تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درمان هالیکوباکتری در معده؟؟

داره خودمونی میشه sogol6561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض درمان هالیکوباکتری در معده؟؟

سلام دوستان.
    من چند سال هست که معده درد دارم.پارسال آزمایش خون دادم و وجود هالیکوباکتری در معده ام ثابت شد که این باکتری تو درد معده تاثیر بسزایی داره.رفتم دکتر معمولی و قرص داد 2 ماه خوردم معده ام کمی بهتر شد ولی با قطع دارو باز شروع شد درد معده.
    حال سوالم اینه:به هر متخصص معده که میرم میگن حتما باید آندوسکپی بشی منم از این آزمایش میترسم و کلا بعضیا میگن ضرر داره.نظرتون چیه؟
    با چه گیاهان دارویی میشه این باکتری رو از معده دفع کرد؟؟اصلا چه گیاه دارویی واسه درد معده خوبه؟
    یه دکتر خوب و فوق تخصص هم از گوارش یا معده هر کی تو تهران میشناسه که کارش درست باشه تو پیغام خصوصی برام معرفی کنه خیلی خوب میشه.
    با تشکر.

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان.
    من چند سال هست که معده درد دارم.پارسال آزمایش خون دادم و وجود هالیکوباکتری در معده ام ثابت شد که این باکتری تو درد معده تاثیر بسزایی داره.رفتم دکتر معمولی و قرص داد 2 ماه خوردم معده ام کمی بهتر شد ولی با قطع دارو باز شروع شد درد معده.
    حال سوالم اینه:به هر متخصص معده که میرم میگن حتما باید آندوسکپی بشی منم از این آزمایش میترسم و کلا بعضیا میگن ضرر داره.نظرتون چیه؟
    با چه گیاهان دارویی میشه این باکتری رو از معده دفع کرد؟؟اصلا چه گیاه دارویی واسه درد معده خوبه؟
    یه دکتر خوب و فوق تخصص هم از گوارش یا معده هر کی تو تهران میشناسه که کارش درست باشه تو پیغام خصوصی برام معرفی کنه خیلی خوب میشه.
    با تشکر.
    دوست عزیز . در هر صورت آندوسکوپی بخشی از پروسه بررسی و تشخیص مشکلات معده می باشد و ترسی هم ندارد . البته برای اثبات وجود هلیکو باکتر بصورت فعال علاوه بر آزمایش خون یک تست تنفس جهت بررسی هلیکو باکتر نیز انجام می شود . در صورت اثبات وجود هلیکوباکتر درمان با آنتی بیوتیکهای خاص انجام می شود .
    فکر داروهای گیاهی را نکنید . هلیکوباکتر درمان خاص دارویی دارد .

3. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ehsan_update's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Medical Laboratory

پيش فرض

علاوه بر اون داروها احتمالا خوردن چند قاشق عسل طبیعی به صورت ناشتا میتونه درد معدتون رو تسکین بده. حتما یکی دو هفته این رو امتحان کنید اگه جواب داد اینجا بگید. ( تو فکر تحقیق تو این زمینه هستم. تا حالا خودم و چند تا از دوستانم با این کار جواب گرفتیم)

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

منم داشتم باید مثل اب نبات و اجیل 2-3 نوع انتی بیوتیک با دوز بالا میخوردم که یکی از انتی بیوتیک ها نسبتا گران بود .ولی مشکلم رفع شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •