تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: قیمت این دو نوت بوک چند هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابی که دادین ولی من همه اینایی که کفتین رو میدونم!سوالم ببیشتر این بود که چرا تفاوت این دو قطعه باعث افزایش بیش از حد قیمت شده!!!! مشکل اینجاست که من میخوام حتما i7 باشه ،نمیخوام بعدا کم بیاره!!
    رم رو میشه بعد اضاف کرد ولی cpu رو .....
    این تفاوت قیمت بخاطر سیاست گذاری گارانتی و وارد کننده هست.معمولا رم بیشتر و گراف بهتر بهونه خوبی برای افزایش قیمت حساب میاد.
    درکل وقتی با نمونه i5 اون مقایسه میشه ارزش خرید نداره.چون فقط بخاطر پردازنده و احتمالا بلوری 400ت اومده روش...
    کاربردتون چی هست؟

در آغاز فعالیت mohammadashegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    یه جایی

10 لپ تاپ ایسوس N53 SV-SX 265

این تفاوت قیمت بخاطر سیاست گذاری گارانتی و وارد کننده هست.معمولا رم بیشتر و گراف بهتر بهونه خوبی برای افزایش قیمت حساب میاد.
    درکل وقتی با نمونه i5 اون مقایسه میشه ارزش خرید نداره.چون فقط بخاطر پردازنده و احتمالا بلوری 400ت اومده روش...
    کاربردتون چی هست؟
    دانشجوی ترم اول ارشد معماری کامپیوتر هستم،برای نرم افزار هایی که استفاده میکنم سرعت پردازش بالا نیاز هست!!
    متاسفانه اطلاعاتم در زمینه قیمت قطعات کامپیوتر و... وکلا در زمینه قیمتها توبازار کم هستش چون خیلییییییییییییییی کم خرید میکنم،واسه همین این سوال ها رو پرسیدم،خواستم بدونم قیمت این قطعه ها(8گیگ رم و گرافیک 550 جیفورس) اینقدر بالاست یا.....
    که این طور میشه از گفته های شما و همچنین اطلاعاتی که بقیه دوستان بهم دادن برداشت کرد که چون ASUS N53 SN به عنوان یه سیستم گیم وارد بازار شده الکی قیمتش رفته بالا!!!
    در کل به نظر من اگه کسی بخواد ایسوس N53 بگیره بهتره مدل SV بگیره البته مدل NEW REVISION که مدل اصلاح شده SV هستش،بعد میتونه با حداکثر 50 هزار تومان 4گیگ رم رو اضافه کنه بهش که میشه 8گیگ که اگه لپ تاپ رو 1100 بگیرید با4گیگ رم اضافه میشه 1150 هزار که حدود350 هزار از مدل SN کمتر پول دادین و فقط گرافیکش یکم پایین تره که اونم زیاد احساس نمیشه!!!
    موفق باشید دوستان

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در کل به نظر من اگه کسی بخواد ایسوس N53 بگیره بهتره مدل SV بگیره البته مدل NEW REVISION که مدل اصلاح شده SV هستش،بعد میتونه با حداکثر 50 هزار تومان 4گیگ رم رو اضافه کنه بهش که میشه 8گیگ که اگه لپ تاپ رو 1100 بگیرید با4گیگ رم اضافه میشه 1150 هزار که حدود350 هزار از مدل SN کمتر پول دادین و فقط گرافیکش یکم پایین تره که اونم زیاد احساس نمیشه!!!
    خوب کلا مدل جدید یه مدتی قیمت کاذب داره.ولی اون مدل i5 که گفتم واقعا ارزش خرید داره.
    ولی بنظر میاد نیاز به I7 برات بیشتر باشه تا رم و گراف.البته اگه از نرم افزارهای بروز و در سطح حرفه ای کار میکنید.ایده sv و خرید رم جالبه.در ضمن رو مدل های xps دل و پاویلون اچ پی هم میتونید حساب کنید.
    Last edited by pouryakhan; 20-08-2011 at 18:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بچه ها اگه میشه کانفیگ دقیق رو بگید تا اختلافشونو بگم .

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    یه جایی

14

بچه ها اگه میشه کانفیگ دقیق رو بگید تا اختلافشونو بگم .
    N53 SN : Core i7/2630 Q/6MB cash - 15.6" LED full Hd - 8GB ram/D3 - HDD :750+(7200 rpm) -VGA :Geforce GT550/2GB - ODD : Blueray - OS :FREE - USB3

N53 SV(sx-265): Core i7/2630 Q/6MB cash - 15.6" LED full Hd - 4GB ram/D3 - HDD :500+(7200 rpm) -VGA :Geforce GT540/1GB - ODD : Blueray - OS :FREE - USB3
    اگه میشه قیمت دقیق نقد خرید رو برای دو مدل بالا بگید.
    درضمن مشکل اصلی من اینه که n53 sv البته NEW REVERSION با دور هارد 7200 (حداقل 500GB) و LCD فول اچ دی پیدا نمیکنم.
    اگه فروشنده ای تو نزدیکیای دزفول N53 SV دقیقا با کانفیگ گفته شده رو داره بهم خبر بده،اگر هم DVD بود به جای بلوری زیاد ایرادی نیست! (لطف کنه قیمت هم بگه!!!!)

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

LCD فول اچ دی پیدا نمیکنم.
    فول بکار شما نمیاد.دردسرم میشه واست..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

N53 SN : Core i7/2630 Q/6MB cash - 15.6" LED full Hd - 8GB ram/D3 - HDD :750+(7200 rpm) -VGA :Geforce GT550/2GB - ODD : Blueray - OS :FREE - USB3

N53 SV(sx-265): Core i7/2630 Q/6MB cash - 15.6" LED full Hd - 4GB ram/D3 - HDD :500+(7200 rpm) -VGA :Geforce GT540/1GB - ODD : Blueray - OS :FREE - USB3
    اگه میشه قیمت دقیق نقد خرید رو برای دو مدل بالا بگید.
    درضمن مشکل اصلی من اینه که n53 sv البته NEW REVERSION با دور هارد 7200 (حداقل 500GB) و LCD فول اچ دی پیدا نمیکنم.
    اگه فروشنده ای تو نزدیکیای دزفول N53 SV دقیقا با کانفیگ گفته شده رو داره بهم خبر بده،اگر هم DVD بود به جای بلوری زیاد ایرادی نیست! (لطف کنه قیمت هم بگه!!!!)
    N53 Sn با گرافیک 2g و هارد 640 = 1240,000
    N53 SV با هارد 750 و ویندوز 7 و بلوری = 1,550,000
    این قیمتیه که بهم اعلام کردن .
    Last edited by Babak; 23-08-2011 at 11:39. دليل: تبلیغ نفرمایید

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    یه جایی

14

فول بکار شما نمیاد.دردسرم میشه واست..
    میشه لطف کنید بگید چرا برام دردسر میشه؟؟؟
    آخه بعضی وقتا به یاد دوران نوجوانی دوست دارم گیم بازی کنم واسه همین خواستم فول باشه!!!!!!
    درضمن میخوام همه کاره باشه یعنی بعضی وقتا ازش برای فیلم دیدن و بازی هم استفاده میکنم،واسه همین بود که سری N ایسوس رو انتخاب کردم!!

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میشه لطف کنید بگید چرا برام دردسر میشه؟؟؟
    آخه بعضی وقتا به یاد دوران نوجوانی دوست دارم گیم بازی کنم واسه همین خواستم فول باشه!!!!!!
    درضمن میخوام همه کاره باشه یعنی بعضی وقتا ازش برای فیلم دیدن و بازی هم استفاده میکنم،واسه همین بود که سری N ایسوس رو انتخاب کردم!!
    آیکون ها و متون تو 15 خیلی ریز میشه.اگه الویت کار نرم افزاری باشه پیشنهاد نمیشه.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •