تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 160 اولاول ... 344041424344454647485494144 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    بچه ها یه سوال این قرص فیناستراید بعد از چند وقت مصرف تاثیر خودشا میزاره؟؟
    سلام این دقیقا بستگی به بدن هر فرد داره کلا استفاده از دارو و تاثیراتش در افراد مختلف متفاوت هست ولی بطور میانگین بین ۲۵ تا ۳۰ روز که بازم تاکیید میکنم میتونه کمتر یا بیشتر باشه این زمان،موفق باشی

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

گزارش تصویری/ کاشت مو

کاشت موی طبیعی به صورت کاشت موی بلند که در این روش بدون انجام بیهوشی در اتاق عمل سرپایی انجام می پذیرد.

+17

عکسا چون زیاده و بذارم صفحه دیر لود میشه لینکشو میذارم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    میشه بگین درمان گیاهیتون چی بوده؟
    سلام
    راستش من رفتم عطاری و حدود 15 نوع گیاه و عصاره بهم دادن که همه رو آسیاب کردم و مخلوط کردم و هر یک روز در میون قبل از حموم ، خمیری از اون مواد و آب به اضافه تخم مرغ درست میکردم و به مدت 1 ساعت رو سرم می مالیدم. بعد یک آبکشی میکردم. یک صابون گیاهی هم یادم میاد گرفته بودم بنام 8 گیاه. که خیلی خوب بود و فشنگ کف میکرد و حساسیت سرم رو کم میکردو متاسفانه اون شرکتی که این صابون رو تولید میکرد، جمع کرد و من نتوستم اون صابون رو پیدا کنم. البته بدون صابون هم اون مخلوط گیاهی بسیار موثر هست.
    ابن مخلوط شامل: سدر - مورد - نخود - گل سرشور - بابونه - ختمی - آویشن و... بود که الان اسمهاش یادم نمیاد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    ایا مصرف ویتامین E باعث کاهش عملکرد و تاثیر فیناستراید میشه؟؟؟

در این سایت که لینکشو گذاشتم گفته شده شرکت امریکایی که سازنده این دارو هست به تازگی درباره ی عوارض برگشت ناپذیر فیناستراید اخطار داده و توی بروشورهاش این مطلب رو عنوان کرده.
    کسانی که از این دارو استفاده میکنن درباره ی این مطلب نظرشونو بگن ... اخرش مصرف بکنیم یا نکنیم؟!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    ایا مصرف ویتامین E باعث کاهش عملکرد و تاثیر فیناستراید میشه؟؟؟

در این سایت که لینکشو گذاشتم گفته شده شرکت امریکایی که سازنده این دارو هست به تازگی درباره ی عوارض برگشت ناپذیر فیناستراید اخطار داده و توی بروشورهاش این مطلب رو عنوان کرده.
    کسانی که از این دارو استفاده میکنن درباره ی این مطلب نظرشونو بگن ... اخرش مصرف بکنیم یا نکنیم؟!!

سلام دوست عزیزم من توی کیلینیک زیبایی دوستم با بیش از صد مصرف کننده در ارتباط هستم و تا حالا مورد خاصی رو مشاهدهدنکردم از سال ۸۴ تا الان!با توجه به این که خود من هم از اون زمان تا حالا مصرف کننده هستم اصولا هر پزشک با تجربه و با انصاف برای دارویی که بهرحال عوارض هایی رو برای تعداد معدودی از افراد داره یه دوره اطمینان مثلا یک ماه در نظر بگیره تا عوارض دارو رو بتونه رو بیمار ببینه،من عوارض همچون نعوض و کم شدن حجم منی رو در فینستراید ۵ دیدم در سال ۸۴ که بعد از اون دیگه تجویزش محدود شد،راستی بهتون پیشنهاد میکنم در زمان مصرف فیناستراید از میوه آناناس بطور مرتب استفاده کنید تا کلاژن سازی پوست صورت و بدنتون بطور مداوم و مرتب ادامه داشته باشه این برای اطمینان هست من موردی رو ندیدم ولی طبق بعضی گفته ها شاید باعث تاثیر رو کلاژن سازی پوست بشه که با مصرف آناناس این مورد هم رفع میشه!بازم تاکید میکنم من موردی رو مثل چروک پوست ندیدم.موفق باشید.

7. 2 کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیزم من توی کیلینیک زیبایی دوستم با بیش از صد مصرف کننده در ارتباط هستم و تا حالا مورد خاصی رو مشاهدهدنکردم از سال ۸۴ تا الان!با توجه به این که خود من هم از اون زمان تا حالا مصرف کننده هستم اصولا هر پزشک با تجربه و با انصاف برای دارویی که بهرحال عوارض هایی رو برای تعداد معدودی از افراد داره یه دوره اطمینان مثلا یک ماه در نظر بگیره تا عوارض دارو رو بتونه رو بیمار ببینه،من عوارض همچون نعوض و کم شدن حجم منی رو در فینستراید ۵ دیدم در سال ۸۴ که بعد از اون دیگه تجویزش محدود شد،راستی بهتون پیشنهاد میکنم در زمان مصرف فیناستراید از میوه آناناس بطور مرتب استفاده کنید تا کلاژن سازی پوست صورت و بدنتون بطور مداوم و مرتب ادامه داشته باشه این برای اطمینان هست من موردی رو ندیدم ولی طبق بعضی گفته ها شاید باعث تاثیر رو کلاژن سازی پوست بشه که با مصرف آناناس این مورد هم رفع میشه!بازم تاکید میکنم من موردی رو مثل چروک پوست ندیدم.موفق باشید.
    سلام عزیزم
    ممنون از راهنماییتون
    سوالی که در پست قبلی درباره ی استفاده ی ویتامین E و اثرش روی پایین اوردنه راندمان فیناستراید پرسیدم رو اطلاعی ازش ندارین؟؟؟
    تا جایی که من میدونم فیناستراید باعث کم شدن ترشح تستسترون میشه و این برای افراده ورزشکار مثلا بدنسازها ایراده بزرگیه !!! ... داروها و مکمل های بدنسازی معمولا به نوعی توی بیشتر شدن سطح تستسترون دخالت دارن و یکی از هدفهای ورزشکارها در این رشته همینه ... حالا این سوال پیش میاد کسانی که ویتامین E و مکمل های بدنسازی که باعث بیشتر شدن سطح تستسترون میشن مصرف میکنن فیناستراید روی اونها اثره چشمگیر و قابل قبولی نداره؟؟؟
    تفاوت بین روش های prp - fit - fut رو میتونید توضیح بدید؟؟؟

بازم ممنون از توجـــهتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام عزیزم
    ممنون از راهنماییتون
    سوالی که در پست قبلی درباره ی استفاده ی ویتامین E و اثرش روی پایین اوردنه راندمان فیناستراید پرسیدم رو اطلاعی ازش ندارین؟؟؟
    تا جایی که من میدونم فیناستراید باعث کم شدن ترشح تستسترون میشه و این برای افراده ورزشکار مثلا بدنسازها ایراده بزرگیه !!! ... داروها و مکمل های بدنسازی معمولا به نوعی توی بیشتر شدن سطح تستسترون دخالت دارن و یکی از هدفهای ورزشکارها در این رشته همینه ... حالا این سوال پیش میاد کسانی که ویتامین E و مکمل های بدنسازی که باعث بیشتر شدن سطح تستسترون میشن مصرف میکنن فیناستراید روی اونها اثره چشمگیر و قابل قبولی نداره؟؟؟
    تفاوت بین روش های prp - fit - fut رو میتونید توضیح بدید؟؟؟

بازم ممنون از توجـــهتون
    دوست عزیز و دوست داشتنی من عرض کنم به خدمتتون که بهرحال چون کار هر ۲ اینها یکی کم کردن تستسترون (فیناستراید)و یکی بیشتر کردن تستسترون (مکملهای بدنسازی)هست (البته جدا از ویتامین eویتامین e مشکلی رو ایجاد نمیکنه،منظورم مکملهای هرمونی هست) تداخل رو امکان داره ایجاد کنه من یه پیشنهاد برات دارم شما میتونی از مزو تراپی استفاده کنی که علاوه بر فیناستراید از داروهای بسیار خوب دیگه ای هم استفاده میکنن و مزیتش اینه که بجای اینکه رو همه بدن تاثیر بذاره فقط روی موضع تاثیر میذاره و تاثیرش هم بیشتر هست و دیگه نیازی نیست هر شب از فیناستراید استفاده کنی و بجاش هر چن وقت یه بار می تونی از مزو تراپی استفاده کنی،و یا مکملهای هرمونی رو کم کنی،فرق روشهای fit وfut رو که فکر کنم توضیح داده شده مفصل تو این تاپیک ولی prp کاشت نیست بلکه تزریق پلاسمای غنی شده خون به موضع(در اینجا سر)هست که باعث تحریک عروق خونی و ریشه ها میشه و همچنین روی سلولهای بنیادی تاثیر میذاره و باعث میشه موهایی که وجود دارن رو سر قویتر و ضخیم تر بشن و موهای جدید به شکل خیلی خوب و با کیفیت رشد کنن، خود من prp انجام دادم اگه خواستی انجام بدی بگو راهنماییت کنم ، البته من موهام رو به خوبی نگه داشته بودم و الان این رو برای بهتر شدن وضعیت موهام انجام دادم که خیلی خوب بوده با توجه به اینکه من ریزش موهام بصورت ارثی بوده،موفق باشی...

10. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت بانوي خيال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    جغرافياي انديشه

پيش فرض

سلام يه سوال داشتم ؟ موهاي من هر دو روز ،حسابي چرب ميشه و حالتش رو از دست ميده ،و متعاقبش سردرد مي گيرم اگر موهامو نشورم.بعد يه اتفاقي هم كه اخيرا برام رخ داده اينه كه موهام خيلي ريزش داره ..براي اين دو تا توصيه اي داريد ؟ چه شامپويي رو توصيه مي كنيد؟به نظر شما تغذيه هم تو روند رشد و ريزش مو تاثير داره ؟ ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام يه سوال داشتم ؟ موهاي من هر دو روز ،حسابي چرب ميشه و حالتش رو از دست ميده ،و متعاقبش سردرد مي گيرم اگر موهامو نشورم.بعد يه اتفاقي هم كه اخيرا برام رخ داده اينه كه موهام خيلي ريزش داره ..براي اين دو تا توصيه اي داريد ؟ چه شامپويي رو توصيه مي كنيد؟به نظر شما تغذيه هم تو روند رشد و ريزش مو تاثير داره ؟ ممنون
    سلام، توی صفحه قبل یه پست زدم که راجع به چربی سر و راههای کم کردن اون توش توضیح داده شده شما یک روز در میون سرتون رو حتما بشورید، از شامپو بچه هم استفاده کنید جانسون اصلی اگه گیرتون بیاد خوبه بعد از اون فیروز هم خوبه،مسلما تغذیه یکی از دلایل اصلی ریزش مو هست،مصرف غذاهای پر چرب رو کمتر کن بویژه در شب!(تخم مرغ،میگو و...)مصرف آب(۸لیوان در روز) ،جوشانده شلتوک برنج،جوانه گندم،گردو،و استفاده از گوشت سفید ترجیحا ماهی رو بهتون توصیه میکنم،شما احتمالا سطح تستسترون بدنتون بالاست سریعا به یه پزشک مراجعه کنید و یه آزمایش تستسترون و آهن رو انجام بدید و با یه متخصص خوب مشاوره کنید تا موهاتون رو از دست ندادید،یادتون باشه پیشگیری بهتر از درمان هست،موفق باشی...
    Last edited by Farhad m; 12-08-2012 at 13:21.

13. این کاربر از Farhad m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان میخواهم از شر موهای ضخیم و زاید بدن راحت شم!
    نظرتون در مورد کرم باله آ و روغن مورچه چیه؟
    کسی استفاده کرده؟فایده داره؟
    میشه راهنماییم کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •