تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 59 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 589

نام تاپيک: اینترنت شهر کاشان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من خودم از ارتباط برتر اشتراك وايرلس دارم سرعتش تو 24 ساعت حتي 1 كيلوبايت هم تغيير نميكنه حتي 1 كيلوبايت ..
    من تو مدتي كه تو box live بازي ميكردم پينگم به معناي واقعي كلمه با فرانسوي ها سبز بود و هر كسي هم كه به من جوين ميشد فكر ميكرد كه من يه ايراني هستم كه تو فرانسه زندگي ميكنم .... تعرفه جديدشم اين جريه كه 30 تومن ميدي اتصالتون با اينترنت داعمي ميشه يعني ديگه خبري از قرداد 6 ماهه و 1 ساله و 20 ساله نيست به اضافه 1 گيگ ترافيك رايگان و هر گيگ 6 تومن ... شماره تماسش هم اينه 5577171 و يه چيز ديگه ترافيكش از 12 تا1 شب سرعت 6000 كيلوبايت واز 1 تا 7 شب رايگانه ... بريد بگيرد كه هيچ جا گيرتون نمياد
    دوست عزیز سرویس ADSL با وایرلس قابل مقایسه نیست به چندیت دلیل و اول اینکه بستر مخابراتی نقش تعیین کننده ای در سرویس مشترک DSL داره در حالیکه در بی سیم خیر. در ضمن شرکنی با بیش از 3000 یوزر کجا و با زیر 500 یوزر کجا! اکثر مشترکین بی سیم (معمولا شرکت ها و کارخانجات بیرون محدوده شهری) که از قبل از این خدمات استفاده می کنند به خاطر این بوده که در اون مناطق خبری از ADSL یا وایمکس نبوده و به اجبار این گزینه رو انتخاب کرده اند و همین عده در شب نیستند که شبکه رو مشغول کنند وگرنه تا آخرین بیت پهنای باند خالی میشد تو شب!
    در ضمن شما قراردادی رو می بندی که نمیدونی پهنای باندت چقدر هست! مدت زمانت چقدر هست! هزینه گیگ اضافی بیشتر از نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات هست! و خیلی چیزای دیگه مث همین هزینه 30 هزارتومن نمی دونید برای چی!
    بنابراین سرویس دهنده باید حتما در حد عرف و قرارداد به مشترکش سرویس بده و برای همین هست که همه شرکت های PAP سرعتی بالاتر از قرارداد در روز به مشترکینشون میدن تا اینجوری جبران ضرر و افت سرعت مشترکین در شب بشه! گرچه اعتقاد دارم می تونستن از اول باب شبانه رایگان رو باز نکنن تا مشکلات خودشون و مشترکینشون کمتر از این باشه! و پیش بینی من این است که به زودی به این سمت خواهند رفت چون منافعشون با ورود مخابرات به شدت تهدید می شه...
    در مورد پینگتون هم مال شما از طریق بی سیم شده 285 که به نسبت جمیع موارد که بهتون گفتم میتونسته بهتر از این باشه...
    این تست پینگ شرکت بایت سرویس یک مگ نامحدود هست که از سرور پاریس گرفته شده ...

2. 2 کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این پینگ داخلی برای بازی بسیار عالیه!!
    البته 270 280 هم خوب و قابل قبوله منم با بایت تو روز همین پینگ رو دارم!! 10 تا کم و زیاد
    آقا بهمن بی زحمت شب هم یه پینگ بگیرید مطمئن شیم که فرقی نمی کنه تو شب!
    ساعت که مشخصه 2:30 سرور تهران

سرور پاریس

دانلود متغیره

4. این کاربر از Bahman. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

3:30
    تهران تفاوتی نداشت ولی پاریس

پورتهای خارج کشور خیلی سنگینه

6. این کاربر از Bahman. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سيستم پخش ديجيتال هنوز وارد كاشان نشده ؟

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

سيستم پخش ديجيتال هنوز وارد كاشان نشده ؟
    دوست من گرچه تاپیک رو اشتباه اومدی
    اما باید خدمتتون عرض کنم تا جایی که بنده می دونم هنوز دکلش رو هم نزدند!
    تا پایان سال خیلی هنر کنند مراکز استان ها رو تموم کنند!
    راستی پیشنهاد می کنم یه گروه برای بررسی مسایل مختلف توی شهرستان کاشون بزنیم!

9. 3 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز سرویس ADSL با وایرلس قابل مقایسه نیست به چندیت دلیل و اول اینکه بستر مخابراتی نقش تعیین کننده ای در سرویس مشترک DSL داره در حالیکه در بی سیم خیر. در ضمن شرکنی با بیش از 3000 یوزر کجا و با زیر 500 یوزر کجا! اکثر مشترکین بی سیم (معمولا شرکت ها و کارخانجات بیرون محدوده شهری) که از قبل از این خدمات استفاده می کنند به خاطر این بوده که در اون مناطق خبری از ADSL یا وایمکس نبوده و به اجبار این گزینه رو انتخاب کرده اند و همین عده در شب نیستند که شبکه رو مشغول کنند وگرنه تا آخرین بیت پهنای باند خالی میشد تو شب!
    در ضمن شما قراردادی رو می بندی که نمیدونی پهنای باندت چقدر هست! مدت زمانت چقدر هست! هزینه گیگ اضافی بیشتر از نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات هست! و خیلی چیزای دیگه مث همین هزینه 30 هزارتومن نمی دونید برای چی!
    بنابراین سرویس دهنده باید حتما در حد عرف و قرارداد به مشترکش سرویس بده و برای همین هست که همه شرکت های PAP سرعتی بالاتر از قرارداد در روز به مشترکینشون میدن تا اینجوری جبران ضرر و افت سرعت مشترکین در شب بشه! گرچه اعتقاد دارم می تونستن از اول باب شبانه رایگان رو باز نکنن تا مشکلات خودشون و مشترکینشون کمتر از این باشه! و پیش بینی من این است که به زودی به این سمت خواهند رفت چون منافعشون با ورود مخابرات به شدت تهدید می شه...
    در مورد پینگتون هم مال شما از طریق بی سیم شده 285 که به نسبت جمیع موارد که بهتون گفتم میتونسته بهتر از این باشه...
    این تست پینگ شرکت بایت سرویس یک مگ نامحدود هست که از سرور پاریس گرفته شده ...
    تو ی پشتیبانی 240 بود حدودا( به گفته کارمندش )
    وبه گفته خود اقای قنبری تا برسه به سیستم کاربر بالاتر میره
    شما براتون خیلی خوب جواب میده نزدیک مراکز مخابراتی هستید ؟
    چقدر پول برا این سرویس میدید

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

راستی دوستان یه چند شبی هست که هم سرعت دانلود شبانه کم شده و هم قطعی برای من زیاد شده!
    می دونید که من بایت دارم!
    برای شما هم اینطوریه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض باز هم می گم : فقط بایت - شاتل

من توی فاز 2 هستم
    دانلود حدود 50-60 متغییر توی شبه
    توی روز هم 380 تا 530 ( با آی دی ام
    قطعی خواستی نداشتم - بابا خیلی توپ این بایت، خداییش
    راستی منم که می دونید از بایت دارم
    اس ام اس سه گیگ هدیه هم برام اومد- سه گیگ گرفتم 6 تا بهم داد

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

ديشب نزديك سحر بود كه اينترنت بايت من قطع مي شد و قتي مودم رو روشن و خاموش مي كردم سرعت اينترنت نجومي مي شد!
    اين مسأله 2 بار اتفاق افتاد. به هر حال قطع شدن اينترنت ناگوار و بالا اومدن سرعت گوارا بود!!!!!!!!!

14. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ديشب نزديك سحر بود كه اينترنت بايت من قطع مي شد و قتي مودم رو روشن و خاموش مي كردم سرعت اينترنت نجومي مي شد!
    اين مسأله 2 بار اتفاق افتاد. به هر حال قطع شدن اينترنت ناگوار و بالا اومدن سرعت گوارا بود!!!!!!!!!
    تو شب چه سرعتی دانلود میده ؟ قطعی واحتیاج داشتن به ریست مودم تو روزم هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •