تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 160 اولاول ... 4046474849505152535460100150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

محلول هیرتونیک + شامپو جوانه گندم سیتره رو شما پیشنهاد میدین؟
    این محلول هیرتونیک ایروکس گیر میاد ؟ چنده ؟ مصرفش رو توش زده چجوریه ؟
    شما خودنون استفاده کردین؟
    من موهام شوره و اسالپ نداره !
    بله شامپوتون میتونه جوانه گندم باشه یا شامپو بچه، بله به وفور گیر میاد، قیمتش هم ۷ هزار تومان هست یا ۷ هزار پانصد تومان،آره نوع مصرفش رو زده،بله استفاده کردم و کاملا رازی هستم،اگه شوره نداره دیگه بهتر! من گفتم اگه داره اونم رفع میکنه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست خوبم من یکی از دوستام تو سن 19 سالگی هم کلی موهاش رو از دست داد.وضعیت تو سنین و نوع وراثت و ژنتیک فرق میکنه.
    کسانی هستن تو سن 25 سالگی موهاشون کم پشت میشه و کسانی هستن تو 30 سالگی و کسانی هستن تو سن 19 سالگی و حتی کمتر.
    شما هم به احتمال 99.9 درصد به خاطر ارثی بودن موهاتون رو از دست دادید.
    اما یک نصیحت برادرانه از طرف من:به هیچ وجه دارو مصرف نکنید و یا ماینوکسیدیل نزنید این کارها رو اونقدر باید ادامه بدین که آخر خودتون جون به لب میشین و مصرف دارو رو قطع میکنین.من خودم بشخصه خیلیها رو دیدیم که بعد از چندی گذاشتن کنار دارو استفاده کردن رو.
    موی ارثی بریزه هیچ کاریش نمیشه کرد والسلام.
    فقط و فقط چاره ای که داره کاشت موی طبیعی هست اونم توسط پزشکهایی که تو این زمینه فعالیت دارن.
    الان متخصص پوست داریم الکی میگه مو میکارم ولی کارش اصلا صفر هم نمی ارزه.
    سلام با عرض معذرت از شما دو ست عزیزم باید بگم که نظرتون کاملا اشتباس!من با بیش از ۱۰۰ مورد ارثی تو کیلینیک در ارتباطم که اکثراً جواب عالی تا خیلی خوب و خوب گرفتن!موهاشون هم ریخته بوده! و الان به خوبی در اومده و رشد کرده!در ثانی اگه یه بیمار بانک موی خوبی نداشته باشه نمیتونه کاشت خوبی هم داشته باشه پس بهتره که وضعیت مو رو قبل از کاشت و هر عمل دیگه سر و سامون داد!و بعد از عمل هم برای نگهداری دارو استفاده کرد، موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان عزیزم کسایی که قصد دارن پی ار پی انجام بدن دقت لازم رو در انتخاب پزشکشون بکار ببرن لطفاً،من دیدم بعضی از پزشکا بدون هیچ تخصصی اقدام به این کار میکنن و همچنین استفاده از کیتهای چینی و جدیداً ایرانی!!! هم توسط برخی از به ظاهر پزشکان! استفاده میشه که قیمتشون نصف پی ار پی آمریکایی و سویسی هست ولی بازدهی ندارن معمولا،پس کاملا دقت نظر داشته باشید راجع به این کار! موفق باشید.

4. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام به دوستان.
    من قبلا اینجا سوالم رو مطرح کردم اما پاسخ شفافی دستم نیومد ! سوالاتی که دارم اینان و ممنون میشم دوستان کمکی کنن و تجربیاتشون رو در اختیارم قرار بدن :

1- علل غیر ارثی مو دقیقا چیا هستن ؟! دقیقا چه آزمایشاتی باید انجام بدم که از علل غیر ارثی اطمینان پیدا کنم ؟!
    2- من دقیقا سال قبل از تیر ماه ریزش موم شدت پیدا کرد و تا آبان ادامه داشت ! که من آبان ماه رفتم دکتر و با همون خوردن یک هفته ای داروها و فیناستراید ریزشم کاملا متوقف شد و داروهارو تا 6 ماه ادامه دادم و بعدش قطع کردم !بعد قطع 3 ماه ریزش نداشتم و تا رسیدم به همون تیر و مرداد و بازم ریزش شروع شد ! این بار زودتر رفتم دکتر و بازم همون داروهارو با تغییرات کوچیکی تجویز کرد اما دیگه هیچ تاثیری نداره و ریزش داره روز به روز زیاد میشه ؟!! علت چیه ؟! آیا بعد قطع و مصرف دوباره فیناستراید دیگه تاثیری نخواهد داشت ؟!
    3- الان چاره کار و درمان برای من چیه ؟! داروی جدیدی هست ؟ مثلا دوتاستراید ؟!! روش هائی مثل مزوتراپی و پی ار پی تایید شدن ؟! تاثیر دارن ؟! هزینه کاشت چقدر هست و چقدر زمان بره ؟!

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام دوستان

انگار شوره سر من و جوش صورتم هر دو با هم دست به یکی کردن!. تو تاپیک صورت هم گفتم که موقعی که تابستون میاد هیچ جوشی در نمیاد وقتی که تابستون رفت و هوا سردتر شد شروع میشه به جوش زدن صورت. این در مورد شوره سر هم صدق میکنه!!
    من در کل باید برم دکتر همینجوری حل نمیشه. دی
    شامپو ضد شوره هم هست ولی به درد نمیخوره زیاد. انگار قارچ هست شوره! چون قبلا یه بار رفته بودم اون موقع ها رفع شد بعد ها دوباره عود کرد که من نرفتم.

بای

داره خودمونی میشه amir_x3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام من پوست سرم خيلي چربه طوريكه دو روز در ميون دوش بگيرم

رفتم دكتر واسه موهام ازش راجع به چربي سرم پرسيدم گفت از شامپوي claer‌ استفاده كن و هر روز موهاتو بشور.الان حدود 15-20 روزه هر روز سرمو ميشورم ولي تغييري احساس نكردم

ميشه لطفا راهنمايي كنيد چجوري چربي سرم رو برطرف كنم

يه چيز ديگه من رفتم دكتر واسه موهام ماينوكسيديل برام نوشت ولي روش تجويز رو نوشت قبل از حمام 20 قطره داخل سر ولي تو بورشور داخل جعبش خوندم نوشته بود موقعي اي كه استفاده مي كنيد نبايد موها رو بشوريد و زمان لازم برا جذب 2-3 ساعته

حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by amir_x3; 28-10-2012 at 16:31.

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من پوست سرم خيلي چربه طوريكه دو روز در ميون دوش بگيرم

رفتم دكتر واسه موهام ازش راجع به چربي سرم پرسيدم گفت از شامپوي claer‌ استفاده كن و هر روز موهاتو بشور.الان حدود 15-20 روزه هر روز سرمو ميشورم ولي تغييري احساس نكردم

ميشه لطفا راهنمايي كنيد چجوري چربي سرم رو برطرف كنم

يه چيز ديگه من رفتم دكتر واسه موهام ماينوكسيديل برام نوشت ولي روش تجويز رو نوشت قبل از حمام 20 قطره داخل سر ولي تو بورشور داخل جعبش خوندم نوشته بود موقعي اي كه استفاده مي كنيد نبايد موها رو بشوريد و زمان لازم برا جذب 2-3 ساعته

حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پوست سره منم چرب بود .طوری که جربیه پوست سرم تا وسطای پیشونیم میومد

حتا هر روزم حموم می کردم ولی بازم همین جوری بود.ولی موارد زیر رو استفاده کردم تاثیر گذار بود:

1- محلول ضد چربی مو سینره :که وقتی از حموم اومدی در حالتی که موها کمی نم داره کمی از محلول رو روی پوست سر می رسزی و 20 دقیقه ماساژ میدی.
    2-شامپو مای مخصوص موهای چرب: که شامل دو تا شامپو هست یکیش برای کسایی که موهاشون به صورت معمولی چرب هست و یکیش شامپو ما ضد چرب تخصصی هست
    به درد کسایی می خوره که مو و پوست سر خیلی چرب دارن.

راستی من مشکل هورمونی هم داشتم دکتر بهم یه سری قرصایی داد که مشکلم رفع شد و در عین حال چربی پوست سرم کاملا از بین رفت .
    طوری که من حتی 3 روز در میون هم حموم نمی رفتم بازم سرم چرب نمی شد.

برای رویش مجدد مو هم به جای ماینوکسیدیل از محلول سینره که برای رویش مو هست استفاده کنید من یکسال استفاده کردم و جواب داد ولی خسته شدم و ول کردم.
    چون گیاهی هم هست بعد از قطع مصرف دوباره دچار ریزش مو نمیشید.

9. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان.
    من قبلا اینجا سوالم رو مطرح کردم اما پاسخ شفافی دستم نیومد ! سوالاتی که دارم اینان و ممنون میشم دوستان کمکی کنن و تجربیاتشون رو در اختیارم قرار بدن :

1- علل غیر ارثی مو دقیقا چیا هستن ؟! دقیقا چه آزمایشاتی باید انجام بدم که از علل غیر ارثی اطمینان پیدا کنم ؟!
    2- من دقیقا سال قبل از تیر ماه ریزش موم شدت پیدا کرد و تا آبان ادامه داشت ! که من آبان ماه رفتم دکتر و با همون خوردن یک هفته ای داروها و فیناستراید ریزشم کاملا متوقف شد و داروهارو تا 6 ماه ادامه دادم و بعدش قطع کردم !بعد قطع 3 ماه ریزش نداشتم و تا رسیدم به همون تیر و مرداد و بازم ریزش شروع شد ! این بار زودتر رفتم دکتر و بازم همون داروهارو با تغییرات کوچیکی تجویز کرد اما دیگه هیچ تاثیری نداره و ریزش داره روز به روز زیاد میشه ؟!! علت چیه ؟! آیا بعد قطع و مصرف دوباره فیناستراید دیگه تاثیری نخواهد داشت ؟!
    3- الان چاره کار و درمان برای من چیه ؟! داروی جدیدی هست ؟ مثلا دوتاستراید ؟!! روش هائی مثل مزوتراپی و پی ار پی تایید شدن ؟! تاثیر دارن ؟! هزینه کاشت چقدر هست و چقدر زمان بره ؟!

دوست عزیز علل غیر ارثی ریزش مو میتونه شامل :
    مشکلات تیروئیدی-کمبود آهن - کم کردن یا قطع کردن میزان مصرف برنج و نان -مشکلا ت هورمونی-مصرف برخی داروها-کمبود پروتئین -استرس و ... باشه
    قرص zinc برای جلوگیری از ریزش مو خوبه
    متاسفانه صلاحیت نظر دادن درباره ی گزینه 2 و 3 رو ندارم.

11. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir_x3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

پوست سره منم چرب بود .طوری که جربیه پوست سرم تا وسطای پیشونیم میومد

حتا هر روزم حموم می کردم ولی بازم همین جوری بود.ولی موارد زیر رو استفاده کردم تاثیر گذار بود:

1- محلول ضد چربی مو سینره :که وقتی از حموم اومدی در حالتی که موها کمی نم داره کمی از محلول رو روی پوست سر می رسزی و 20 دقیقه ماساژ میدی.
    2-شامپو مای مخصوص موهای چرب: که شامل دو تا شامپو هست یکیش برای کسایی که موهاشون به صورت معمولی چرب هست و یکیش شامپو ما ضد چرب تخصصی هست
    به درد کسایی می خوره که مو و پوست سر خیلی چرب دارن.

راستی من مشکل هورمونی هم داشتم دکتر بهم یه سری قرصایی داد که مشکلم رفع شد و در عین حال چربی پوست سرم کاملا از بین رفت .
    طوری که من حتی 3 روز در میون هم حموم نمی رفتم بازم سرم چرب نمی شد.

برای رویش مجدد مو هم به جای ماینوکسیدیل از محلول سینره که برای رویش مو هست استفاده کنید من یکسال استفاده کردم و جواب داد ولی خسته شدم و ول کردم.
    چون گیاهی هم هست بعد از قطع مصرف دوباره دچار ریزش مو نمیشید.

دمت گرم ميشه راجع به روش تجيوزي كه بهم گفته راهنمايي كني

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این مطلب رو من تو سایت pezeshkemoo خوندم:
    محلول ماینوکسیدیل باید بعد از حمام کرن که منافذ پوست سر باز است و به علت آب گرم گردش خون در سر زیاد است روی سر زده شود.
    و باید بزارید
    که دارو برای یک یا چند ساعت کامل جذب شود ( حدود 2 تا 3 ساعت ) بعد چون این محلول ظاهر مو ور چرب و چسبناک نشون می ده می تونید اون رو بشوئید.

دوست عزیز این تاپیک راجع به محلول ماینوکسیدیل هست شاید از اینجا بتونید اطلاعات بیشتر و بهتری پیدا کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •