تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 160 اولاول ... 374344454647484950515797147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اتفاقا واسه ارثی خیلی خوب جواب میده! نمونش خود منم! فقط تنها فرقش با ریزش غیر ارثی در عمل پی ار پی اینه که در ریزش ارثی شما باید هر ۲ سال یکبار عمل پی ار پی رو تکرار کنید و یا مزو تراپی انجام بدید، چون در ریزش ارثی اون عامل ریزش که هرمون باشه همیشه فعال هست
    سلام
    مزو تراپی با prp چه تفاوتی داره؟
    چه عواملی در عمل prp باعث میشن برای 2 سال هرمون روی مو تاثیر نذاره؟
    دیروز با یه فوق تخصص پوست و مو حرف میزدم ... درباره ی اینکه فیناستراید باعث توقف یا کم شدن کلاژن سازی پوست میشه ازش پرسیدم که جواب داد فیناستراید هیچ اثری روی کلاژن سازی پوست نداره ... درباره ی فینا5 میلی گرم گفت اصلا 5 برای ریزش مو استفاده نمیشه فقط برای کسانی که سرطان پروستات دارن تجویز میکنن.

یه سوال برام پیش اومده
    ایا وقتی فیناستراید هرمون های مردانه رو سرکوب میکنن میشه گفت روی رشد بدن و اندام هم تاثیر میذارن؟
    یعنی اگه بدن بطور طبیعی رشد میکرد از قد و قامت (طول + عرض) بهتری برخوردار بود اما با مصرف فیناستراید هرمون های مردانه سرکوب و در نتیجه از لحاظ فیزیکی بدن و اندام ها تحلیل میرن و به سطح رشدی که در ژنتیک تعریف شده نمیرسن.
    ایا فیناستراید 1 میلی میتونه یک همچین تاثیر مخربی روی بدن بذاره؟

داره خودمونی میشه webspider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام.
    کسی اینجا از محلول رینفولتیل و یا سیستین ب6 استفاده کرده که نتیجه هم گرفته باشه ؟

بعد از اینکه ریزش موها توسط دارویی مثل فیناستراید متوقف شد به نظرتون بهترین برنامه چه چیزی هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مزوتراپی در واقع تزریق موضعی دارو به ناحیه سر هست که یکی از اونا فیناسترایده،که عوارض جانبی داروها رو هم کم میکنه و تاثیر بیشتر و بلند مدتتری داره،تو پی ار پی مقداری خون از بدنتون میگیرن و با ماده پی ار پی در دستگاه سانتریفیوژ تلفیق میکنن،(حدود ۱ ساعت)و بعد با سرنگ هایی که به نازکی مژه هست به سر تزریق میشه،این عمل رو باید چند بار در بازه زمانی و با فاصله ۲ ماه انجام بدین تا به نتیجه برسین،بعد از اون برای درمان نگهدارنده هر دو سال یکبار باید انجام بدین،ایشون درست فرمودن استفاده از فیناستراید ۵ برای مو ممنوع هست،تو یکی از پستهایی که اینجا دادم گفتم برای اطمینان آناناس رو برای کلاژن سازی تجویز میکنن،در ضمن آناناس واسه مو بسیار مفیده!فیناستراید هیچ تاثیری رو رشد اندامهای بدن نداره،و کارش اینه که از تبدیل تستسترون به dht که عامل ریزش مو هست جلوگیری میکنه،فیناستراید ۱ همچین تاثیراتی رو بدن نداره،موفق باشید.

4. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

محلول اولی رو نمیدونم چیه ولی بایلیول سیستین b6 محلول ویتامین موضعی هست که به عنوان مکمل درمان ازش استفاده میشه و همراه با درمان تاثیرات بسیار خوبی در تغذیه درست مو داره قرص بایلیول سیستینb6هم به عنوان مکمل غذایی موجود هست که بعد از هر وعده غذایی باید میل بشه که بسیار عالی هست،البته همونطور که عرض کردم به عنوان مکمل درمان ازشون استفاده میشه!مثلا همراه با پی ار پی نتایج بسیار خوبی میده!
    بعد از قطع ریزش هم باید فیناستراید رو ادامه بدین تا موهاتون به حالت اول برنگرده،تنظیم صحبح رژیم غذاییتون به علاوه استفاده از مکملهای مناسب مثل سیستین بسیار عالی هست موفق باشید

6. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه webspider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

محلول اولی رو نمیدونم چیه ولی بایلیول سیستین b6 محلول ویتامین موضعی هست که به عنوان مکمل درمان ازش استفاده میشه و همراه با درمان تاثیرات بسیار خوبی در تغذیه درست مو داره قرص بایلیول سیستینb6هم به عنوان مکمل غذایی موجود هست که بعد از هر وعده غذایی باید میل بشه که بسیار عالی هست،البته همونطور که عرض کردم به عنوان مکمل درمان ازشون استفاده میشه!مثلا همراه با پی ار پی نتایج بسیار خوبی میده!
    بعد از قطع ریزش هم باید فیناستراید رو ادامه بدین تا موهاتون به حالت اول برنگرده،تنظیم صحبح رژیم غذاییتون به علاوه استفاده از مکملهای مناسب مثل سیستین بسیار عالی هست موفق باشید
    ممنون.

محلول اولی یه محلولی هست که مرتب دکتر باریک بین تجویز میکنه به بیمارانش و تقویت مو و ضد ریزش هست،
    حالا باید دید بیشتر جنبه تجاری داره یا نه این هم لینکش در سایت اصلی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد محصولاتت کورپور سانو چطور ؟ یه هیرتونیک داره که به عنوان تونیک گندم هست.

شما به عنوان درمان کمکی ، با توجه به تنوع زیاد محصولات جانبی ، چه پیشنهادی دارید ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مزوتراپی در واقع تزریق موضعی دارو به ناحیه سر هست که یکی از اونا فیناسترایده،که عوارض جانبی داروها رو هم کم میکنه و تاثیر بیشتر و بلند مدتتری داره،تو پی ار پی مقداری خون از بدنتون میگیرن و با ماده پی ار پی در دستگاه سانتریفیوژ تلفیق میکنن،(حدود ۱ ساعت)و بعد با سرنگ هایی که به نازکی مژه هست به سر تزریق میشه،این عمل رو باید چند بار در بازه زمانی و با فاصله ۲ ماه انجام بدین تا به نتیجه برسین،بعد از اون برای درمان نگهدارنده هر دو سال یکبار باید انجام بدین،ایشون درست فرمودن استفاده از فیناستراید ۵ برای مو ممنوع هست،تو یکی از پستهایی که اینجا دادم گفتم برای اطمینان آناناس رو برای کلاژن سازی تجویز میکنن،در ضمن آناناس واسه مو بسیار مفیده!فیناستراید هیچ تاثیری رو رشد اندامهای بدن نداره،و کارش اینه که از تبدیل تستسترون به dht که عامل ریزش مو هست جلوگیری میکنه،فیناستراید ۱ همچین تاثیراتی رو بدن نداره،موفق باشید.
    ممنون از توضیحاتتون
    1-شما بین مزوتراپی و پی ار پی کدومشو پیشنهاد میکنین؟؟؟ ایا تاثیر فیناسترایدی که در مزوتراپی تزریق میشه از پی ار پی بیشتره؟؟؟ دلیل انتخابتون رو هم توضیح بدید لطفا.
    2- ایا در هر 2 روش باید چندبار در بازه ی زمانی 2 ماه اینکار تکرار بشه؟؟؟
    3-فولیکول های موهای پشت سر به هیچ وجه ضعیف و یا از بین نمیرن درسته؟؟؟
    4-چرا معمولا میگن بهتره کاملا طاس بشید و بعد عمل پیوند مو رو انجام بدید؟؟؟
    5-بعد از پیوند مو باید دارو یا محلولی مصرف کرد؟؟؟ اگه جواب مثبته چه دارویی و تا چه مدت؟؟؟
    6-بنظره شما بهتر نیست هنوز که موهای جلو و وسط سر نریخته پیوند مو انجام بشه تا تراکم بهتری بدست بیاد و بعد از اون مادام العمر بطور مستمر از پی ار پی یا مزوتراپی استفاده کرد تا حجم و تراکم حفظ بشه؟؟؟
    7-بنظرتون بهتر نیست اگر کسی فعلا بنا به دلایلی نمی تونه پیوند مو انجام بده بجاش از پی ار پی استفاده کنه تا از ریزش جلوگیری و فولیکول هارو زنده نگهداره؟؟؟

فرهاد جان تا جایی که یادمه گفتی خیلی وقته فیناستراید مصرف میکنی ... شماکه خودتون اینکاره هستین و پی ار پی انجام دادین چرا با توجه به اینکه ممکنه فیناستراید در درصد خیلی خیلی کمی عوارضی در پی داشته باشه هنوز هم مصرف میکنید؟؟؟ مگه عمل پی ار پی برای درمان ریزش مو ارثی کافی نیست؟؟؟ البته گفتی پی ار پی برای شما خیلی خوب جواب داده

با تشکر فراوان از راهنمایی های خوبتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض از ریزش مو تا قرص اتیسترون

سلام
    من 21 سالم هست و دخترم
    از 2 سال پیش کم کم موهام شروع به ریزش کرد ... اول بهش بی توجه بودم ولی به حدی این ریزش مو زیاد شد که ترسیدم کچل بشم ...
    2 ماه پیش رفتم دکتر و بهم شامپو آنافاز + 60 قرص اکوفان + محلول ماینوکسیدیل 2% + اسپری مو لامینین
    و یه سری آزمایش خون برای هورمون ها و تیروئید نوشت و گفت 2 ماه دیگه با آزمایشت بیا ...
    من 2 روز بعد از دکتر رفتنم ، رفتم آزمایش دادم و وقتی جواب آزمایش رو گرفتم همه چی تو رنج طبیعی خودش بود ...

بعد از 2 ماه و استفاده مداوم از داروها ....
    هیچ تغییری توی موهام نمیبینم ... البته مشکلی نیست به نظرم چون میدونم پروسه درمان ریزش مو خیلی طولانیه ... موهام هنوزم مثل قبل میریزه ولی کمتر ... سعی کردم حتی الامکان از اتو مو و سشوار و ژل و ... استفاده نکنم ...

امروز بعد از 2 ماه 2 باره رفتم دکتر ...
    بهم گفت موهات خیلی خیلی کم و ریز در اومده با ذره بین موهام رو دید ...
    و بعد از دیدن نتیجه آزمایشم گفت ... هورمونات تو رنج طبیعی هستن ولی نسبت هاشون درست نیست !!!
    من خیلی میترسم از این مسئله ... چه عواقبی داره ؟؟؟
    بهم گفت ریزش موهات ارثیه ( تو خانواده مامانم هر 2 تا دایی هام کچلن ) ... و باید تا آخر عمر مثل مسواک که هر شب میزنی یه محلولی رو هر شب به موهات بزنی ....
    ولی فعلا اول باید موهام پر پشت بشه بعد اون محلولی که تا آخر عمر باید بزنم رو بهم میده ...
    برام پرونده تشکیل داد که دیگه باید از این به بعد مداوم برم هر 2 ماه تا موهام در بیاد ....
    ولی یه قرصی داده بهم که من از خوردن این قرص خیلی میترسم ... میترسم عوارض بدی داشته باشه ... ( با اینکه به دکترم ایمان دارم )
    اسم قرصش اتیسترون هست ... شبیه قرص ضد بارداریه ... بهم گفت از روز 5 قاعدگی بخور تا 21 روز بعد ... بعد دیگه نخور ... تا روز 5 قاعدگی بعدی ....
    این قرص چه عوارضی داره؟
    بجز این قرص یه محلول دست ساز دیگه بهم داده و دوباره اسپری لامینین و یه شامپوی دیگه ...

با تشکر از همه ی دوستایی که اینجا اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من نمیدونم چرا نمیتونم نقل بگیرم!بهرحال!دوست عزیزم این محلولها تا اونجایی که من باهاشون در ارتباط بودم بیشتر با اغراق و جنبه تبلیغاتی بودن،برای تکمیل دوره درمان شما میتونید از محلول سیستین b6 و قرص اون استفاده کنید،توی تونیک ها هم تونیک ایروکس تونیک بسیار خوبی هست که حتی به ریزش موی ارثی کمک خوبی میکنه و مزایای دیگه هم داره،این تونیک بسیار عالی هست،دوست گلم من چن بار پیام خصوصیتون رو جواب دادم یه چک کنید ببینید رسید یا نه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    1-شما بین مزوتراپی و پی ار پی کدومشو پیشنهاد میکنین؟؟؟ ایا تاثیر فیناسترایدی که در مزوتراپی تزریق میشه از پی ار پی بیشتره؟؟؟ دلیل انتخابتون رو هم توضیح بدید لطفا.
    2- ایا در هر 2 روش باید چندبار در بازه ی زمانی 2 ماه اینکار تکرار بشه؟؟؟
    3-فولیکول های موهای پشت سر به هیچ وجه ضعیف و یا از بین نمیرن درسته؟؟؟
    4-چرا معمولا میگن بهتره کاملا طاس بشید و بعد عمل پیوند مو رو انجام بدید؟؟؟
    5-بعد از پیوند مو باید دارو یا محلولی مصرف کرد؟؟؟ اگه جواب مثبته چه دارویی و تا چه مدت؟؟؟
    6-بنظره شما بهتر نیست هنوز که موهای جلو و وسط سر نریخته پیوند مو انجام بشه تا تراکم بهتری بدست بیاد و بعد از اون مادام العمر بطور مستمر از پی ار پی یا مزوتراپی استفاده کرد تا حجم و تراکم حفظ بشه؟؟؟
    7-بنظرتون بهتر نیست اگر کسی فعلا بنا به دلایلی نمی تونه پیوند مو انجام بده بجاش از پی ار پی استفاده کنه تا از ریزش جلوگیری و فولیکول هارو زنده نگهداره؟؟؟

فرهاد جان تا جایی که یادمه گفتی خیلی وقته فیناستراید مصرف میکنی ... شماکه خودتون اینکاره هستین و پی ار پی انجام دادین چرا با توجه به اینکه ممکنه فیناستراید در درصد خیلی خیلی کمی عوارضی در پی داشته باشه هنوز هم مصرف میکنید؟؟؟ مگه عمل پی ار پی برای درمان ریزش مو ارثی کافی نیست؟؟؟ البته گفتی پی ار پی برای شما خیلی خوب جواب داده

با تشکر فراوان از راهنمایی های خوبتون.
    سلام دوست گلم،بلاخره تونستم نقل بگیرم!سوالاتو بترتیب جواب میدم
    ۱.عزیزم پی ار پی و مزو تراپی ۲ تا مقوله جوا هستن که از مزو تراپی جهت مکمل درمان استفاده میشه و بیشتر حالت نگهدارنده رو داره
    ۲.در ریزش ارثی بله
    ۳.نخیر موهای پشت سر و بغل شانس ریزش رو بدلیل عدم وجود گیرنده dht ندارن مگر در بیماریهای خاص!
    ۴.من این حرف رو اصلا قبول ندارم!اگه کامل کچل بشید که اصولا بانک مویی واسه برداشت مو باقی نمیمونه و اگه هم کاشت انجام بدین یه نوار باریک جلو سر کاشته میشه که زیبایی نداره!بنظر من کاشت مو و نگهداری موهای باقی مونده با روشهای مختلف(ماینوکسیدل،فیناسترا د،مزوتراپی،پی ار پی و...)بسیار مناسب و ایده ال هست گرچه سخته ولی خب به کیفیت کار میارزه!
    ۵.بله اگر نیاز به نگهداری از موهایی که شانس ریزش دارن باشه از روشهای آندروژنیک استفاده میشه و اگر نباشه هم حدود ۶ ماه تا ۱ سال ( با نظر پزشک) از مکملهای موضعی و خوراکی استفاده میشه
    ۶.بله!
    ۷.مسلما همینطور هست...بهتره دوره درمان رو هرچه زودتر شروع کنید
    فیناستراید واسه من ضرری نداشته بلکه همش منفعت بود تو بازه که گذاشتم کنار هم از مزوتراپی استفاده کردم!عزیزم عمل پی ار پی با وجود درمانهای مکمل جواب بهتری میده ،چون ریزش ارثی همیشه با هجوم هورمون به موها هست به همین دلیل من dhtرو با فیناستراید مهار میکنم موفق باشید.

12. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    من 21 سالم هست و دخترم
    از 2 سال پیش کم کم موهام شروع به ریزش کرد ... اول بهش بی توجه بودم ولی به حدی این ریزش مو زیاد شد که ترسیدم کچل بشم ...
    2 ماه پیش رفتم دکتر و بهم شامپو آنافاز + 60 قرص اکوفان + محلول ماینوکسیدیل 2% + اسپری مو لامینین
    و یه سری آزمایش خون برای هورمون ها و تیروئید نوشت و گفت 2 ماه دیگه با آزمایشت بیا ...
    من 2 روز بعد از دکتر رفتنم ، رفتم آزمایش دادم و وقتی جواب آزمایش رو گرفتم همه چی تو رنج طبیعی خودش بود ...

بعد از 2 ماه و استفاده مداوم از داروها ....
    هیچ تغییری توی موهام نمیبینم ... البته مشکلی نیست به نظرم چون میدونم پروسه درمان ریزش مو خیلی طولانیه ... موهام هنوزم مثل قبل میریزه ولی کمتر ... سعی کردم حتی الامکان از اتو مو و سشوار و ژل و ... استفاده نکنم ...

امروز بعد از 2 ماه 2 باره رفتم دکتر ...
    بهم گفت موهات خیلی خیلی کم و ریز در اومده با ذره بین موهام رو دید ...
    و بعد از دیدن نتیجه آزمایشم گفت ... هورمونات تو رنج طبیعی هستن ولی نسبت هاشون درست نیست !!!
    من خیلی میترسم از این مسئله ... چه عواقبی داره ؟؟؟
    بهم گفت ریزش موهات ارثیه ( تو خانواده مامانم هر 2 تا دایی هام کچلن ) ... و باید تا آخر عمر مثل مسواک که هر شب میزنی یه محلولی رو هر شب به موهات بزنی ....
    ولی فعلا اول باید موهام پر پشت بشه بعد اون محلولی که تا آخر عمر باید بزنم رو بهم میده ...
    برام پرونده تشکیل داد که دیگه باید از این به بعد مداوم برم هر 2 ماه تا موهام در بیاد ....
    ولی یه قرصی داده بهم که من از خوردن این قرص خیلی میترسم ... میترسم عوارض بدی داشته باشه ... ( با اینکه به دکترم ایمان دارم )
    اسم قرصش اتیسترون هست ... شبیه قرص ضد بارداریه ... بهم گفت از روز 5 قاعدگی بخور تا 21 روز بعد ... بعد دیگه نخور ... تا روز 5 قاعدگی بعدی ....
    این قرص چه عوارضی داره؟
    بجز این قرص یه محلول دست ساز دیگه بهم داده و دوباره اسپری لامینین و یه شامپوی دیگه ...

با تشکر از همه ی دوستایی که اینجا اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن ...
    سلام دوست عزیزم،شما اگه استرستونو کم کنید،تغذیتونو درست کنید و همچنین ورزش رو تو برنامتون قرار بدین نیایج خیلی بهتر و سریعتری رو خواهید گرفت،دکتر رو چه حسابی به شما قرص ای تیسترون داده! این قرص با توجه به اینکه شما خانم هستین عوارض بسیار بدی رو اندامهای جنسی بدنتون میزاره! و همچنین ایجاد موهای ناخواسته در مناطق مختلف بدن هم از عوارضشه!محلول ۲٪ ماینوکسیدل انتخاب درستی بوده چون تاثیرش در خانما با ۵٪ تفاوتی نداره!بنظر من مزوتراپی میتونه مشکل شما رو تا حدود زیادی رفع کنه،در ضمن تاثیرات ماینوکسیدل رو باید از الان به بعد مشاهده کنید!راستی چه محلولی رو بغیر از ماینوکسیدل گفتن بتون میدن که تا آخر عمر استفاده کنید؟!!راجع به رژیم غذاییتون اگه خواستیت تو پیام خصوصی بگید تا راهنماییتون کنم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •