تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 160 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه Black Water's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من پسرم و 20 درصد موهام ریخته .یعنی از جلو کناره هاش رفته و ردیف بالای پیشونی کم پشت شده.قبلا هم داروهای زیادی مصرف کردم با انواع لوسیون و ... اما تاثیری نداشت
    راه قطعی و دائمی و نهایی برای من چی هست؟ هزینش هم مهم نیست فقط میخوام تمامی موهامو داشته باشم .آیا در این وضعیت کاشت و یا پیوند میشه انجام داد؟ بخش کم پشت رو چی؟ میشه موکاشت؟
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان این قضیه لیزر جهت رشد مو چیه؟؟ هزینش چقدره؟ کسی چیزی میدونه خاهشا بهم بگه.
    یه سوال دیگه این مزوتراپی که جدیدا مد شده و میگن برای جلوگیری از ریزشه و باعث رشد مو هم میشه چطوره؟؟ واقعا مفیده؟ هزینش چقدره؟
    خاهشا هرکی اطلاعاتی داره بهم بگه.
    مرسی

داره خودمونی میشه amir_x3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من پسرم و 20 درصد موهام ریخته .یعنی از جلو کناره هاش رفته و ردیف بالای پیشونی کم پشت شده.قبلا هم داروهای زیادی مصرف کردم با انواع لوسیون و ... اما تاثیری نداشت
    راه قطعی و دائمی و نهایی برای من چی هست؟ هزینش هم مهم نیست فقط میخوام تمامی موهامو داشته باشم .آیا در این وضعیت کاشت و یا پیوند میشه انجام داد؟ بخش کم پشت رو چی؟ میشه موکاشت؟
    ممنون میشم
    سلام

داداش تنها راه قطعي واسه برگشت موهات با توجه به اينكه ميگي (هزينش مهم نيست) كاشت موي طبيعيه اونم تو مراكز تخصصي و زير نظر پزشك متخصص كه روشهاي مختلفي داره

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

دوستان من یه تونیک موی سریتا خریدم.
    تجویز دکتر این بود که روزانه 7 پاف بزنم به موهام.
    حالا میخواستم بدونم باید رو کل سر بزنم یا فقط نواحی ریزش کفایت میکنه؟ و اینکه باید ماساژ بدم تا جذب پوست بشه یا همون روی موها به صورت سطحی ماساژ بدم کافیه؟ (تونیک به صورت اسپری هست)

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من موهای خشک و بد حالتی دارم برای نرم و خوش حالت شدن چی پیشنهاد میکنید؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من یه تونیک موی سریتا خریدم.
    تجویز دکتر این بود که روزانه 7 پاف بزنم به موهام.
    حالا میخواستم بدونم باید رو کل سر بزنم یا فقط نواحی ریزش کفایت میکنه؟ و اینکه باید ماساژ بدم تا جذب پوست بشه یا همون روی موها به صورت سطحی ماساژ بدم کافیه؟ (تونیک به صورت اسپری هست)
    ای وای نه! به کل سرت اکیدا نزن!
    فقطه فقط به جاهایی که ریزش داشته باید بزنی.پروسه ی این تونیک اینطوریه که وقتی به جایی میزنید پیاز موی مربوط به موهای اون قسمت رو از اولش احیا میکنه.یعنی مو میریزه - پیاز مو احیا میشه-موی جدید در میاد. البته باید به طور مدام باید اینکارو بکنید.اگه به جاهایی که موی سالم دارن هم بزنید اونارو میریزونه تا جدیدش در بیاد.اما کیفیت خوبی نخواهند داشت.

ممکنه تو اواسط مدت درمان ، پوست سرتون خارش بگیره که حتما باید درمان رو متوقف کرده و با پزشکتون مشورت کنید.

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من موهای خشک و بد حالتی دارم برای نرم و خوش حالت شدن چی پیشنهاد میکنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

ای وای نه! به کل سرت اکیدا نزن!
    فقطه فقط به جاهایی که ریزش داشته باید بزنی.پروسه ی این تونیک اینطوریه که وقتی به جایی میزنید پیاز موی مربوط به موهای اون قسمت رو از اولش احیا میکنه.یعنی مو میریزه - پیاز مو احیا میشه-موی جدید در میاد. البته باید به طور مدام باید اینکارو بکنید.اگه به جاهایی که موی سالم دارن هم بزنید اونارو میریزونه تا جدیدش در بیاد.اما کیفیت خوبی نخواهند داشت.

ممکنه تو اواسط مدت درمان ، پوست سرتون خارش بگیره که حتما باید درمان رو متوقف کرده و با پزشکتون مشورت کنید.
    به جای این تونیک از چی استفاده کنم بهتره؟ البته به جز ماینوکسیدیل؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به جای این تونیک از چی استفاده کنم بهتره؟ البته به جز ماینوکسیدیل؟
    عرض کردم ممکنه در اواسط مدت درمان نه اینکه از همین حالا به فکر تعویض باشید
    تونیک ها اکثرا رفتارشون اینطوریه و ممکنه بعد از مدتی پوستتون رو خارش بده که باید به پزشکتون بگید اونم از کم و کیف بازار دارو کاملا مطلعه به مصلحت و با توجه به معاینه ی مجدد ، تونیک یا روش دیگه ای رو تجویز خواهد کرد
    و یا ممکنه اصلا این خارش رو پوست شما ایجاد نشه و تا چند دوره ی دیگه هم از همون تونیک استفاده کنید و نتیجه ی خوبی بگیرید و لذت ببرید

11. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saman1330's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

درود
    من 22 سالمه ریزش مو ارثی دارم.
    کسی تعداد جلسات مزوتراپی رو میدونه؟
    من تا حالا 18 بار رفتم و تو نت خوندم بعد از 10 جلسه سالی 3-4 بار نیاز است. اما دکترم میگه باید هر ماه بیای!
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •