تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 143 از 598 اولاول ... 4393133139140141142143144145146147153193243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,421 به 1,430 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

این چه وضعیه ظرفیتای برق افتضاحه..همه کمتر شده غیر از شریف!
    شهید بهشتی پارسال هر گرایش 32 نفر بود امسال شده 25!
    صنعتی اصفهان از 130 اومده 90!!
    امیرکبیر 80 بود شد 70 و خواجه نصیرهم از 120 اومده 80
    فردوسی هم از 60 اومده 50.فقط شریف از 125 اومده 150
    من که دیگه اون یه ذره امیدی هم که داشتم پرید..
    همه همينطورين
    نگران نباش ....

2. این کاربر از manya-atashin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

این چه وضعیه ظرفیتای برق افتضاحه..همه کمتر شده غیر از شریف!
    شهید بهشتی پارسال هر گرایش 32 نفر بود امسال شده 25!
    صنعتی اصفهان از 130 اومده 90!!
    امیرکبیر 80 بود شد 70 و خواجه نصیرهم از 120 اومده 80
    فردوسی هم از 60 اومده 50.فقط شریف از 125 اومده 150
    من که دیگه اون یه ذره امیدی هم که داشتم پرید..
    آره برق صنعتی اصفهان که کم شده خیلی ضد حال بود... پارسال بیشترین ظرفیت ها رو صنعتی اصفهان داشت هم تو مکانیک هم تو برق شانس نداریم که امسال که درس خوندیم رتبه لب مرزه ظرفیت ها هم کم کردن... منم خیلی نا امید شدم... پارسال مکانیک صنعتی هم 150 نفر میگرفت امسال شده 90 پارسال عمرانش 80 نفر میگرفت امسال شده 50...

4. 2 کاربر از farhad1122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

خدا کنه ای امشب تو خواب این یارو سروالدین یه پیری پیغمبری چیزی بیاد بگه دفترچه ها رو مثل پارسال کنه...

6. این کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان من نمي تونم به دفترچه نگاه كنم
    لطفا يكي بگه ظرفيت نرم افزار هم كم شده يا نه
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

به والله نه امید واهی میدم ، نه قصد دلجویی دارم. هر چی بوده تموم شده ولی :

امروز 4شنبه هست. فردا که اصلا نمیاد. جمعه ( پس فردا ) ساعت 5 به بعد باید پای نت باشید. استرس هم نداشته باشید.
    2 حالت داره :
    1 ) اون رتبه ای که میخواید میارید .
    2 ) اون رتبه رو نمیارید و از مهر با انگیزه و صد البته تجربه بیشتر دوباره شروع میکنید. کسانی که که داوطلب 91 هستن ، حتی اگه از اول تابستون هم شروع کرده باشن ، بازم به شمایی که میخوای دوباره شروع کنی نمیرسن. خیلی از مطالب یادته و تجربت بیشتره. میدونی از کدوم منابع بخونی. میدونی کدوم آزمون شرکت کنی و ...
    خیلی ها متولد 72 هستن. مگه غیر از این هست که تو مدرسه هم ، دوستای شما متولد 71 بودن ؟اگه یک سال دیگه هم بمونید تازه میشید مثل اونها. یعنی normal. چیزی رو هم از دست ندادید. 9 ماه وقت دارید و همه ی ما میدونیم که تویی که این پست رو میخونی میترکونی. چون با اون فردی که یکسال پیش بوده ، کلی فرق کردی. شاید بگی نه ولی وقتی رجوع کنی به قلبت میبینی عین حقیقته. توی نوعی که درست خوب بود یا متوسط یا بد و عادت به درس خوندن روزی 5 - 6 ساعت هم نداشتی ( به غیر امتحان که ما ایرانیها همه دقیقه 90 ای هستیم ) حالا تونستی روزی 8 تا 12 ساعت هم بخونی ولو 1 روز . این که دیگه دروغ نیست . هست ؟
    + اینها ، دانشگاه آزاد هم هست. خیلی از افراد موفق از دانشگاه آزاد اومدن و خیلی از افراد نا موفق از سراسری. آیه ی قرآن که نیست هرکی رفت سراسری بشه خد و بترکونه و هر کی رفت آزاد داغون بشه. + اینها امکان تغییر دانشگاه تو کنکور مقاطع بالاتر هم هست. کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا و ....
    من میشناسم کسی رو که از عمران اصفهان ، الان داره کارشناسی ارشد شریف میخونه.
    + اینها :

خدا خیلی مهربون و بزرگه. ببین خدا قابل تصور نیست ولی استغفرالله ، اگه خدا معلم بود. به نظرت معلم مهربون به نمره 20 ارفاق میکنه یا به نمره 10 و 15 ؟ خدا که خیلی از این حرف ها مهربون تره. من خودمو میگم که تو این مدت خیلی خطا و گناه و اشتباه داشتم. ولی توهمین ماه مبارک ، با خودمون عهد کنیم که نه به خاطر کنکور ، به خاطر خود خدا برگردیم سمتش.
    به قولی همون شعر پیش دانشگاهی »
    کرم رو ببین که انسان خطا میکنه و خدا شرمندست ...

بدون استرس باشید. خودتونو با دیگران و کسایی که تو این ترد هستن مقایسه نکنید. شما هم توانایی هایی دارین که مطمئنا دیگران ندارن

بام دعا کنید. یا علی

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

آقا اون قسمتی از متن رو که آبی کردم رو بخونید ببینید معنیش چیه؟ من که نفهمیدم.
    QUOTE]تهیه دو فرم دفترچه انتخاب رشته کنکور/ اعلام نحوه گزینش نهایی داوطلبان
    معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تهیه دو شکل دفترچه انتخاب رشته برای داوطلبان کنکور سراسری سال 90 خبر داد و گفت: این دو شکل دفترچه از روزهای آینده در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدجلال طباطبایی روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: بیش از 800 هزار دفترچه انتخاب رشته چاپ شده است که از فردا پنجشنبه به ادارات پست داده می شود و از روز 17 مرداد در پست قابل دریافت است.

وی افزود: دفترچه انتخاب رشته نیز از روزهای آینده در سایت سازمان سنجش به نشانی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قرار می گیرد که امسال دو شکل برای آن درنظر گرفته شده است که در شکل اول بر اساس دانشگاه - رشته دسته بندی صورت گرفته و در شکل دوم بر اساس رشته - دانشگاه دسته بندی شده است.

طباطبایی گفت: انتخاب رشته نیز ویژگی هایی از جمله فرصت برابر، جلوگیری از حدس و گمان، تقدم علاقمندی دارد که براساس آن داوطلب می تواند 100 رشته را انتخاب کند.

وی یادآور شد: 319 رشته تحصیلی داریم که 74 رشته در گروه ریاضی، 75 رشته در گروه تجربی، 53 رشته در گروه انسانی، 41 رشته در گروه هنر و 15 رشته در گروه زبان قرار دارند. همچنین 61 رشته نیز در گروه های چند گروهی توزیع شده اند.

معاون سازمان سنجش تاکید کرد: گزینش نهایی داوطلب بر اساس نمره کل، رتبه، اولویت کد رشته های انتخابی، سهمیه داوطلب، جنس و استان بومی صورت می گیرد.[/QUOTE]

10. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اردستان استان اصفهان

پيش فرض

با در صد های
    ادبیات 55
    عربی 40
    دینی 63
    زبان 55
    ریاضی 53
    فیزیک 45
    شیمی 65
    امیدی هست برق صنعتی اصفهان قبول شم؟مکانیک چی؟این دور و بر با این درصدا برق کجا می تونم قبول شم که نزدیک اصفهان باشه؟
    من از یکی از شهرستان های استان اصفهانم

پروفشنال Haniiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تهیه دو شکل دفترچه انتخاب رشته برای داوطلبان کنکور سراسری سال 90 خبر داد و گفت: این دو شکل دفترچه از روزهای آینده در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدجلال طباطبایی روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: بیش از 800 هزار دفترچه انتخاب رشته چاپ شده است که از فردا پنجشنبه به ادارات پست داده می شود و از روز 17 مرداد در پست قابل دریافت است.

کد:
    قرار می گیرد که امسال دو شکل برای آن درنظر گرفته شده است که در شکل اول بر اساس دانشگاه - رشته دسته بندی صورت گرفته و در شکل دوم بر اساس رشته - دانشگاه دسته بندی شده است.

طباطبایی گفت: انتخاب رشته نیز ویژگی هایی از جمله فرصت برابر، جلوگیری از حدس و گمان، تقدم علاقمندی دارد که براساس آن داوطلب می تواند 100 رشته را انتخاب کند.

وی یادآور شد: 319 رشته تحصیلی داریم که 74 رشته در گروه ریاضی، 75 رشته در گروه تجربی، 53 رشته در گروه انسانی، 41 رشته در گروه هنر و 15 رشته در گروه زبان قرار دارند. همچنین 61 رشته نیز در گروه های چند گروهی توزیع شده اند.

معاون سازمان سنجش تاکید کرد: گزینش نهایی داوطلب بر اساس نمره کل، رتبه، اولویت کد رشته های انتخابی، سهمیه داوطلب، جنس و استان بومی صورت می گیرد.
    [/QUOTE]
    خب این روش جدید حتما رشته ی برق تیتر متن میشه بعد پایینش دانشگاه هایی که اونو دارن لیست میشه ... برعکس اینی که الان تو سایت گذاشتن ... ؟!

13. این کاربر از Haniiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gomnam23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    esfehan

پيش فرض

کد:

معاون سازمان سنجش تاکید کرد: گزینش نهایی داوطلب بر اساس نمره کل، رتبه، اولویت کد رشته های انتخابی، سهمیه داوطلب، جنس و استان بومی صورت می گیرد.
    [/QUOTE]

یعنی: این دفترچه که ما گرفتیم الان بر اساس دانشگاه رشته ها توش مرتب شده، حالا میخواد یه دفترچه دیگه هم بیاد که توش ترتیب بر اساس رشتس. مثلا" همه ی مهندسیای برق کشور رو پشت سر هم نوشته

15. این کاربر از gomnam23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

با در صد های
    ادبیات 55
    عربی 40
    دینی 63
    زبان 55
    ریاضی 53
    فیزیک 45
    شیمی 65
    امیدی هست برق صنعتی اصفهان قبول شم؟مکانیک چی؟این دور و بر با این درصدا برق کجا می تونم قبول شم که نزدیک اصفهان باشه؟
    من از یکی از شهرستان های استان اصفهانم
    با این درصدا برق شریف هم قبول میشی چی برسه به صنعتی اصفهان!! شوخی کردم جدی نگیر! شریف قبول نمیشی ولی خارج از شوخی صنعتی اصفهان برقش رو به احتمال نود درصد و مکانیکشو به احتمال صد در صد به نظرم قبولی! اگه منطقه دو هستی که رتبت باید زیر 1000 بشه با این درصدا... حالا تا اعلام نتایج صبر کن دیگه...رتبت که اومد میفهمی قبولی یا نه... اگه تا 1100 منطقه دو شدی میتونی برا برق صنعتی اصفهان امیدوار باشی اگه هم تا 1300 شدی برا مکانیکش...
    Last edited by farhad1122; 03-08-2011 at 22:28.

17. 2 کاربر از farhad1122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •