تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 160 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

11 ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

سلام و درود بر کاربران فهیم انجمن حرفه ای P 30 w o r l d

یکی از دغدغه های ما آدما داشتن موهای زیبا و جذاب هست...

تا به حال تاپیک های زیادی با موضوع مو (اعم از ریزش ، حالت ، مراقبت و...) در این بخش از انجمن ایجاد شده بود ؛ قصد داشتم لینک اونها رو توی این تاپیک بزارم اما بنا به دلایلی این کار صورت نگرفت ؛ در صورت تمایل میتونید خودتون search کنید !

تیم مدیریت این بخش به این اعتقاد بود که بهتر است تاپیک جامعی وجود داشته باشه تا کاربران مجبور به ایجاد تاپیکهای فرعی نباشند ، به همین منظور ناظر محترم انجمن پزشکی eMer@ID این کار رو به من سپردند.

پس لطفا از این به بعد هرگونه سوال مربوط رو در اینجا مطرح کنید [ در مورد موی سر، صورت و موی زاید بدن ، راجع به ریزش ، حالت پذیری مو ، اتو مو ، تافت ، شامپو و .... ]

همچنین در تاپیک های قدیمی مشاهده شد که دوست عزیزی با نام کاربری T I G E R اطلاعات خوبی در این باره داشتند و امیدواریم که در این تاپیک هم فعالیت های خوبی رو ارائه بدند.

یادآوری میکنم ، اگر مقاله ای در مورد مو دارین و یا اگر میخاهید با ذکر منبع در خدمت کاربران فروم قرار دهید ؛ اینجا نگذارید
    برای این کار به این تاپیک بروید:

دانــســتــنــی هــا و بــــهـــداشـــت پـــوســـت و مــــو
    forum.p30world.com/showthread.php?t=27334

با سپاس !
    Last edited by F l o w e r; 21-06-2012 at 18:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

از دوستاني كه درياره كاشت مو طبيعي در سر اطلاعات دارن كمك مي خواستم پسر عموي من بعد جور تونخ كاشتن موطبيعي تو سرشه و پرسو جو ميكنه و با وجود اين كه خود منم داره كم كم موهام ميريزه تا چند سال ديگه خودم هم نامزد كاشت مو هستم اين عمل چه جورياست . اگه از دوستان فاميل ها يا آشنايانتون كسي رو مي شناسين كه اين عمل رو انجام داده نتيجشو براي من و دوستاني كه شايد در اينده مجبور به كاشت شيم بگيد آيا اصلا كف سر رو خوب بعد عمل كاملا پوشيده ميشه ؟ هزينه اش تقريبا چقدره ؟ كدوم دكتر در داخل ايران اين عمل رو خوب انجام مي ده ؟ حالت عروسكي داره يعني كسي كه مي كاره قيافش تابلو ميشه يا نه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام من پیشنهاد می کنم اگه سرش تاسه یا 70% به بالا تاسه از روش های ترمیم مو استفاده کنه که این روش ها خیلی خوب پیشرفت کرده و اصلا معلوم نمی شه هزینش هم خیلی کمتر از کاشت مو هستش . کاشت مو در برخی افراد جواب نمیده یا اگر هم جواب بده موها خیلی کم پشت دیده میشن هزینش هم برا کاشت هر عدد تار مو 400 تومنه(تک تومنی).

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ترميم مو ديگه چه صيغه اي شما كسي رو ديدي كه ترميم مو كرده باشه فرقش با كاشت مو چيه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض چربي جامد پوست

سلام دوستان من از كنار انتهاي موهم قسمتي كه به ريشه متصل هست دونه هاي گرد و جامد چربي درمياد كه مثل توپ دور انتهاي رشه ي موهام ميچسبه (مثل گلدني كه ريشه ي گل رو در بر گرفته) و بعضي وقتا موادي از پوست سرم ترشح ميكنه كه رو پوست قرار ميگيره جامده و وقتي شامپو استفاده ميكنم اثلا پاك نميشن و باعث ريزش موهم هم ميشه.نتونشتم درمانش كنم از الپسين و تونيكش .هگور .هد شولدر استفاده كردم جواب نداده.كسي براش چنين چيزي پيش اومده؟ خيلي درگيرش شدم. 3 ساله .كلافه شدم و كلي هزينه كردم.راهنمايي كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه MohsenStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض کمک : ریز شدید موهای سر در سن 20 سالگی !

سلام
    دوستان پسری هستم 20 ساله که دارای موهای فوق العاده چرب و دچاره ریزش شدید موی سر هستم !
    به یه متخصص هم مراجعه کردم ولی بدون معاینه و تجویز آزمایش های لازم برای بنده محلول فیناستراید 5% و فین پشیا 1 میلی تجویز کرده که فین پشیا رو هر شب 1 عدد و ماینوکسیدیل رو به دلیل محدودیت و کارم فقط شبانه بمدت 3 ماهی هست استفاده میکنم ...
    تا الان که تغییری در ریزش موهای بنده بوجود نیومده !
    بنظرتون باید به یه پزشگ دیگه مراجعه کنم ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

این هم یه شات از وضعیت کچلی بنده !

7. 3 کاربر از MohsenStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

دوست عزیز ، من هم دقیقاً عین شما تازه جلوی موهام هم بیشتر خالیه ، پیش بهترین و معروف ترین دکتر اصفهان هم رفتم ، یک ماه استفاده کردم ، اثری نداشت ، دکتر گفت فقط میتونم کاری کنم که دیر تر ک...ل شی ، گفت که ارثیه ، هم پدری و هم مادری ارث داری گفتم آره ، هیچی ، اگر راهی پیدا کردی به من هم خبر بده ، ممنونت میشم !

9. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MohsenStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    جالب اینجاست من نمی دونم ریزش موهای سرم ارثی هست یا بدلیل موارد دیگر !
    کسی میدونه باید چه آزمایش هایی برای فهمیدن این موضوع انجام بدم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تنها داروي تاييد شده براي ريزش موي سر همون فيناسترايد 1 ميلي گرم و ماينوکسيديل 5 درصد هست فقط بايد هر 12 ساعت ماينوکسيديل رو بزني چون مدت اثرش 12 ساعت هست و اينکه باعث گردش بيشتر خون در رگهاي سر ميشه و خون رساني به ريشه موها تقويت ميشه اگه يک موي سر دوره ريزشش باشه بايد صبر کني اون مو بيفته ولي بعدا موي جديد بجاي اون سبز ميکنه ولي اينو بگم اين داروي شما قطعا تاثير داره ولي تاثير اون رو بعد از يک سال ميبيني و سه ماه کم هست در ضمن بايد دقيقا بعد از زدن ماينوکسيديل ماساژ هم بدي تا جذب پوست سر بشه و ماينوکسيديل شرکت پاک دارو باشه حتما صبر داشته باش جواب ميگيري دوست عزيز اين يک پروسه زمان بره نا اميد نشو.

12. 2 کاربر از mahdirezaiyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

1- شما ابتدا باید آزمایش بدید تا دلیل اصلی ریزش مو مشخص بشه که این تست شامل آزمایش تستسترون - آهن - تیروئید و ... هستش

2- چربی مو خودش سبب ریزش مو میشه . برای افرادی که موهای بسیار چرب دارند حمام روزانه و یا حداقل یک روز در میان واجبه

3- در کنار مصرف فین پشیا و ماینوکسیدل توصیه میکنم قرص Zinc (روی) و همچنین قرص ویتامین E بعنوان مکمل دارویی مصرف کنید

(یا اگه بودجه کافی دارید کلا از قرص Vitamins For Hair و یا کپسول اکوفن استفاده کنید)

البته مصرف روی در چند ماه اول روزانه و سپس یک روز درمیان و چند ماه بعد دو روز در میان باید مصرف بشه

4- استرس عامل اصلی ریزش مو هستش پس سعی کنید استرس خودتون ور کم کنید

در ضمن مصرف سبزیجات و مایعات در رشد موها تاثیر گذارند

5- برای ریزش مو توصیه میکنم شامپو ضد ریزش فولیکا یا شامپو ضد ریزش سریتا رو در کنار درمان دارویی مصرف کنید

البته چون موهای چربی دارید شامپو ضد ریزش سریتا گزینه بهتری برای شماست

در ضمن تونیک سریتا هم در جلوگیری از ریزش مو تاثیر گذاره (کلا معتقدم تاثیر تونیک از تاثیر شامپو بیشتره)

6- صبر و حوصله در درمان داشته باشید چون مهار ریزش مو خودش پروسه زمانبری هستش

موفق باشید

14. 6 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •