تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 77

نام تاپيک: كلك هايي كه در علا الدين هنگام خريد گوشي ميزنند.

پروفشنال mehran_pqqp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون دوستان بابت نکات خوبی که قرار دادین
    من قصد خرید گوشی دارم ، سامسونگ gio ،حالا دقیقا کاری که می خوام انجام بدم رو میگم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن کجاش مشکل داره!
    بعد از این که از چند تا مغازه قیمت گرفتم:
    وارد مغازه ای که قصد خرید گوشی رو دارم میشم ، اول میگم سامسونگ gio قیمتش چنده ؟ گارانتیش برای چه شرکتی هست؟
    بعد میگم گوشی ساخت چه کشوری هست؟ بعد اگه مواردی که گفتم اوکی بود میگم بیارید اگر جعبه پلمب باشه من اطمینان می کنم!!

یه سوال داشتم وقتی جعبه پلمب باشه ، چطوری گوشی رو چک کنیم؟
    چون باید جعبه رو باز کنی و چک کنی و جعبه رو هم که باز کنی میگه پلمب رو باز کردی باید ببری!!

یکی از دوستان تو صفحه قبل گفته بود

4-همون جا قبل قرار دادن شما در عمل انجام شده بهش بگین که میخواید گوشی رو چک کنین...
    چون اکثرا تا شما میگید گوشی رو بیار ببینم بعد از این که گوشی به دستشون رسید سریعا هرچی برچسب و اینا روش هست رو میکنن و آخرش میگن مگه میتونی نبری؟من همه جاش رو باز کردم و این حرفا.... حتما قبلش باهاش طی کنین..
    یعنی بگم گوشی که جعبش پلمب هست رو بیار ، بعد بازش کنم و چک کنم؟ اینطوری میگه پلمب رو باز کردی باید ببری!!
    اینطوری اگه قرار باشه هر کی میره گوشی بخره پلمب جعبه رو باز کنه و چک کنه که دیگه هیچ جعبه ای پلمب شده نمی مونه!

دوستانی که گوشی زیاد می خرن و هر چند وقت گوشیشون رو عوض می کنن راهنمایی کنن در این مورد که چطوری گوشی که تو جعبه پلمب شده هست رو چک کنیم

بعد یه سواب گوشی ها نمایندگی ندارن آدم بره با خیال راحت بخره؟
    Last edited by mehran_pqqp; 12-07-2011 at 17:56.

2. 2 کاربر از mehran_pqqp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان زمانی که می خواهید گوشی بخرید کارتن گوشی رو باز کنید و همه ی وسایلی که باید در کارتن باشه رو چک کنید.
    اگر هم فروشنده گفت نمی شه و اگه باز کنی باید ببریش اصلا ازش گوشی رو نخرید.
    موفق باشید.
    دوست عزیز ، اگه قرار باشه همه مشتری ها پلمب رو باز کنن که دیگه هیچ جعبه ی گوشی پلمب باقی نمی مونه!
    راستش من تو این موقعیت ها خجالت می کشم اگه میشه شما که تجربه دارین بگید چه کاری انجام بدم که گوشی مشکلی نداشته باشه

4. این کاربر از mehran_pqqp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خوب شما زمانی که قصد خرید دارید گوشی را میاره دیگه زمانی که میگید گوشی چک کنم باید بخرید اگر طرف سر قیمت دبه در نیاره و خود گوشی هم ایرادی نداشته باشه خوب گوشی را می گیرید

6. 2 کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIG3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

من قصد خرید گوشی دارم ، سامسونگ gio ،حالا دقیقا کاری که می خوام انجام بدم رو میگم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن کجاش مشکل داره!
    وارد مغازه ای که قصد خرید گوشی رو دارم میشم ، اول میگم سامسونگ gio قیمتش چنده ؟ گارانتیش برای چه شرکتی هست؟
    بعد میگم گوشی ساخت چه کشوری هست؟ بعد اگه مواردی که گفتم اوکی بود میگم بیارید اگر جعبه پلمب باشه من اطمینان می کنم!!

چون باید جعبه رو باز کنی و چک کنی و جعبه رو هم که باز کنی میگه پلمب رو باز کردی باید ببری!!

یعنی بگم گوشی که جعبش پلمب هست رو بیار ، بعد بازش کنم و چک کنم؟ اینطوری میگه پلمب رو باز کردی باید ببری!!
    اینطوری اگه قرار باشه هر کی میره گوشی بخره پلمب جعبه رو باز کنه و چک کنه که دیگه هیچ جعبه ای پلمب شده نمی مونه!

دوستانی که گوشی زیاد می خرن و هر چند وقت گوشیشون رو عوض می کنن راهنمایی کنن در این مورد که چطوری گوشی که تو جعبه پلمب شده هست رو چک کنیم

دوست عزیز شما اگه واقعا میخوای اون مدل گوشی مورد نظرتو بخری چیز دیگه باقی نمیمونه جز چک کردن گوشی مثل باطری شارژر سالم بودن اسپیکر و lcd گوشی این مواردم خود فروشنده برات چک میکنه شما قبل خرید گوشی تو نت دربارش بررسی کن یا دست کسی که مدل گوشی داره ببین که نخوای دقیقه نود تصمیم بگیری

8. 3 کاربر از TIG3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ببخشید گارانتی اصلی سامسونگ و سونی اریکسون رو کسی می دونه؟

10. این کاربر از mehran_pqqp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

سامسونگ ماکروتل و سونی هم البته مشخص نمیشه گفت ولی محبوبترینش کامتل بود!

12. 2 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

همونطور که گفتن گارانتی سامسونگ پارس مایکروتل هست. قیمت ها هم شرکتی و ثابت هست. توصیه میکنم اگر تهران هستید از فروشگاهای اصلی بخرید تا خیالتون راحت تر باشه.

14. 2 کاربر از rahimism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

از این نوع تاپیک ها زیاد ایجاد شده

تاپیکی که تو امضام هست کاملترینش هست

16. 2 کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من که تهران نیستم ... ولی حتما باید یه سر بیام این علائدین رو از نزدیک ببینم ! ... با این توصیفات شما بیشتر تونل وحشته تا بازار موبایل : دی

من همین ماهه پیش تو اصفهانه خودمون رفتم یه Galaxy S خریدم ، ... یارو مغازه داره 10 تومن بهم تخفیف داد ... برچسب ال سی دی و برنامه و جی پی اس رو هم برام مجانی ریخت ( هر چی میگفتم نمیخوام ، میگفت جزو سرویس رایگان حساب میشه : دی ) ... یه کیف مارک Golla اصل رو هم نصفه قیمت بام حساب کرد ... آخر سر که از مغازه خواستم برم بیرون گفت هوا گرمه بیا یه لیوان شربت برات بریزم بخور ، جیگرت هم حال بیاد ! : دی

واقعا بعضیها خیلی آدمای خوبین ... و بعضی ها هم که ... عجب دنیاییه ! : دی

تا باشه از اون خوباش باشه ! ; )
    اين از اونور به فكر سودش بوده! تو بحث فروش يه چيزي هست به اسم مشتري وفا دار يعني شما يه كاري ميكني كه مشتري روي جنس يا خدمات شما تعصب پيدا مي كنه اين آقا هم خاسته شما رو مشتري پايه خودش بكنه
    من خودم الان٢ سالي مبشه پامو علاادين نذاشتم و كل خريدام رو از بازار موبايل كه چند قدم پايين تره ميكنم

18. 2 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب شمامي خواي گوشي رو بخري و وقتي بايد بگي پلمپ رو باز كن كه همه چي رو طي كرده باشي و همه چي رديف باشه يعني داري گوشي رو از همون جا مي خري بلمپ همداري باز ميكني كه دستگاه مشكلي نداشته باشه يعني اگه مشكلي نبود گوشي رو بر ميداري حساب ميكني خدافظ اگرم كه مشكلي بود با پر رويي تمام گوشي رو بكوب تو سرش اكه چيزي گفت تو هم جوابش رو بده اگه خيلي گير داد و كار به دعوا كشيدداد بيداد راه بنداز و هي بگو دزدا و كلاه بردارا اومم از ترس پريدن مشترياش ساكت ميشه البته اين چند بند آخر رو بيشتر براي شوخي گفتك خيلي جدي نگير فقط گفتم كه يه چيزي دستت بياد رفتارت تو چه مايه هايي بايد باشه
    با فرهنگ بازي و مودب بودن و رايت حق ديران رو بزار كنار اينجا به درد نميخوره
    البته اين موارد بيشتر براي دزد خونه ي علاادين صادقه 

20. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •