تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 160 اولاول ... 364243444546474849505696146 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دکتر نوری دکتر با تجربه و با تخصصی هست،عرض کنم به خدمتت حتما لازم نیست که این کار رو بکنی ولی همونطور که قبلا گفتم واسه تکمیل عمل هر پزشک به یه روش اعتقاد داره،با توجه به اینکه دکتر نوری پزشک معتبری هست فکر نکنم چیزی رو بی دلیل بگه،موفق باشی...

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آدامس مو چه مارکی عالیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

آدامس مو چه مارکی عالیه ؟
    آدامس مو دیگه چه کوفتیه ؟ 

4. 3 کاربر از Ice Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

راستی واکس نیترو چه جوریاس؟ کسی دارَتِش؟ میگن خوب سفت می کنه!
    Last edited by F l o w e r; 26-08-2012 at 05:23. دليل: حذف بخش غیر مرتبط

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان کسی در مورد این محلول ضد ریزش مو طلسم که تازه اومده و انقدرم تبلیغش میکنن که ایرانی ها اختراع کردند و رو دست نداره و نمیدونم بعد از رویش مو دیگه هیچ وقت مو نمیریزه و ...

اطلاعی دارید کسی استفاده کرده ؟

جریانش چیه یعنی از ماینوکسیدیل بهتره یا همش تبلیغه ؟

7. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

فعلا که مورد تایید مجامع علمی نیست و به جز تبلیغ هم ما چیزی ازش ندیدیم!واسه تاییدش زمان لازمه،یکی از دوستان رو میشناسم که استفاده کرده بود ولی جواب نداده بود (۳ بسته از محلول) خب البته جواب ندادن روی یک فرد به منزله ی رد اثر بخش بودن یه دارو نیست...

9. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahamid555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    فردا!

پيش فرض

سلام من از 17 سالگی موهام شروع کرد به ریزش رفتم ماینوکسیدیل گرفتم حدود 6 ماه استفاده کردم اوایل پاییز 3 سال پیش به خاطر عوارضش (خارش و چربی در حد لایه نسبتا ضخیم) گذاشتم کنار و بدبختیهام شروع شد ...
    در طول یک ماه 20 درصد موهام ریخت . ولی بعد یک ماه دوباره برگشتم به حالت نرمال
    الان 3 ساله موهام با الگوریتم خاصی میریزه : وقتهایی که تغییر فصل اتفاق میفته یعنی اواخر زمستون اوایل بهار - اواخر تابستون اوایل پاییز هر کدوم به مدت 2-3 ماه
    الان هم دوباره شروع شده کسی دیگه ای تجربه مشابهی نداشته ؟ روش prp جواب میده ؟هزینش چقده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام من از 17 سالگی موهام شروع کرد به ریزش رفتم ماینوکسیدیل گرفتم حدود 6 ماه استفاده کردم اوایل پاییز 3 سال پیش به خاطر عوارضش (خارش و چربی در حد لایه نسبتا ضخیم) گذاشتم کنار و بدبختیهام شروع شد ...
    در طول یک ماه 20 درصد موهام ریخت . ولی بعد یک ماه دوباره برگشتم به حالت نرمال
    الان 3 ساله موهام با الگوریتم خاصی میریزه : وقتهایی که تغییر فصل اتفاق میفته یعنی اواخر زمستون اوایل بهار - اواخر تابستون اوایل پاییز هر کدوم به مدت 2-3 ماه
    الان هم دوباره شروع شده کسی دیگه ای تجربه مشابهی نداشته ؟ روش prp جواب میده ؟هزینش چقده؟
    بنظرم شما حساسیت فصلی دارید تا ریزش مردونه!اگه تا حالا این کارو نکردید سریعا به یه پزشک متخصص مراجعه کنید وآزمایشای لازم رو انجام بدید تا علت ریزش مشخص بشه،جواب دادن پی آر پی دقیقا بستگی به شرایط بدنیت داره که تو افراد مختلف جوابدهیش متفاوت هست ، هزینش هم بسته به وسعت ریزش از یک تا ۲ کیت نیاز داره که ۲ کیت اون ۷۰۰ هزارتومان هست، دقت کنید که به جای معتبر مراجعه کنید که از کیتهای دارای تاییده اف دی ای استفاده میکنن،تا دچار مشکل نشید،موفق باشید.

داره خودمونی میشه ahamid555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    فردا!

پيش فرض

بنظرم شما حساسیت فصلی دارید تا ریزش مردونه!اگه تا حالا این کارو نکردید سریعا به یه پزشک متخصص مراجعه کنید وآزمایشای لازم رو انجام بدید تا علت ریزش مشخص بشه،جواب دادن پی آر پی دقیقا بستگی به شرایط بدنیت داره که تو افراد مختلف جوابدهیش متفاوت هست ، هزینش هم بسته به وسعت ریزش از یک تا ۲ کیت نیاز داره که ۲ کیت اون ۷۰۰ هزارتومان هست، دقت کنید که به جای معتبر مراجعه کنید که از کیتهای دارای تاییده اف دی ای استفاده میکنن،تا دچار مشکل نشید،موفق باشید.
    ممنون از جواب
    ولی احتمالا ارثی باشه چون از هر دو طرف مستعدم هم دایی هام موشون ریخته هم بابام ولی نمیدونم چرا اینجوری میریزه
    چند جا خوندم prp برای ارثی جواب نمیده درسته؟یا اینکه یاز به خودم بستگی داره؟
    متاسفانه متخصص مو تو شهر ما وجود نداره! که اگه بود تا الان رفته بودم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اتفاقا واسه ارثی خیلی خوب جواب میده! نمونش خود منم! فقط تنها فرقش با ریزش غیر ارثی در عمل پی ار پی اینه که در ریزش ارثی شما باید هر ۲ سال یکبار عمل پی ار پی رو تکرار کنید و یا مزو تراپی انجام بدید، چون در ریزش ارثی اون عامل ریزش که هرمون باشه همیشه فعال هست

14. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •