تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 88 اولاول ... 3373798081828384858687 ... آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 875

نام تاپيک: ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

داره خودمونی میشه milad.design's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان عزیز من از بین بهترین ها :
    Xilisoft Video Converter Ultimate
    WinX HD Video Converter Deluxe
    Aiseesoft HD Video Converter
    Bigasoft Total Video Converter
    Wondershare Video Converter Ultimate

اینارو تست کردم ولی جواب نداد!!!

من یک سری سریال با فرمت mkv دارم . حجم 1.5g هر فایل. با این مشخصات:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همینطور که دیدی. بیت ریت 3 مگ تقریبا....حالا با برنامه های بالا به همین فرمت تبدیل میکنم فقط بیت ریت و 2 مگ یا 1.5 مگ میکنم که حجم به حدود 700 مگ برسه، ولی خیلی خیلی کیفیت بد میشه! حتی یه جاهایی آهسته میشه!!!
    **در صورتی که فیلم های دیگه ایی که با همین مشخصات و بیت ریت 1.5 مگ یا 2 مگ یا حتی 1مگ از سایت های خرجی با همین حجم حدود 700 مگ دانلود میکنم کیفیت خیلی خوب دارند. اینا با چه برنامه ایی تبدیل میکنم که اینقدر خوب میشه؟؟

با تشکر

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام
    خيلي نرم‌افزار هست که ميتونه بهت کمک کنه ولي يه نرم افزار خوب و توانا در اين زمينه xrecode II هست.

Freemake Audio Converter هم خيلي راحت و قدرتمنده، ديگه خودت ميدوني
    سپاس

من بیشتر این نرم افزار ها رو تست کردم ولی هیچ کدوم چیزی که می خواستم رو تبدیل نمی کردن
    تا اینجا بهترین نرم افزار که کارم رو راه انداخته ( کیفیت خیلی خوب و حجم مناسب ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ـه Dvdvideosoft بوده که از همون اول ازش استفاده میکردم

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

درود بر همه دوستان
    برای اضافه کردن زیرنویس به فایل تصویری برنامه های زیادی امتحان کردم،همه اونایی که تو سایتهای مختلف معرقی کرده بودن اما نمیشه که نمیشه.
    تنها برنامه ای که به راهنمایی اینجا بدرد بخور بودش برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate بودش که متاسفانه همون اول کار ارور Avc application has stopped working رو بهم میده و هیجوری راه نمیاد!!!
    عصبی شدم واقعا، لطفا راهنماییم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود بر همه دوستان
    برای اضافه کردن زیرنویس به فایل تصویری برنامه های زیادی امتحان کردم،همه اونایی که تو سایتهای مختلف معرقی کرده بودن اما نمیشه که نمیشه.
    تنها برنامه ای که به راهنمایی اینجا بدرد بخور بودش برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate بودش که متاسفانه همون اول کار ارور Avc application has stopped working رو بهم میده و هیجوری راه نمیاد!!!
    عصبی شدم واقعا، لطفا راهنماییم کنید.
    با درود:
    دوست عزیز جنابعالی از نرم افزار موجود در لینک زیر استفاده نمائید،

کد:
    بنده خودم شخصاً از این نرم افزار برای اضافه کردن زیر نویس و یا فایل دوبله فارسی بعضی از فیلم ها استفاده می نمایم، و تا به این لحظه هیچگونه مشکلی نیز با این نرم افزار نداشته ام و همچنین هیچگونه پیغام و یا ارور نامفهومی نیز تا به این لحظه از سوی این نرم افزار دریافت ننموده ام، به شما هم پیشنهاد می کنم حتماً این نرم افزار را نیز تست بفرمائید،

موفق باشید.

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    سایت دانلود*ها چند وقت پیش یه سریال کپچر تی وی گذاشته بود ، بیت ریت 541 و رزولیشن 720*576 با aspect ratio 5:4
    و کیفیت خیلی خوبی هم داشت ، ولی جالب اینجاست حجم هر قسمت 30 دقیقه ایش حدود 120 مگ بود.(MKV)
    میخواستم بدونم اینها توسط چه برنامه انگود میکنن که بدون افت کیفیت محسوس انقدر کاهش حجم دارن
    من وقتی کپچر میکنم با فرمت ts یه فایل 30 دقیقه ای کمتر از 500 مگ نمیشه و بعد از تبدیل ، هم کیفیتش کم میشه هم حجمش به زیر 250 نمیرسه اصلا.
    تنظیمات خیلی زیادی رو با برنامه های مختلف تست کردم ولی به نتیجه مطلوبی نرسیدم.
    آخر سر به این نتیجه رسیدم که حتما انکودر ها از برنامه های خیلی قویتری استفاده میکنن.
    اگر امکان داره یه برنامه کاملا حرفه ای معرفی کنید بهم ، مهم نیست چقدر طول میده فقط میخوام در عین اینکه حجم رو کم میکنه کیفیت رو به طور محسوس کاهش نده.
    مرسی.

یه سری از برنامه هایی که تست کردم ولی جواب نگرفتم :
    videoenc
    ACDSee Video Converter Pro
    AVS Video Converter
    Aimersoft Video Converter Ultimate
    Aiseesoft Video Converter Ultimate
    MediaConverter 8
    Format Factory
    mediAvatar Video Converter Pro
    mediAvatar MKV Converter
    .
    .
    .

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با درود:
    دوست عزیز جنابعالی از نرم افزار موجود در لینک زیر استفاده نمائید،

کد:
    بنده خودم شخصاً از این نرم افزار برای اضافه کردن زیر نویس و یا فایل دوبله فارسی بعضی از فیلم ها استفاده می نمایم، و تا به این لحظه هیچگونه مشکلی نیز با این نرم افزار نداشته ام و همچنین هیچگونه پیغام و یا ارور نامفهومی نیز تا به این لحظه از سوی این نرم افزار دریافت ننموده ام، به شما هم پیشنهاد می کنم حتماً این نرم افزار را نیز تست بفرمائید،

موفق باشید.
    متاسفانه با این برنامه هم همون ارور تکرار میشه:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من اینجا بصورت یک پست جداگانه مشکلمو گفتم به این امید که جواب بگیرم:(
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام دوستان
    سایت دانلود*ها چند وقت پیش یه سریال کپچر تی وی گذاشته بود ، بیت ریت 541 و رزولیشن 720*576 با aspect ratio 5:4
    و کیفیت خیلی خوبی هم داشت ، ولی جالب اینجاست حجم هر قسمت 30 دقیقه ایش حدود 120 مگ بود.(MKV)
    میخواستم بدونم اینها توسط چه برنامه انگود میکنن که بدون افت کیفیت محسوس انقدر کاهش حجم دارن
    من وقتی کپچر میکنم با فرمت ts یه فایل 30 دقیقه ای کمتر از 500 مگ نمیشه و بعد از تبدیل ، هم کیفیتش کم میشه هم حجمش به زیر 250 نمیرسه اصلا.
    تنظیمات خیلی زیادی رو با برنامه های مختلف تست کردم ولی به نتیجه مطلوبی نرسیدم.
    آخر سر به این نتیجه رسیدم که حتما انکودر ها از برنامه های خیلی قویتری استفاده میکنن.
    اگر امکان داره یه برنامه کاملا حرفه ای معرفی کنید بهم ، مهم نیست چقدر طول میده فقط میخوام در عین اینکه حجم رو کم میکنه کیفیت رو به طور محسوس کاهش نده.
    مرسی.

یه سری از برنامه هایی که تست کردم ولی جواب نگرفتم :
    videoenc
    ACDSee Video Converter Pro
    AVS Video Converter
    Aimersoft Video Converter Ultimate
    Aiseesoft Video Converter Ultimate
    MediaConverter 8
    Format Factory
    mediAvatar Video Converter Pro
    mediAvatar MKV Converter
    .
    .
    .

این نرم افزار هایی که شما استفاده کردید همشون در حد تبدیل های معمولی است و برای استفاده کاربر های معمولی ساخته شده اند
    نرم افزار های قوی دارای تنظیمات بسیار زیاد و پیچیده هستند

من دقیق اطلاع ندارم انکدر ها از چه برنامه ای استفاده میکنند ولی من از یک برنامه استفاده می کردم قبلا و نتایج خوبی باهاش بدست می آوردم :
    GordianKnot
    GordianKnot Rip Pack 0.35 رو سرچ کنید ؛ تعداد زیادی افزونه داره باید نصب بشه و کار کردن باهاش هم کمی پیچیده
    یک آموزش فارسی هم براش بود فکر کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

میتونید از نرم افزار جت ایدیو استفاده کنید
    بد نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.
    من به یه برنامه احتیاج دارم که بتونه فایل mkv رو با افت کیفیت کم به فرمت DVD تبدیل کنه. چند تا برنامه رو هم امتحان کردم که جالب نبود. مثلا ConvertXtoDVD که افت کیفیتش زیاد بود. یا یه برنامه ی دیگه که فقط 12-13 ساعت طول کشید تا آیودیو رو دیکود کنه.

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض درخواست نرم افزار تبدیل فیلم با فرمت .mob

سلام
    دوستان من پارسال یه DVD آموزشی خریدم که فایل های ویدئویی داخل اون به فرمت mob تبدیل شدن ( برای اینکه کپی نشه )
    و فقط با پلیر مخصوص خودش ( که روی DVD دادن ) باز میشه که پلیر خودش اصلا خوب نیست و اذیت میکنه ...
    میخواستم ببینم چطور میشه این فیلما به فرمتای رایج تبدیل کرد؟
    خودم فکر میکنم این نرم افزار های اتوران ساز این کارو کردن.چون خودم یه مدت با Auto Play Media Studio کار کردم و میدونم وقتی یه اتوران رو Publish میکنن فرمتشو تغییر میدن تا با نرم افزارهای دیگه قابل باز کردن نباشه ...
    نهایت تفکر خودم این بود که فیلم رو با notepad باز کنم ببینم چی نوشته همون اوایلش یه دونه .wmv پیدا کردم ولی وقتی فرمت فیلمو عوض کردم ( با Rename ) اتفاق خاصی نیفتاد ... فکر کنم همون بحث های انکدینگ و کدک و ... باشه که من متاسفانه سر در نمیارم ، میخواستم اگه کسی سررشته داره لطفا کمکم کنه.

ممنون
    Last edited by Mohammad Yek110; 26-08-2014 at 19:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •