تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 160 اولاول ... 105056575859606162636470110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

رزماری رو من خیلی بهش اعتقاد دارم حتی میخواستم برا خودم بخرم و استفاده کنم (خیلی تعریفش رو شنیدم) ولی لحظه اخر تصمیم عوض شد و یه چیز دیگه گرفتم ولی اگه جواب نده میرم سراغ رزماری
    رزماری اگه باعث رویش نشه باعث جلوگیری از ریش میشه فقط بوی زننده ای داره در هر صورت امیدوارم برا شما رویش هم داشته باشه
    فقط چطوری مصرف میکنید؟ و روزی چند بار میزنید؟
    آره یه مقدار بو داره ولی بدم نیست صبح و شب می زنم به سرم

نه خیر اون موها هیچگاه به حالت موی کامل تبدیل نخواهند شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نه خیر اون موها هیچگاه به حالت موی کامل تبدیل نخواهند شد.
    سلام چرا تبدیل نخواهد شد احیانا؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان من حدود یه ماهی هست که از محلول رزماری استفاده میکنم هر روز میزنم و الان که با دقت نگاه میکنم کرک های ریزی میبینم البته خیلی ریز و کوچولو بیشتر این کرک ها روی طرفین پیشونیم در اومده . از قبل طرفین پیشونی من کم پشت بود و موی آنچنانی هم نبود البته ارثیه . به نظرتون این کرک ها تبدیل به مو میشن چون اصلا از قبل روی طرفین پیشونیم مو نداشتم ! احیانا اگر تبدیل به مو میشن چه مدت طول میکشه ؟ در حال حاضر از مکمل های تقویت مو اکوفن هم استفاده میکنم و همین طور شامپو اکوفن .

شما ادامه بده مصرفتو و همچنین از مکملهای مناسب مثل همین اکوفن یا سیستین b6 استفاده کن این موهای کرکی هم تبدیل به موی کامل خواهد شد ایشالا...
    برای دیدن تاثیر مناسب دارو شما حداقل باید یکسال ادامه بدین درمان رو... موفق باشید...
    Last edited by Farhad m; 21-01-2013 at 22:43.

4. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام چرا تبدیل نخواهد شد احیانا؟!
    چون موهایی که ظاهر شدن موهایی کرکی در اثر عصاره ی رزماری هستن زود به مرحله ی تلوژن میرسن و دوباره درمیان و از چنتای اونا ممکنه فقط یکیش به رشد کمل برسه .درصورتی که عصاره رو قطع کردید باز میریزن و اگه ادامه بدید در همون وضعیت مدتی چرخه رو ادامه میدن
    اما تبدیل به موی کامل نمیشن
    در ضمن توجه داشته باشید که هر گز به ریشه ی قسمتهایی که موهای کامل حضور ، لوسیون نزنید. چون چره رو رو اونها هم پیاده خواهند کرد و شاهد ریزششون و رشد دوباره اما با کیفیت متفاوت خواهید بود
    فقط به قسمت های ریخته شده بزنید

6. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چون موهایی که ظاهر شدن موهایی کرکی در اثر عصاره ی رزماری هستن زود به مرحله ی تلوژن میرسن و دوباره درمیان و از چنتای اونا ممکنه فقط یکیش به رشد کمل برسه .درصورتی که عصاره رو قطع کردید باز میریزن و اگه ادامه بدید در همون وضعیت مدتی چرخه رو ادامه میدن
    اما تبدیل به موی کامل نمیشن
    در ضمن توجه داشته باشید که هر گز به ریشه ی قسمتهایی که موهای کامل حضور ، لوسیون نزنید. چون چره رو رو اونها هم پیاده خواهند کرد و شاهد ریزششون و رشد دوباره اما با کیفیت متفاوت خواهید بود
    فقط به قسمت های ریخته شده بزنید
    فرمایشتون در مورد ریزش مجدد در اثر عدم استفاده از محلول کاملا صحیحه،ولی با ادامه دادن استفاده این محصول یا ماینوکسیدل تا چرخه رشد مو کامل میشه و تا زمانی که از اون استفاده کنید موها به رشد خودشون ادامه میدن...

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فرمایشتون در مورد ریزش مجدد در اثر عدم استفاده از محلول کاملا صحیحه،ولی با ادامه دادن استفاده این محصول یا ماینوکسیدل تا چرخه رشد مو کامل میشه و تا زمانی که از اون استفاده کنید موها به رشد خودشون ادامه میدن...
    خب شما مجددا تجربه کنید.البته امیدوارم خسته تون نکنه
    قضیه ریزش ارثیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خب شما مجددا تجربه کنید.البته امیدوارم خسته تون نکنه
    قضیه ریزش ارثیه
    متوجه هستم این روند در دراز مدت خسته کنندست ولی در استفاده از دارو برای نگهداری ریزش ارثی چاره ای جز استفاده مداوم از دارو نیست،بجز کاشت البته و پی ار پی که البته اونم باید تکرار بشه هر دو سال یک بار...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بچه ها من ریزش ارثی دارم و الان تنها چیزی که مصرف می کنم فیناستراید هست . میشه یه نسخه برام بپیچین که غیر از فیناستراید چکارا کنم ؟ لطفا نگین برو دکتر

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان عزیز تجویز دارو ممنوع هست مشورت بحث درباره دارو ایرادی نداره ولی تجویز نسخه و دارو ممنوع هست

12. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بچه ها من ریزش ارثی دارم و الان تنها چیزی که مصرف می کنم فیناستراید هست . میشه یه نسخه برام بپیچین که غیر از فیناستراید چکارا کنم ؟ لطفا نگین برو دکتر
    ماینوکسیدیل! و سرم های ریزش موی ارثی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •