تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 160 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بله 100% به شرطی که جای معتبری برید و متخصص این کار رو بکنه...نه هر آگهی کاشت مویی!
    میشه فقط واسه کسی که موهای شقیقش ریخته باشه هم انجام داد ؟
    من مثه اکثر پسرا و مردا که موهای شقیقشون ریخته واسه منم ریخته ولی بقیه قسمت ها پرپشته و قسمت خالی شقیقه هم میپوشونم یه جوری ولی خیلی دوست داشتم پر بود راحت هر مدل مویی میخواستم میدادم اینطوری برای پوشوندن قسمت خالی شقیقه مجبورم قید خیلی از حالت ها رو بزنم
    حالا میشه فقط واسه شقیقه ها مو کاشت ؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

میشه فقط واسه کسی که موهای شقیقش ریخته باشه هم انجام داد ؟
    من مثه اکثر پسرا و مردا که موهای شقیقشون ریخته واسه منم ریخته ولی بقیه قسمت ها پرپشته و قسمت خالی شقیقه هم میپوشونم یه جوری ولی خیلی دوست داشتم پر بود راحت هر مدل مویی میخواستم میدادم اینطوری برای پوشوندن قسمت خالی شقیقه مجبورم قید خیلی از حالت ها رو بزنم
    حالا میشه فقط واسه شقیقه ها مو کاشت ؟
    بله میشه تا اونجایی که میدونم

3. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ترنم اعتمادی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    metro. khate 4

پيش فرض

فقط شما پسرا مشکل کچلی دارین یا امکان داره برای دخترا هم ایجاد شه؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

فقط شما پسرا مشکل کچلی دارین یا امکان داره برای دخترا هم ایجاد شه؟؟؟؟؟؟
    بله برای خانم ها هم این مشکل هست ، من از یک دکتر پرسیدم که با هورمون(که بعضیا میزنن قدشون بلند میشه و ... ) نمیشه جلوشو گرفت؟ به طور خلاصه بم گفت که در خانم ها میشه و البته در مردان هم میشه ولی باید قید بچه دار شدن رو بزنن
    ولی در خانم ها با چند دوره درمان هورمونی میشه 90 در صد جلوشو گرفت...
    (خب خودتون انتخاب کنید: بچه یا مو؟)

6. این کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

نظرتون در مورد این محلول ماینوکسیدیل5%چییه رفتم به پزشک متخصص برام نوشته می گن خیلی ضرر داره؟

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوستان من حدود یه ماهی هست که از محلول رزماری استفاده میکنم هر روز میزنم و الان که با دقت نگاه میکنم کرک های ریزی میبینم البته خیلی ریز و کوچولو بیشتر این کرک ها روی طرفین پیشونیم در اومده . از قبل طرفین پیشونی من کم پشت بود و موی آنچنانی هم نبود البته ارثیه . به نظرتون این کرک ها تبدیل به مو میشن چون اصلا از قبل روی طرفین پیشونیم مو نداشتم ! احیانا اگر تبدیل به مو میشن چه مدت طول میکشه ؟ در حال حاضر از مکمل های تقویت مو اکوفن هم استفاده میکنم و همین طور شامپو اکوفن .

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نظرتون در مورد این محلول ماینوکسیدیل5%چییه رفتم به پزشک متخصص برام نوشته می گن خیلی ضرر داره؟
    مصرفش برای خانم های باردار ضرر داره

10. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من حدود یه ماهی هست که از محلول رزماری استفاده میکنم هر روز میزنم و الان که با دقت نگاه میکنم کرک های ریزی میبینم البته خیلی ریز و کوچولو بیشتر این کرک ها روی طرفین پیشونیم در اومده . از قبل طرفین پیشونی من کم پشت بود و موی آنچنانی هم نبود البته ارثیه . به نظرتون این کرک ها تبدیل به مو میشن چون اصلا از قبل روی طرفین پیشونیم مو نداشتم ! احیانا اگر تبدیل به مو میشن چه مدت طول میکشه ؟ در حال حاضر از مکمل های تقویت مو اکوفن هم استفاده میکنم و همین طور شامپو اکوفن .

رزماری رو من خیلی بهش اعتقاد دارم حتی میخواستم برا خودم بخرم و استفاده کنم (خیلی تعریفش رو شنیدم) ولی لحظه اخر تصمیم عوض شد و یه چیز دیگه گرفتم ولی اگه جواب نده میرم سراغ رزماری
    رزماری اگه باعث رویش نشه باعث جلوگیری از ریش میشه فقط بوی زننده ای داره در هر صورت امیدوارم برا شما رویش هم داشته باشه
    فقط چطوری مصرف میکنید؟ و روزی چند بار میزنید؟

12. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نه خیر اون موها هیچگاه به حالت موی کامل تبدیل نخواهند شد.

14. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام من الان یک سال و نیم هست که به توصیه پزشک پوست و مو از درمان های تقویتی مو استفاده میکنم من به طور ارثی ریزش مو دارم و تا 10 ئاه ماینوکسیدیل 2% میزدم و الان 6و7 ماهی میشه کردمش 5% و برای شستشوی سرم هم از شامپو بچه و شامپوی تقویت موی فولیکا استقاده میکنم اما الان یک ماهی هست که قسمت جلوی سرم دچار خارش شده به نظر شما چرا اینجوری شدم؟ممنون میشم جواب بدین
    عزیزم این خارش نشونه خوبی هست و نشونه اینه که ماینوکسیدل ۵٪ داره بخوبی عمل میکنه و حسابی فولیکولهای موهات رو تحریک میکنه واسه رشد جای نگرانی نیست...موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •