تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 160 اولاول ... 4595135141142143144145146147148149155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی عزیزان
    پسری 27 ساله هستم که از حدود سه سال پیش ریزش موهام شروع شد به دکتر مراجعه کردم علت ریزش را نوع ارثی اعلام کرد و ماینوکسیدیل و قرص فینستراید را تجویز کرد.
    حدود دوسال استفاده کردم که نتیجه خوبی داد اما به یکباره مصرف داروها را قطع کردم که مجددا ریزش موها شروع شد
    حالا سوالم این است که آیا با مصرف دوباره داروها وضعیت موها به حالت قبل برخواهد گشت با توجه به اینکه نزدیک به 1 سال از داروها مصرف نکردم مخصوصا ناحیه پشت سر؟
    و آیا ماینوکسیدیل واسه ناحیه پشت سر هم اثر دارد یا خیر؟
    وضعیت موهای پشت سرم خیلی آزارم میده لطفا راهنمایی بفرمایید مخصوصا دوستانی که همچین وضعیت داشته اند
    با تشکر
    چندتا عکس هم از وضعیت فعلی موهام قرار دادم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی عزیزانپسری 27 ساله هستم که از حدود سه سال پیش ریزش موهام شروع شد به دکتر مراجعه کردم علت ریزش را نوع ارثی اعلام کرد
    وضعیت موهای پشت سرم خیلی آزارم میده لطفا راهنمایی بفرمایید مخصوصا دوستانی که همچین وضعیت داشته اند با تشکرچندتا عکس هم از وضعیت فعلی موهام قرار دادم
    سلام دوست عزیز
    بنده دکتر نیستم اما به لطف خدا تا حدی دنیا دیده ام
    با این موضوع ,عادی برخورد کنید یعنی نذارید براتون تبدیل به غم و غصه بشه
    صدها ملیون نفر اینجوری میشند
    اول کلی خرج دوا درمان میکنند , نگرانی , غم و غصه , اندوه , مشکلات روانی مثل خود کوچک بینی , عقده ی حقارت !!! , افسردگی , کناره گیری از مردم به متلکهای عده ای بی ملاحظه و مشکلات دیگه
    اما بالاخره سالها میگذره و با این موضوع کنار میان و وقتی اون روزها میافتند لبخند میزنند و میگن عجب فیلمی داشتیم اون روزها.
    خلاصه نذارین این موضوع اثر منفی بذاره بر شما

دور و برتون پر هست از آدمهای کم مو و یا طاس و یا بی مو
    99 درصدشون هم خوشکل و خوشتیپند
    ریزش موهاشون باعث شکست در امور زندگی روزمرشون نشد مگر اینکه خودشون بد برخورد کردند با موضوع
    اونی هم که شما رو نپسنده برای ازدواج چون موهاتون میریزه پس به درد شما نمیخوره . فقط همین
    بنده نمیگم اصلاً نرید دنبال دوا درماناما به چشم یک مصیبت بهش نگاه نکنید . حل بشه , حل نشه غصه اش رو نخورید
    بنده صدها نفر رو میشناسم که ملیونها تومن خرج کردند , انواع قرص و کپسول و آمپول و شامپو و غیره رو امتحان کردند . حالا هم دارند زندگی میکنند و دیگه موضوع براشون منتفی شده و شده جزئی از خاطره ها
    اون دوا هم ظاهراً اختلالات هرمونی رو جبران میکنه و ریزش رو کاهش میده یا متوقف میکنه اما معلوم نیست در دراز مدت چه اثری بذاره بر بدن شما و مردانگی پس اگر میخواین ازش استفاده کنین سعی کنین با امنحان کردن , کمترین مقدار مصرف رو پیدا کنین و خودتون رو هم زیر نظر داشته باشین تا اگر احساس کردین دارین تغییر میکنین فوراً متوقفش کنین .
    اما به نظر بنده اصلاً به ریسکش نمی ارزه که دائماً دارو مصرف کنین برای جلوگیری از ریزش مو
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 04-03-2016 at 17:11.

3. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.

یه سوال داشتم:

استفاده از کرم نرم کننده ولاستریت ضرر داره؟
    یعنی مثل گلت باعث ریزش موها میشه؟

ممنون میشم کسی تجربه استفاده ازش رو در اختیارم بزاره ، مخصوصا اینکه مو ریزش پیدا میکنه یا خیر!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

از بیماری های سیستمیک مثل تیروئید و کم خونی و و ... تا کمبود ویتامین و مواد معدنی و بیماری های قارچی و التهابی و حتی خود ایمنی
    میتونه به کارکرد کبد هم مربوط باشه؟ آیا بعد از درمان ابروها دوباره سبز میشن؟ یا غیرقابل برگشته؟
    Last edited by amir hamzeh; 08-03-2016 at 17:49.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

میتونه به کارکرد کبد هم مربوط باشه؟ آیا بعد از درمان ابروها دوباره سبز میشن؟ یا غیرقابل برگشته؟
    بستگی به نوع بیماری داره
    مثلا التهابی باشه مثل سبوره ، خودش رشد میکنه
    اما کلا رشد ابرو ها کند هست . مگر دارو بده پزشک
    شما باید بروید متخصص پوست . شاید نیاز باشه یک سری ازمایشات بدهید و سر منشا پیدا بشه
    شاید بیماری ساده ای باشد و سریع و کم هزینه درمان بشید
    هر چه بگذره ،درمان سخت تر و پر هزینه تر

7. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت m0ota's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    رشت شهر باران

پيش فرض

من 21 سالمه و پسر هستم ! و از دو سال پیش مثل بقیه آقایونی که اینجا کامنت گذاشتند ریزش موهام شروع شد !

اولین کاری که کردم همون 2 سال پیش رفتم یه دکتر معروف رشت که بعد کلی در نوبت ماندن به من گفت بعد اینکه کاملا موهات ریزش کرد بیا من واست می کارم ! نه دارویی و نه فینستراید که دلمون بهش خوش باشه !

1 سال بعد که 20 سالم شد ریزش موهام اینقدر زیاد شد که کم کم پوست سرم داشت معلوم میشد پیش یه دکتر معروف دیگه رفتم .... اون از من چند تا سوال پرسید که (بابا و دایی و عمو کچل داری یا نه!) آخرش فینستراید (1) و مینوکسیدیل رو تجویز کرد ...

چند ماه که استفاده کردم دیدم هیچ تاثیری نداره ... تازه انگار ریزشم هر روز بیشتر میشد ... که کم کم نا امید شدم و از ترس دیگه استفاده نکردم ...

تو این چند ماه اخیر تقریبا جلوی سرم تا وسط سرم خالی شده و موهایی که وجود داره کاملا باریک و بی جان هست ... و هنگام ریزش روی پوست سرم درد میاد و حتی پشت و کناره های سرم و بانک مو سرم هم ریزش پیدا کرده ...
    تا اینجا کامل نا امید شده بودم !
    --------------------------------------

دو هفته هست که از سرُم فیتو رو استفاده میکنم . داروخونه که رفتم این سرم رو گرفتم خیلی تعریف میکرد و میگفت افرادی که می خوان موهاشونو رنگ بزارند از این سرم استفاده میکنند خیلی تاثیر خوبی داره .
    منم این این سرم زدم . شاید باور نکنید ریزش موی سرم تو این دو هفته واقعا کم شده !!! دیگه از درد و ریزش پوست سرم خبری نیست ... می خاستم بدونم تو این محلول چی هست که اینقدر موثر بوده ...
    اسمش اینه : phyto hule d ales / bainde brillance haute hydratation / intense hydrating oil treatment / 10 mle / 0.33 fl.oz.
    Last edited by m0ota; 10-03-2016 at 19:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام من چهار ماه پریدنیزول پنجاه استفاده کردم بعد از قطع ناگهانی اون ریزش مو پیدا کردم اما حالا که دوباره استفاده کردم ریزش اون قطع شده میتونه اثرات اون باشه؟؟

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

من از یه قطره ( گیاهی ) استفاده کردم، یه هفته استفاده کردم ولی بعد 2 هفته یه سری مو های ریز و نازک تو قسمتایی که قطره رو میریختم در اومده ، البته 8-9 ماه میگذره ولی هنوز این مو ها ریز و نازک هستن ، بعضی قسمتا تو این چند ماه شاید حدود 1 سانت رشد داشتن !!! البته تو این 8-9 ماه دیگه زیاد استفاده ش نکردم شاید در ماه 2-3 بار !!!

الان میخواستم بدونم اینا چی هستن واقعا ؟!! اگه مو ئه چرا رشد نمیکنن؟!! رویش این موها تو دو طرف سر هستن که خالی شده بود

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام به دوستان هم درد

آقا من ریزش موی شدید دارم. چند وقتی بود (حدود 4 ماه) که ماینوکسیدل میزدم و ریز موهام قطع شده بود. اما الان یک ماهی هست که ریزش برگشته انگاری که دیگه ماینوکسیدل بی اثر شده. ماینوکسیدل انگار که خشک شده مونده کف سر و نمیره و باعث میشه ماینوکسیدل که میزنم به پوست سر نرسه !!
    چاره کار چیه ؟! تجربه دوستان چی بوده در این مورد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    جایی بین هیچ کجا و خداحافظ...

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    مقداری از مطالب تاپیک رو مطالعه کردم و اطلاعاتی بدست آوردم
    فقط میخواستم بدونم آیا راهی برای رویش مجدد موی سر هست یا نه ؟ البته بغیر از کاشت
    ممنون و متشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •