تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: » آیا این خبـــر واقعیـــت داره ؟؟؟ ( قرص فین پشیا )

اگه نباشه جاش خالی می مونه MohsenStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض » آیا این خبـــر واقعیـــت داره ؟؟؟ ( قرص فین پشیا )

ویلیام مک کی ۳۸ ساله و مهندس نرم افزار و پدر یک کودک ۵ ساله زندگی نرمالی داشت تا اینکه شروع به مصرف قرصهای پروپشیا برای جلوگیری از ریزش موی سر نمود. مک کی مدعیست که درمان طاسی کمترین تاثیر را بر رشد موهای او داشته است و در عوض سینه های مرد شروع به نرم شدن و بزرگ شدن کرده و شانه های وی گرد شده و سر انجام مک کی احساس زن بودن پیدا کرده است. هم اکنون ویلیام تبدیل به مندی شده است وی این تغییر را ناشی از مصرف این قرص میداند اما نمیتواند بر علیه کمپانی تولید کننده این قرص در دادگاه اقامه دعوی کند زیرا وی از ورژن ژنریک این قرص که توسط یک کمپانی هندی تولید شده استفاده کرده است.

Last edited by MohsenStar; 20-09-2012 at 14:33.

2. 2 کاربر از MohsenStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

یه قرص که مرد رو تبدیل به زن میکنه ؟ میپرسید واقعیه این داستان ؟

4. 10 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز بنده یه مدتی هست دارم از همین قرص استفاده میکنم .
    سینه هام هم بزرگ شده !
    پس علتش چی میتونه باشه ؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه قرص که مرد رو تبدیل به زن میکنه ؟ میپرسید واقعیه این داستان ؟
    من کاری به این خبر ندارم اما
    اقا بابک این قرص واقعا اثر هورمونی داره من میشناسم کسی رو که خیلی روش تاثیر گذاشته

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

7. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اقا بابک این قرص واقعا اثر هورمونی داره من میشناسم کسی رو که خیلی روش تاثیر گذاشته

روی اون شخص چه اثراتی گذاشته ؟

9. این کاربر از MohsenStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

این قرص ابدا توصیه نمیشه این حرف دکتر ها که میگن fda تاییده کرده چرت هست مهمترین اثر این دارو برای روی پروستات و میل جنسی هست عوارض دیگه هم مثل ریزش موی صورت و ... هست
    این قرص زمانی اثر داره که مصرف بشه با قطع مصرف ریزش دوباره شروع میشه مصرف طولانی مدت هر دارویی هم عوارضی داره
    این خبر راستش نمیدونم درسته باشه یا نه ولی احساس میکنم میکنم دیگه زیادی پیازداغش رو زیاد کرده

11. این کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این قرص مشکوکه روی افراد مختلف تاثیرات متفاوتی داره... دیدم کسی رو که 6 ساله فیناستراید مصرف میکنه و مشکلی نداره.... دیدم کسی رو که 4 ساله مصرف میکنه 2 تا بچه ی سالم هم داره .... دیدم کسی رو که حتی میل جنسیش بیشتر شده ... چند هفته پیش 1 دونه قرص finpecia استفاده کردم که بعد از مصرف تقریبا 2 هفته تا 80% در فعالیت های مختلف جنسی اخلال ایجاد کرد ... خلاصه هر روز که میگذشت بهتر میشد و حدودا 25 روز طول کشید تا به حالت طبیعی برگشتم.
    البته از چند نفر که استفاده طولانی مدت داشتن و تحقیقاتی که در این زمینه کردم و از چندین دکتر شنیدم با ادامه ی مصرف در اکثر افراد میل و عوارض جنسی به حالت طبیعی برمیگرده و موقتی هستش حالا درست یا غلطش رو خدا میدونه
    در موارد خیلی کم و نادر باعث عوارض جنسی پایدار میشه اما یا انقدر کمه که به چشم نمیاد یا کسانی که به این عوارض دچار میشن اطلاع رسانی نمیکنن
    حتی بعد از کاشت مو هم برخی پزشکا بسته به شرایط بیمار چندین ماه و بعضی مادام العمر فیناستراید رو تجویز میکنن و بعد از کاشت مو هم باید مصرف بشه
    به حرفهای دکترا هم نمیشه اعتماد کرد میگن فیناستراید باعث بالا رفتن سطح هورمون های زنانه از جمله استروژن نمیشه پس دلیله بزرگ شدن سینه ها چی میتونه باشه؟؟؟
    در اخرین بروشور propecia هم هشداره بیشتر و جدی تری نسبت به پایدار و مادام العمر بودن عوارضش داده شده ... از دکترا هم تا توضیح میخوای میگن تائیدیه FDA داره با خیال راحت مصرف کن با قطع مصرف عوارض هم قطع میشه!!! ... به عنوان مثال همین بزرگ شدن سینه ها خودش یکی از رایج ترین عوارضش محسوب میشه حالا FDA کجاس اینارو ببینه؟؟؟
    بنظره من دکترای ما مخصوصا پوست و مو با علم و شرایط روز دنیا از لحاظ داروها و روش های درمان نوین در حیطه ی کاری خودشون همراه نیستن و فقط به واحد های پزشکی که توی دوران دانشگاه پاس کردن اکتفا میکنن که اون اطلاعات هم چندان بروز نیستن.(البته این نظره منه)
    Last edited by -Nikolas-; 07-10-2012 at 01:27.

13. این کاربر از -Nikolas- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

چه تاثیری گذاشته؟؟؟ اطلاع رسانی نمیکنید ملته از همجا بی خبر میرن یکارایی میکنن بعد پشیمون میشن ... لااقل در این نوع موارد که قضیه حساسه پیگیر باشید تا اگه واقعا چیزه خوبیه مصرف بشه اگرم نیست بدونن و استفاده نکنن.

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

تو رو خدا بس کنید این حرفای خنده دار رو
    ب یه مرد اگه یه بشکه هورمون زنونه تزریق کنن فرم استخون بندیش تغییر نمیکنه و همینطور برعکس
    با ی قرص زن شده!!!!

حداقل منبع این دروغ شاخدار رو میذاشتین تا ی ذره باور پذیر تر بود...

داره خودمونی میشه YEAH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

من که 8 ساله استفاده میکنم
    هیچ مشکلی هم ندارم!

17. این کاربر از YEAH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •