تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 159 از 160 اولاول ... 59109149155156157158159160 آخرآخر
نمايش نتايج 1,581 به 1,590 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اگه خارش دارین ممکنه قارچ باشه یا شستشوی زیاد
    بهر حال فیناستراید رو میشه بدون نسخه و دکتر رفتن تهیه کرد من 2 سال مصرف کردم ولی ارزششو نداره تا قطع کنی ریزش مو بر میگرده حتی خارجیش

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan.it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

اگه خارش دارین ممکنه قارچ باشه یا شستشوی زیاد
    بهر حال فیناستراید رو میشه بدون نسخه و دکتر رفتن تهیه کرد من 2 سال مصرف کردم ولی ارزششو نداره تا قطع کنی ریزش مو بر میگرده حتی خارجیش
    اگه از ریزش مو جلوگیری میکنه ، مشکلی برای مصرف همیشگیش ندارم
    تو این ۲ سالی که مصرف کردین ، ریزش کامل قطع شده بود ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ماینوکسیدیل پاکدارو دیگه هیچ جا نداره، علت چیه دیگه تولید نمیشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

قرص فینپشیا تا یک سال و نیم مصرف میکردم مدتی هست دیگه در بازار نیست ریزش موم تشدید شده با این قرص ایرانی هم نتیجه نمی گیریم چه باید کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان من همین امروز میزوتراپی انجام دادم
    موادی که به سرم تزریق شد بیوتین و دکسپانتنول بود
    کسی تا حالا میزوتراپی انجام داده
    این موادی که به سرم تزریق شده مفید هستند؟
    من نه جلسه مزو تراپی انجام دادم چند جلسه اول خوب بود و احساس میکردم موهای سرم پرپشت شده ولی هر چی جلوتر می رفتم تاثیر کمتری می دیدم حالا نمیدانم به خاطر قطع مصرف فینپشیا بوده که دیگه اصلش در بازار گیر نمیاد یا نه , چهار ماهی هم از فوم ماینوکسیدیل استفاده کردم آخرین بار اومدم دیدم که فاز گاز و مایعش بهم ریخته و به سختی ازش چیزی بیرون میاد اونم استفاده نکرده دور انداختم و محلولشو خریدم با اینهمه هزینه هایی که متقبل شدم اصلا راضی نیستم از وضعیت موهای سرم و هیچ وقت موهای سرمو در تمام طول عمرم به این شکل ندیده بودم !
    هیچ هم بعید نیست موادی هم که برای مزوتراپی استفاده می کنند تقلبی باشه چون وقتی یه قرص فینپشیا گیر نمیاد چطور میشه توقع داشت موادی که برای مزوتراپی استفاده میشه اصل باشه
    Last edited by am_64; 12-03-2020 at 22:10.

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

قرص فینپشیا تا یک سال و نیم مصرف میکردم مدتی هست دیگه در بازار نیست ریزش موم تشدید شده با این قرص ایرانی هم نتیجه نمی گیریم چه باید کرد؟
    دوست عزیز بزار یه توصیه خوب بهت بکنم
    مزوتراپی - کربوکس تراپی و غیره...... تمامش راههای موقتی هست و اصلا جوابگو نیست جز اینکه پولت هدر بره لوسیون و قرص هم همینطور همه موقت هست بهترین روش کاشت مو هست الانم که روشهای خوب و جدیدی اومده و دیگه نیازی به جراحی هم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام ببخشید دختر من مشکل کندن مو داره الان که دیگه نمیکنه میخوام موهاش رو تقویت کنم میخواستم بدونم سرم موی کافئین پلاس ایروکس و سرم موی بیوتین پلاس ایروکس خوبه؟ و اینکه کدوم به دردش میخوره؟

- - - Updated - - -

سلام ببخشید دختر من مشکل کندن مو داره الان که دیگه نمیکنه میخوام موهاش رو تقویت کنم میخواستم بدونم سرم موی کافئین پلاس ایروکس و سرم موی بیوتین پلاس ایروکس خوبه؟ و اینکه کدوم به دردش میخوره؟

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض رویش مو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

کم کاری تیروئید باعث ریزش مو میشه، عجیبه که یکی از عوارض داروی کم کاری تیروئید هم ریزش مو هست. کسی که تیروئیدش کم کاره تکلیفش چیه؟ برای ریزش مو چکار باید بکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    ببین مهم اینه مطمئن بشی ریزش موت چه منشایی داره. من خودم همین مشکلو دارم، چند روز پیش به داروخانه آنلاین داروبوم زنگ زدم، مشاوره رایگان داشتند، باهاشون مشورت کردم، بهم قرص دادن، حالا باید دوره این قرص رو کامل کنم تا خدا بخاد ببینم ریزشم کم میشه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •