تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 158 از 160 اولاول ... 58108148154155156157158159160 آخرآخر
نمايش نتايج 1,571 به 1,580 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شنیدم اینو ولی تا چه حد درست باشه نمیدونم . من البته چربی خون و کلسترول و این چیزام فوق العاده بالاس و الانم قرص دارم مصرف میکنم

میشه چندتا از علایم چربی خون رو بگید؟

همیشه دوست داشتم ارایشگری یاد بگیرم که بتونم خودم موهامو کوتاه کنم
    موهای من خیلی زود رشد میکنه
    میشه یعنی؟؟ خودم موهامو کوتاه کنم؟
    توی یوتیوب یه عالمه ویدئو در موردش هست که میتونید سرچ بزنید پیدا کنید

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

میشه چندتا از علایم چربی خون رو بگید؟

ازمایش باید بدی
    آزمایش چربی خون شامل اندازه گیری کلسترول کل، کلسترول HDL (خوب)، کلسترول LDL (بد) و تری‌‌گلیسرید می‌شود

من هر 3 تای این موارد خیلی بالا بود و الانم قرص مصرف میکنم . دکتر نشون دادم جواب ازمایشم و تعجب کرد گفت تو این سن عجیبه اینقدر بالا باشه و گفت خیلی خطرناکه

3. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام
    من خودم موهام چربه ، خیلی مدته
    تمام مواردی هم که دوستان گفتن ( کبد چرب و چربی خون ) ندارم
    یجورایی چیزیه که درمان نداره فقط باید مدیریتش کنین این معضلُ ! من خودم هر روز باید برم حموم مخصوصا که موهام کم پشته ( جلو هم نسبتا خالی شده ) وقتی چرب میشه که دیگه هیچی معمولا 5-6 ساعت بعد حموم هم چرب شدش شروع میشه ( نمیدونم شاید این زود چرب شدنش به رطوبت اینجا ربط داشته باشه!)

ولی من یه مدت قرص نورم اسکین مصرف میکردم هم چربی پوستم کامل از بین رفته بود هم موهام خیلی دیر به دیر چرب میشد ( متاسفانه نمیشه زیاد استفاده ش کرد خشکی چشم زیادی میاره )

5. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام دوستان من همین امروز میزوتراپی انجام دادم
    موادی که به سرم تزریق شد بیوتین و دکسپانتنول بود
    کسی تا حالا میزوتراپی انجام داده
    این موادی که به سرم تزریق شده مفید هستند؟

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

بهترین گزینه کاشت مو هست تمام این راهکارها موقت هست
    کربوکسی تراپی
    مزو تراپی
    prp
    ژن طاسی باید کنترل بشه مزوتراپی فقط ویتامین میرسونه که نتیجه قابل توجی نداره خودم کربوکسی تراپی 18 جلسه انجام دادم تاثیر زیادی نداره خوده دکتر هم گفت بعد مثلا 5 سال دوباره باید بیای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

آره اون که گزینه آخره ولی آخه من تازه ۲۲ سالم شده و نمی‌خوام از این بدتر بشه
    من حدود چند ماه پیش از یه شک عصبی خارج شدم که باعث شد وزنم تا ۵ کیلو کم بشه و خط رویش موهام عقب رفت و قسمتی از موهای جلوی سرم کم پشت شد که البته نمی‌دونم این اتفاقی که یدفه هم برام افتاد بخاطر این قضیه ست یا ارثیه چون دایی هام هم طاس هستن
    واسه همین دکتر علاوه بر میزوتراپی برام فیناستراید و ماینوکسیدیل هم تجویز کرد که میترسم ماینوکسیدیل رو مصرف کنم چون عده ای که مصرف کردن گفتن که بشدت مو رو معتاد می‌کنه و بعد از قطع مصرف حتی موهایی که از قبل هم روی سر وجود داشته میریزن ولی فیناستراید رو مصرف میکنم چون با توجه به پرس و جو
    که انجام دادم هم قویتره و هم به اندازه ماینوکسیدیل مو رو معتاد نمیکنه البته اینم میدونم که مادام العمر مصرفه فقط امیدوارم اون قسمتی از موهام که کم پشت شده دوباره پرپشت بشه برام مهم نیست چقدر طول بکشه امیدوارم فقط جواب بده چون روی همه ماساژ نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

آره اون که گزینه آخره ولی آخه من تازه ۲۲ سالم شده و نمی‌خوام از این بدتر بشه
    من حدود چند ماه پیش از یه شک عصبی خارج شدم که باعث شد وزنم تا ۵ کیلو کم بشه و خط رویش موهام عقب رفت و قسمتی از موهای جلوی سرم کم پشت شد که البته نمی‌دونم این اتفاقی که یدفه هم برام افتاد بخاطر این قضیه ست یا ارثیه چون دایی هام هم طاس هستن
    واسه همین دکتر علاوه بر میزوتراپی برام فیناستراید و ماینوکسیدیل هم تجویز کرد که میترسم ماینوکسیدیل رو مصرف کنم چون عده ای که مصرف کردن گفتن که بشدت مو رو معتاد می‌کنه و بعد از قطع مصرف حتی موهایی که از قبل هم روی سر وجود داشته میریزن ولی فیناستراید رو مصرف میکنم چون با توجه به پرس و جو
    که انجام دادم هم قویتره و هم به اندازه ماینوکسیدیل مو رو معتاد نمیکنه البته اینم میدونم که مادام العمر مصرفه خوشبختانه تا الان هم عارضه ای نداشته برام فقط امیدوارم اون قسمتی از موهام که کم پشت شده دوباره پرپشت بشه برام مهم نیست چقدر طول بکشه امیدوارم فقط جواب بده چون روی همه کارساز نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

روغن ماساژ رزماری خیلی برای رشد موی سر مفید است که می تواند توسط یک ماسور دوره دیده مجرب که آموزش ماساژ را با مدرک معتبر بین المللی دیده است برای مراجعه کننده انجام شود.جلسات ماساژ توسط پزشک معالج و با تشخیص وی توسط ماسور انجام می شو.د و نباید بصورت سرخود نسبت به رزرو جلسه ماساژ اقدام کرد.انجام تکنیک های ماساژ برای نقاط مهم و حساس که مرتبط با طب سوزنی نیز هستند می تواند برای رشد موی سر مفید باشد.ماساژ منظم روزانه در کنار مراقبت های پوست و مو همیشه باید مورد توجه قرار بگیرند.اگر در محیط هایی کار می کنید که نیاز به استفاده از کلاه مخصوص برای جلوگیری از الودگی های محیطی پوستی دارند بسیار مهم است.همچنین پیشنهاد می شود با مراجعه به یک پزشک متخصص پوست و. مو جنس مو و پوست مشخص شود و شامپو و داروهای مورد نیاز برای رشد موی سر تجویز شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan.it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من ۲۰ سالمه و چند سالی هست موهام ریزش داره ، اما زیاد نبوده هیچ وقت - روزی ۳۰ تا فوقش
    اما جدیدا یه مقدار بیشتر شده ، فکر کنم ارثی هست ، چون پدرم دایی‌م عمو هام پدربزرگم کچل هستن :|
    البته استرس هم دارم که اون بماند ، ولی با توجه به اینکه کل فامیلم کچل هستن میشه گفت ارثیه دیگه ؟
    سرمم پوسته میده یک ساله ، به شدت رو اعصابمه ! موهامم نازک شده
    .
    سوال من این هست که میتونم بدون مراجعه به پزشک قرص فیناستراید رو مصرف کنم ؟
    مشکلی با مصرف دائمیش و همچنین عوارضش ندارم

امیدوارم یکی پیدا بشه یه جوابی بده ، تقریبا انجمنا از وقتی تلگرام اومده خیلی فعالیتشون اومده پایین :|

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan.it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

تنها هدفم اینه که موهایی رو که دارم رو نگه دارم ، موهای جدیدی نمیخوام
    به همین موهایی که الان دارم راضیم ، ولی متاسفانه دچار ریزش شدن ، سرم هم خارش داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •