ! من پارسال دندون بندرعباس احتمالا میاوردم اما نزدم برای اینکه برم پزشکی !!!! مثل چی پشیمونم . الکی یه سال خودمو انداختم عقب . البته الان اگه پزشکی قبول شم دیگه پشیمونیم از بین میره اما باز اگر بخوام منطقی باشم 1 سال موندنم اشتباه بود . حتی اگر پزشکی بیارم .
    مهرداد جون تاييد ميشه صددرصد داوطلبايي كه واسه سال دوم مي مونن از كتابا خسته ميشن مطالب واسشون انقدر تكراري ميشه كه حالتون به هم ميخوره وقتي به كتاب نگاه ميكنين و كلا ميگم اگه رشته ي مورد علاقتونو آزاد قبول شدين برين همون سال اول البته من كسي رو ميشناسم كه با 800 مونده واسه سال بعد شده 100 و كسي رو هم ميشناسم سال اول روزي 4 ساعت ميخوند شد 6 هزار سال دوم 10 ساعت خوند شد 4 هزار!

6. 2 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستی نگفتین با 7000 منطقه 1 میشه علوم آزمایشگاهی آورد تو هر جایی؟
    ایشالا قبول میشی ولی شهرش رو مشخص نیست به یادگار ماندگار یه نگاه بنداز(میانگین رتبه هارو در نظر بگیر نه آخرین قبولی)

8. 2 کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reyhaneh_1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

با در صد های
    ادبیات 55
    عربی 40
    دینی 63
    زبان 55
    ریاضی 53
    فیزیک 45
    شیمی 65
    امیدی هست برق صنعتی اصفهان قبول شم؟مکانیک چی؟این دور و بر با این درصدا برق کجا می تونم قبول شم که نزدیک اصفهان باشه؟
    من از یکی از شهرستان های استان اصفهانم
    درصدای منم همینطوری بود تقریباوالبته عمومیایه تو یکم پایین تره ،ولی عوضش ریاضیت6 درصدی از من بیشتره
    اگه منطقه 2 باشی فکر کنم بین 1500-2000 بیاری
    اگر هم منطقه 1 باشی بین 2000-2500
    البته من با توجه به سال خودمون میگم
    دیگه نمیدونم تو این رنج رتبه برق صنعتی اصفهان میاد یا نه
    موفق باشی

10. 2 کاربر از reyhaneh_1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

به والله نه امید واهی میدم ، نه قصد دلجویی دارم. هر چی بوده تموم شده ولی :

امروز 4شنبه هست. فردا که اصلا نمیاد. جمعه ( پس فردا ) ساعت 5 به بعد باید پای نت باشید. استرس هم نداشته باشید.
    2 حالت داره :
    1 ) اون رتبه ای که میخواید میارید .
    2 ) اون رتبه رو نمیارید و از مهر با انگیزه و صد البته تجربه بیشتر دوباره شروع میکنید. کسانی که که داوطلب 91 هستن ، حتی اگه از اول تابستون هم شروع کرده باشن ، بازم به شمایی که میخوای دوباره شروع کنی نمیرسن. خیلی از مطالب یادته و تجربت بیشتره. میدونی از کدوم منابع بخونی. میدونی کدوم آزمون شرکت کنی و ...
    خیلی ها متولد 72 هستن. مگه غیر از این هست که تو مدرسه هم ، دوستای شما متولد 71 بودن ؟اگه یک سال دیگه هم بمونید تازه میشید مثل اونها. یعنی normal. چیزی رو هم از دست ندادید. 9 ماه وقت دارید و همه ی ما میدونیم که تویی که این پست رو میخونی میترکونی. چون با اون فردی که یکسال پیش بوده ، کلی فرق کردی. شاید بگی نه ولی وقتی رجوع کنی به قلبت میبینی عین حقیقته. توی نوعی که درست خوب بود یا متوسط یا بد و عادت به درس خوندن روزی 5 - 6 ساعت هم نداشتی ( به غیر امتحان که ما ایرانیها همه دقیقه 90 ای هستیم ) حالا تونستی روزی 8 تا 12 ساعت هم بخونی ولو 1 روز . این که دیگه دروغ نیست . هست ؟
    + اینها ، دانشگاه آزاد هم هست. خیلی از افراد موفق از دانشگاه آزاد اومدن و خیلی از افراد نا موفق از سراسری. آیه ی قرآن که نیست هرکی رفت سراسری بشه خد و بترکونه و هر کی رفت آزاد داغون بشه. + اینها امکان تغییر دانشگاه تو کنکور مقاطع بالاتر هم هست. کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا و ....
    من میشناسم کسی رو که از عمران اصفهان ، الان داره کارشناسی ارشد شریف میخونه.
    + اینها :

خدا خیلی مهربون و بزرگه. ببین خدا قابل تصور نیست ولی استغفرالله ، اگه خدا معلم بود. به نظرت معلم مهربون به نمره 20 ارفاق میکنه یا به نمره 10 و 15 ؟ خدا که خیلی از این حرف ها مهربون تره. من خودمو میگم که تو این مدت خیلی خطا و گناه و اشتباه داشتم. ولی توهمین ماه مبارک ، با خودمون عهد کنیم که نه به خاطر کنکور ، به خاطر خود خدا برگردیم سمتش.
    به قولی همون شعر پیش دانشگاهی »
    کرم رو ببین که انسان خطا میکنه و خدا شرمندست ...

بدون استرس باشید. خودتونو با دیگران و کسایی که تو این ترد هستن مقایسه نکنید. شما هم توانایی هایی دارین که مطمئنا دیگران ندارن

بام دعا کنید. یا علی
    يه چندتا مطلب از مباحثي كه مطرح كردين رو روشون نقد دارم اولا خدا هيچ ربطي به كنكور نداره دوما بيشتر اونايي كه كنكور جواباشون مياد به حقشون نرسيدن چون كنكور 70 درصدش فقط علميه ثالثا دانشگاه سراسري زمين تا آسمون با دانشگاه آزاد فرق داره اينو بطور كامل لمس كردم مثلا تو دانشگاه سراسري خواهر من يك ماه مطلب جمع ميكرد و تحقيق ميكردو متون انگليسي ترجمه كردو آمار و فلان كه 28 صدم درصد نمره بگيره يعني كل اين زحمتاي يك ماهه واسش يك سوم 1 نمره تاثير داشته اما دانشگاه آزاد 90 درصدش نمره رو ميدن نمره نميگيري.البته توهين به دانشگاه آزاديا نشه بعضي رشته ها هم سخت گيرن و از اين قاعده مستثنا

12. 3 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه M A H 3 A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کنار ساحل

پيش فرض

بچه ها برا من سایت سنجش بالا نمیاد برای شما بالا میاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه lohrasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خیلی ها هم هستن که تو سال دوم موفقن. حتی خیلی از رتبه های تک رقمی سال دوم هست که کنکور میدن.

مهرداد جون تاييد ميشه صددرصد داوطلبايي كه واسه سال دوم مي مونن از كتابا خسته ميشن مطالب واسشون انقدر تكراري ميشه كه حالتون به هم ميخوره وقتي به كتاب نگاه ميكنين و كلا ميگم اگه رشته ي مورد علاقتونو آزاد قبول شدين برين همون سال اول البته من كسي رو ميشناسم كه با 800 مونده واسه سال بعد شده 100 و كسي رو هم ميشناسم سال اول روزي 4 ساعت ميخوند شد 6 هزار سال دوم 10 ساعت خوند شد 4 هزار!

خداوکیلی یکی این سه تا پست رو پشت سر هم بخونه کلا گیج میشه!

یه تاپیک زدم برای مشورت درباره پشت کنکور موندن یا نموندن. لطفا پشت کنکوری ها بیان تجربه هاشون رو به همه بگن. ممنون:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15. 3 کاربر از lohrasbi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

بچه ها برا من سایت سنجش بالا نمیاد برای شما بالا میاد؟
    آره متاسفانه با سرعت نور‌!!!!!

17. 2 کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خداوکیلی یکی این سه تا پست رو پشت سر هم بخونه کلا گیج میشه!

یه تاپیک زدم برای مشورت درباره پشت کنکور موندن یا نموندن. لطفا پشت کنکوری ها بیان تجربه هاشون رو به همه بگن. ممنون:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تجربه منو ميخواي يه جمله كنكور فقط درس خوندن نيست تمام.

19. این کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •