تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل با کارت صدا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

2 مشکل با کارت صدا

سلام، چندی پیش هم تویه انجمن درباره مشکل کارت صدای کامپیوترم مشورت خواستم دوستان گفتن کارت صدا بگیر قال قضیه رو بکن.(مشکل این بود که کارت صدای آنبرد داشت میسوخت)
    حالا که چندوقتی است کارت صدای کریتیو ان تومنی خریدم(ناراحتیم بیشتر اینه) یه دفعه صدا میده! یه دفعه نمیده! حالا چندوقتیه اصلا صدا نمیده!
    خیلی دوست دارم صدای کاپیوترم رو بشنوم... موقعی می بینم لال شده دلم برای خودم بعد خودش میسوزه...

مشکل بنظرتون از چیه؟

البته اینم بگم مشکلی که بابت کارت صدای مادربرد پیش اومد احتمال زیاد ناشی از پاور بود که پاور هم به حمدالله سوخت تعویض کردم. حالا نمیدونم این کارت هم سوخته یا نه ولی باید فکری کرد.

یه چیز دیگه هم که به این موضوع مربوط میشه اینکه کارت صدا روی کیس فیکس نمیشه که پیچش ببندم!!! از بس سعی کردم پیچ روی کارت و استیلیش باز کنم که از اون طریق محکمش کنم پیچ هرز شد ولی باز نشد. خیلی محکم بسته شده انگار پرس شده.

چیکار کنم؟ بنظرتون مشکل از مادربرد یا کارت صدا؟

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

کیس شما ساخت کدوم شرکته ؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مشکل شما به احتمال خیلی زیاد ازکارت صدا باشه شما واسه تستم کارت صدای خودتون روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید به همین صورته درضمن واسه اینکه کارت صدارو روی اسلات مادربورد جابزارین بهترکیس به صورت خوابیده بزارین بعدش کارت صدا رو جابزارین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

کیس شما ساخت کدوم شرکته ؟
    متاسفانه کیس GREEN هست نه از کیسش بهره ای بردم نه از پاورش!

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

مشکل شما به احتمال خیلی زیاد ازکارت صدا باشه شما واسه تستم کارت صدای خودتون روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید به همین صورته درضمن واسه اینکه کارت صدارو روی اسلات مادربورد جابزارین بهترکیس به صورت خوابیده بزارین بعدش کارت صدا رو جابزارین
    بله چشم روی سیستم دیگه تست میکنم. درباره شیوه جایگذاری، درست میفرمائید. همینگونه که فرمدید جاگذاشتم. اسلات کارت کامل روی اسلات قرار بگیره یه 10 20 درجه با محل پیچ اختلاف داره. اگه پیچ ببندم ته کارت از اسلات میزنه بیرون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام.
    هنوز نشده کارت روی سیستمی دیگه امتحان کنم.

اما میشه کامپیوتر کارت صدا رو بشناسه ولی صداش در نیاد؟

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام.

شاید از تنظیماته باید قبل نصب کارت صدا کارت آمبورد غیر فعال بشه.شایدم از تنظیمات خود کارت صدا باشه .
    اگر هم از ویندوز سون استفاده می کنید حتما درایورش از سایت کریتیو دانلود کنید .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه mehdy.sms's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بشرویه

پيش فرض

سلام.

سلام
    برای من که شده چون توی درایور کارت صدا هم باید تعیین کنید که فیش اسپیکر به کجای مادربورد خورده. حتی شده که با اونکه تنظیمات فیش درسته ، صداش در نیاد که البته خیلی به ندرت همچین مسئله ای برام پیش میاد. حل این مسئله هم کمتر از 10 ثانیه وقتم رو میگیره.
    در قسمت سمت راست تصویر پایین روی فیش سیاه کلیک می کنم و بعد Headphone رو تیک میزنم و ok رو میزنم و بعد دوباره روی فیش سیاه کلیک می کنم و Front Speaker Out رو انتخاب می کنم و ok میزنم. مشکل حل میشه.

البته نمی دونم مشکل شما هم همچین چیزی هست یا نه. اگه درایور کارت صدا نصب نکردید ، از آدرس زیر دانلود کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. از همه دوستان تشکر میکنم.
    با مقداری خم کردن استیلی کارت صدا تونستم درست جاش بندازم.
    فیش نباید کامل بزارم وگرنه صداش در نمیاد!!! البته قبلا هم همینطور بود گذاشتم یکی دو روز صداش اومده بعدش دوباره صداش قطع شده!

امیدوارم دیگه قطع نشه.
    اگه قطع شد اینجا دوباره پیگیری می کنم.

باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •