تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم ماشین بهتره ؟

راي دهنده
58. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • l90 فول

19 32.76%
  • سمند ef7

15 25.86%
  • 206 sd

18 31.03%
  • پارس elx

6 10.34%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: لطفا راهنمایی کنید تا 16 میلیون تومان چه خودرویی بخرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

11 لطفا راهنمایی کنید تا 16 میلیون تومان چه خودرویی بخرم

سلام دوستان به نظر شما برای یک خانواده 3 نفره کدوم ماشین بهتره که بخرم به نظر خودم سمند ef7 و l90 فول
    خودرو های خوبی هستند اما تا حالا با هیچ کدوم از اینها رانندگی نکردم به نظر شما کدوم بهتره اگر هر ماشینی هم به نظرتون میاد ممنون میشم بگید . انتظاراتم هم از ماشین داشتن موتور خوب کم مصرف و کم صدا هستش قیافه برام مهم نیست اما ایمنی برام خیلی مهم هست .
    ممنون
    Last edited by . پسر خوب; 08-07-2011 at 22:40.

2. این کاربر از . پسر خوب بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان به نظر شما برای یک خانواده 3 نفره کدوم ماشین بهتره که بخرم به نظر خودم سمند ef7 و l90 فول
    خودرو های خوبی هستند اما تا حالا با هیچ کدوم از اینها رانندگی نکردم به نظر شما کدوم بهتره اگر هر ماشینی هم به نظرتون میاد ممنون میشم بگید . انتظاراتم هم از ماشین داشتن موتور خوب کم مصرف و کم صدا هستش قیافه برام مهم نیست اما ایمنی برام خیلی مهم هستش .
    ممنون
    سلام دوست من.
    همونطور که خودتونم گفتین تو این رنج قیمت سمند LX EF7 و تندر 90 E2 LP گزینه های خیلی خوبی هستن.
    اگر خانوادتون 3 نفر هستین پژو 206 تیپ 5 رو هم میتونید به گزینهاتون اضافه کنید.
    با توجه به انتظاراتی که شما دارین تندر 90 و سمند EF7 به هم نزدیکن.ملاک های شما رو مقایسه میکنیم.

1.موتور خوب و کم مصرف: هردو خودرو دارای موتور خوب و کم مصرف هستن
    سمند EF7 با موتور 1700 CC و 16 سوپاپ با 113 اسب بخار قدرت
    تندر 90 E2 LP با موتور 1600 CC و 16 سوپاپ با 105 اسب بخار قدرت.

از نظر مصرف سوخت تندر 90 نمره بیشتری میگیره البته باید در نظر بگیریم شما سمند EF7 بنزینی
    می خوای یا دوگانه سوز چون اگر سمند EF7 رو دوگانه سوز انتخاب کنید به مراتب از نظر مصرف بنزین
    به صرفه تر میشه.

2.کم صدا بودن موتور:
    هر دو خودرو موتورهای کم صدایی دارن و نرم کار میکنن میشه گفت در حد هم هستن فرقی ندارن.

3.طراحی خودرو:
    این مورد کاملا به سلیقه شما بستگی داره.

از نظر ایمنی هم تندر 90 فول دارای 2 ایربگ و ترمز ABS
    و سمند دارای ایربگ راننده و ترمز ABS+EBD

از نظر فضای سرنشین سمند نمره بیشتری میگیره
    صندوق عقب هر دو خودرو جادار و مناسب هست( البته برای سمند EF7 دوگانه سوز فضای صندوق
    به میزان قابل توجهی اشغال شده)

و چون شما خانواده 3 نفری هستنی در آخر پژو 206 تیپ 5 رو یاداوری میکنم که همیشه خودرویی خوب-مناسب-موتوری کم مصرف با شتاب و قدرت مناسب بوده.

انتخاب با شما
    نظرات دوستان محترم.

4. 6 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

محمد آقا از راهنمایتون خیلی ممنونم
    میشه راجبه قیمت و اینکه به راحتی میشه صفر 206 تیپ 5 رو گیر آورد توضیح بدین .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بله دوست عزیز همین الان ایران خودروی با قیمت 16175000 تحویل 30 روزه داره میده

7. 2 کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 8211534635's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    خراسان بزرگ

پيش فرض

سلام
    با توجه به اینکه خانواده شما سه نفر است 206 گزینه بهتری به نظر می رسد ما برای یکی از آشنایان همین تردید را داشتیم که چه ماشینی تهیه کنیم آخر هم به 206 رسیدیم اما تیپ2
    با این وجود EF7 بسیار عالی است مخصوصا برای مسافرت

9. این کاربر از 8211534635 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kING ANSHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام دوست من.پسر خوب.اولا امیدوارم هرخودروی که بگیری واست خوش رکاب باشه.خوب یچیزی اول حرفم بگم به این تبلیغات کارخونهاتوجه نکن.به جرئت میگم90درصدش دروغ محضه.سمندپایه گازسوزه موتورملی داداش من که 15000کارهم کرده.کمی کمتر ازسمندمعمولی میسوزونه.واین اراجیف حضرات مبلغ یه موشت چرندوپرندیات عبید زاکانیه.اهای مردم این متورملی توشهرصدی12.5میسوزونه نه8.5دروغه.با3تااز بقیه رفقاهم چک کردیم همین بود.شما بااین بودجه یا ریو بخر یا206البته متور110اسبیشوبگیرنه75.405متور2 06هم اومده وپرشیا.که من به توصیه اقامحمد قراره یا405شو بگیرم یاپرشیاشو.تونمایندگی رفتم موجود دارن.خواستی قیمتاشو واست میگیرم.البته نقدین همشون

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

206 اصلا نخر هم در سربالایی کم میاره و هم فضای سرنشینا مخصوصا عقبش خیلی کمه
    با توجه به صحبت اقای محمد اسکای استار فکر کنم اگر صلیقه ی شما هر چی باشه میتونید تشخیص بدید که سمند ای اف 7 از ال 90 خیل خوشگل تره
    ضمنا انواع خودروهای خانواده ی سمند تنها خودرو های است که به فکر سرنشینان عقب هم بوده و دریچه ی تهوی گذاشته است که در هیچ خودروی زیر 20 میلیون از چینی گرفته تا ایرانی(پرشیا/206/ال 90)
    به نظر من فقط سمند بگیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

206 تیپ5 یا ال90
    (کیفیتشون بهتره)

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به شخصه من هم همین مشکل رو دارم سمند سوار بودم و میدونم که راحتی و شیکی و امکانات جانبی که من دوست دارم رو داره ققط برای جوانها یکیم یوغوره وسنگین و پر مصفه
    من خودم 206 تیپ 6 رو ترجیح میدم وی با افت قیمت شدیدی که داره نمی دونم واقعا کدوم بهتره

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست من.پسر خوب.اولا امیدوارم هرخودروی که بگیری واست خوش رکاب باشه.خوب یچیزی اول حرفم بگم به این تبلیغات کارخونهاتوجه نکن.به جرئت میگم90درصدش دروغ محضه.سمندپایه گازسوزه موتورملی داداش من که 15000کارهم کرده.کمی کمتر ازسمندمعمولی میسوزونه.واین اراجیف حضرات مبلغ یه موشت چرندوپرندیات عبید زاکانیه.اهای مردم این متورملی توشهرصدی12.5میسوزونه نه8.5دروغه.با3تااز بقیه رفقاهم چک کردیم همین بود.شما بااین بودجه یا ریو بخر یا206البته متور110اسبیشوبگیرنه75.405متور2 06هم اومده وپرشیا.که من به توصیه اقامحمد قراره یا405شو بگیرم یاپرشیاشو.تونمایندگی رفتم موجود دارن.خواستی قیمتاشو واست میگیرم.البته نقدین همشون
    اون احتمالا موتور ماکسیما بوده . لطفا با یک پست بی ارزش تجربیات و زحمت های دوستان این انجمن رو زیر سوال نبرید .سمند EF7 در شهر 9 لیتر با کولر .

15. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •