تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 156 از 160 اولاول ... 56106146152153154155156157158159160 آخرآخر
نمايش نتايج 1,551 به 1,560 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام مجدد
    من نتیجه آزمایشم رو گرفتم . به این حالت هست : (البته نمیدونم پارامتری از قلم افتاده یا نه)
    نظر عزیزان چیه
    مرسی

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام دوستان
    میگم که... من موهامو کراتینه کردم ولی نمیدونم چرا افتضاح شده
    یعنی همینطوری صافو سیخ چسبیده کف سرم و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه.... هیچ حالتی نمیگیره... همه نوع مواد هم استفاده کردم (کرم, ماسک...) هیچی همینطوری سیخ سیخ صاف مونده هیچ طرفی هم نمیره... حتی کمی برام سخت شده بیرون رفتن
    کسی از دوستان نمیدونه چرا اینطوری شده؟ آرایشگر سشوار و اتو کشید... کار دیگه ای هم نکرده... خودم فکر میکنم به خواطر اتو باشه..
    یعنی باید صبر کنم مو جدید در بیاد؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام دوستان
    میگم که... من موهامو کراتینه کردم ولی نمیدونم چرا افتضاح شده
    یعنی همینطوری صافو سیخ چسبیده کف سرم و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه.... هیچ حالتی نمیگیره... همه نوع مواد هم استفاده کردم (کرم, ماسک...) هیچی همینطوری سیخ سیخ صاف مونده هیچ طرفی هم نمیره... حتی کمی برام سخت شده بیرون رفتن
    کسی از دوستان نمیدونه چرا اینطوری شده؟ آرایشگر سشوار و اتو کشید... کار دیگه ای هم نکرده... خودم فکر میکنم به خواطر اتو باشه..
    یعنی باید صبر کنم مو جدید در بیاد؟
    سلام
    داداش کراتینه کردن مو چیکار میکنه دقیقا ؟
    ببین من موهام لخته ولی وقتی بلند میشه هر کدوم میره یه سمت با بدبختی باید درست کنم به خصوص میرم حموم میام اصلا عذابه . این کراتینه کردن مو جواب میده که قشنگ صاف شه و همه یه دست شن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    داداش کراتینه کردن مو چیکار میکنه دقیقا ؟
    ببین من موهام لخته ولی وقتی بلند میشه هر کدوم میره یه سمت با بدبختی باید درست کنم به خصوص میرم حموم میام اصلا عذابه . این کراتینه کردن مو جواب میده که قشنگ صاف شه و همه یه دست شن ؟
    سلام دوست عزیز... بله کراتینه مو رو نرم و صاف میکنه... فقط پیش آدم کار بلد باید برید... کمی هم خرج داره.. موی بلند شاید 200 تومن بشه تقریبا...

5. این کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام دوست عزیز... بله کراتینه مو رو نرم و صاف میکنه... فقط پیش آدم کار بلد باید برید... کمی هم خرج داره.. موی بلند شاید 200 تومن بشه تقریبا...
    اینکه میگن باعث ریزش مو میشه صحت داره؟ بعد دائمیه یا موقت ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

اینکه میگن باعث ریزش مو میشه صحت داره؟ بعد دائمیه یا موقت ؟
    نه مو نمیریزه
    فقط روی خود موهاتون زده میشه... موی جدید موهای خودتونه... سعی کنین کوتاه نکنین پس... تقریبا 5 تا 6 ماه هم موندگاری داره...

8. این کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

کاشت مو
    من 33 سالمه و موهای جلو و وسط سر تقریبا کامل ریخته ، ارثی کچل شدم ، میخوام شیراز کاشت مو انجام بدم ، بانک مو پشت سر خوبی دارم
    کسی تجربه کاشت مو توی شیراز داره؟ دکتر خوب معرفی کنید.
    من خودم کلینیک دی رو نظرم هست.
    لطفا راهنمایی

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

من 40 سال سن دارم و بخاطر کم پشتی موها می خوام برم دکتر. البته فکر کنم یک کم دیر شده ولی امیدوارم دارو ها بتونه کمک کنه دوباره موهام رشد کند و ریزش غیر عادی نداشته باشم. البته ریزش موهام خیلی کند بوده و تصاویری که پایین می بینید ریزشی در حدود 15 سال پیش تا به امروز هست و فکر نکنید این یکباره یا در دو سه سال بوده. خواستم بدونم آیا قرص فیناستراید یا قرصهای دیگه چقدر با توجه به تصاویری که از سر و موهام گذاشتم امیدوار کننده هست و بعد از یکسال قسمتهایی که خالی و کم پشت هستند مانند موهای بغل و پشت سرم که کاملا عادی و پر هستند کامل و پر می شوند یا خیر؟

دوستان تصاویر موهایی که در زیر می بینید با ماشین شماره 10 موها اصلاح شده و وقتی موهام بلند بشه باید از نزدیک ببینید که موهای جلوی سرم کم پشت هست یا خیر. بنابراین فکر نکنید موهام بیشتر از این نیست و به خاطر گرما و تابستون موها رو با نمره 10 اصلاح کردم که هم تصاویر رو گرفته باشم اینجا بزارم و هم می خواهم برم دکتر؛ متخصص بهتر الگوی ریزش رو ببینه. ممنون میشم دوستان اگر موهای سرشون در شرایط این چنینی بوده و در سن حدود 40 بودن آیا با مراجعه به دکتر و قرص و درمان به وضع عادی برگشته یا خیر؟ اگر برگشته در چه مدت؟

ممنون

Last edited by Free Spirit; 25-08-2018 at 17:07.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام

عزیزم پاسخ شما ساده است

شما داری میگی امروز بشورم دو روز بعد چربه و انگار روغن پاشیده شده روش

مگه این تنها مشکل شماست؟

خیلی از مردم موهاشون چربه ... راه حل اینه که هیچوقت فاصله حمام رفتنت دو روز نشه

من خودم موهام مثل شماست اما روزی یکبار یا نهایتا روز در میان حتما حمام میرم تابستانها هم روزی بیشتر از یکبار

در ضمن چه شامپویی استفاده میکنی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •