تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 160 اولاول ... 57107147153154155156157158159160 آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیزم پاسخ شما ساده است

شما داری میگی امروز بشورم دو روز بعد چربه و انگار روغن پاشیده شده روش

مگه این تنها مشکل شماست؟

خیلی از مردم موهاشون چربه ... راه حل اینه که هیچوقت فاصله حمام رفتنت دو روز نشه

من خودم موهام مثل شماست اما روزی یکبار یا نهایتا روز در میان حتما حمام میرم تابستانها هم روزی بیشتر از یکبار

در ضمن چه شامپویی استفاده میکنی؟
    شامپو هد اند شولدرز
    یه نفر فکر کنم همینجا بود گفته بود رفته عطاری بهش دارو داده چربی سرش خیلی کم شده. شستن مو هر دو روز یکبار به درد نمیخوره چون هر شامپویی که استفاده کنی مشکل چرب بودن رو ریشه ای حل نمیکنه و اصلا خود چرب بودن پوست سر میتونه باعث ریزش بشه. اگه با شامپو حل میشد من حاضرم یک میلیون تومان بدم تا مشکل چرب بودن موهام برطرف بشه

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان صاحب تجربه و آگاه لطفا بفرمایید برای سفید شدن مو که داره سرعت سفید شدنشم زیاد میشه در سن 35 سالگی چیکار باید کرد؟ البته غیر از رنگ کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شامپو هد اند شولدرز
    یه نفر فکر کنم همینجا بود گفته بود رفته عطاری بهش دارو داده چربی سرش خیلی کم شده. شستن مو هر دو روز یکبار به درد نمیخوره چون هر شامپویی که استفاده کنی مشکل چرب بودن رو ریشه ای حل نمیکنه و اصلا خود چرب بودن پوست سر میتونه باعث ریزش بشه. اگه با شامپو حل میشد من حاضرم یک میلیون تومان بدم تا مشکل چرب بودن موهام برطرف بشه
    شامپو هد اند شولدرزهای موجود در بازار فکر میکنم همگی تقلبی و بی کیفیت هستند به نظر من کلیر خیلی بهتره
    من که نگفتم راه علاج شامپو است.

دوستان صاحب تجربه و آگاه لطفا بفرمایید برای سفید شدن مو که داره سرعت سفید شدنشم زیاد میشه در سن 35 سالگی چیکار باید کرد؟ البته غیر از رنگ کردن
    چاره شما هم رضایت دادن به طبیعت...

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تنها راه درمان سفیدی مو خودرن هلیله سیاه هست و دیگر هیچ. هیچکدام از شامپوهایی که تو بازار هستن به درد نمیخورن و امتحان کردنشون فقط پول دور ریختنه.
    هلیله سیاه رو میتونید از عطاری ها بخرید و شبی یه دونه مصرف کنید. البته فوق العاده تلخه اما ارزش امتحان کردن رو داره. نحوه ی مصرفش هم به این صورت هست که انقدر تو دهان نگه میدارید تا خودش آب بشه

5. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تنها راه درمان سفیدی مو خودرن هلیله سیاه هست و دیگر هیچ. هیچکدام از شامپوهایی که تو بازار هستن به درد نمیخورن و امتحان کردنشون فقط پول دور ریختنه.
    هلیله سیاه رو میتونید از عطاری ها بخرید و شبی یه دونه مصرف کنید. البته فوق العاده تلخه اما ارزش امتحان کردن رو داره. نحوه ی مصرفش هم به این صورت هست که انقدر تو دهان نگه میدارید تا خودش آب بشه
    مرسی دوست عزیز. رفتم تهیه کردم
    یه جا رفتم گفت کیلو 160 تومن ! گفتم ممنون میام حالا
    یه جا دیگه رفتم گفت کیلو 50 تومن ! هیچ فرقی بینشون ندیدم
    یه 100 گرم گرفتم. یکم شبیه کشکش بود
    خوردم . راست میگی خیلی تلخه. حالت گس هم داره. رو اینترنت و پزشگهای گیاهی خیلی در موردش گفتن. خیلی گشتم ببینم تجربیات مردم چیه. فقط یه جا یه نفر یه سال هر روز صبح ناشتا خورده بود میگفت موهام سیاه نشد و فقط دهنم آفت میگرفت.

البته گفته شده تا حدود 2 سال باید خورده بشه. نمیدونم اون شخص درست خورده یا نه
    عین سنگ هم میمونه. میخوام با هونگ خوردش کنم پودرش کنم صبا بخورم ببینم چی میشه.

شما تجربشو داشتید آیا؟ نتیجه گرفتید یا دیدید کسی بگیره؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام
    دقیقا مشکل منو داری
    شاید چندین ساله بهش دچارم و انواع شامپو ها رو تست کردم . حتی یه مدت تابستونا کچل میکردم بلکه خوب شه میدیدم بعد یه روز کله کچلمون روغن مایع ریخته شده انگار
    هر یه روز در میون باید برم مجبوری حموم به خاطر چربی موهام . اگر چرب نمیشد یه روز در هفته هم نمیرفتم
    در حال حاضر با توجه به گرونی های شامپو های خارجی شامپو ضدچربی سینره میزنم بد نیست خوبه حداقل خوب تمیز میکنه چربی رو بعد شستن

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیقا مشکل منو داری
    شاید چندین ساله بهش دچارم و انواع شامپو ها رو تست کردم . حتی یه مدت تابستونا کچل میکردم بلکه خوب شه میدیدم بعد یه روز کله کچلمون روغن مایع ریخته شده انگار
    هر یه روز در میون باید برم مجبوری حموم به خاطر چربی موهام . اگر چرب نمیشد یه روز در هفته هم نمیرفتم
    در حال حاضر با توجه به گرونی های شامپو های خارجی شامپو ضدچربی سینره میزنم بد نیست خوبه حداقل خوب تمیز میکنه چربی رو بعد شستن
    من شنیدم یکی از دلایل چرب بودن مو کبد چربه. یعنی اگه کبد چرب رو درمان کنی خود به خود چربی موها هم کم میشه.
    برای درمان کبد چرب هم یکی از راه هاش ورزش کردن و خوردن داروهای گیاهی هست مثل عرق کاسنی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستانی که ریزش مو دارن از شامپوی alpecin c1 caffeine استفاده کنن . من خودم 6 ماهه که هرروز موهام رو با این شامپو میشورم و ریزش مو به شکل زیادی کم شده . قبلا از سپیژن استفاده میکردم که زیاد فایده نداشت .
    فقط در جریان باشید که برای چندین ماه اول استفاده موها رو باید کوتاه کوتاه نگه دارین که شامپو به ریشه مو برسد

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من شنیدم یکی از دلایل چرب بودن مو کبد چربه. یعنی اگه کبد چرب رو درمان کنی خود به خود چربی موها هم کم میشه.
    برای درمان کبد چرب هم یکی از راه هاش ورزش کردن و خوردن داروهای گیاهی هست مثل عرق کاسنی
    شنیدم اینو ولی تا چه حد درست باشه نمیدونم . من البته چربی خون و کلسترول و این چیزام فوق العاده بالاس و الانم قرص دارم مصرف میکنم
    دوستانی که ریزش مو دارن از شامپوی alpecin c1 caffeine استفاده کنن . من خودم 6 ماهه که هرروز موهام رو با این شامپو میشورم و ریزش مو به شکل زیادی کم شده . قبلا از سپیژن استفاده میکردم که زیاد فایده نداشت .
    فقط در جریان باشید که برای چندین ماه اول استفاده موها رو باید کوتاه کوتاه نگه دارین که شامپو به ریشه مو برسد

شامپوی خوبیه alpecin c1 و چند سال استفاده میکردم ولی چند وقت پیش تموم شد اومدم بخرم دیدم شده 75 تومن بیخیالش شدم

================

دوستان کسی از موس مو استفاده میکنه ؟ چطوره و فرقش با ژل و تافت چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

همیشه دوست داشتم ارایشگری یاد بگیرم که بتونم خودم موهامو کوتاه کنم
    موهای من خیلی زود رشد میکنه
    میشه یعنی؟؟ خودم موهامو کوتاه کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •