تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 160 اولاول ... 4898138144145146147148149150151152158 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,471 به 1,480 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام عزیزان، وقت شما بخیر.
    یک هفته پیش از روی وسوسه یک حماقتی کردم که واقعا پشیمون هستم!
    چند روز قبل، تبلیغ یک شامپوی جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد! رو در شبکه 4 صدا و سیما دیدم! اولا، هم قانع کننده صحبت می کردن، هم از طرفی شبکه رسمی مملکت هست و فکر این که بخوان دروغ تحویل مردُم کمی دور از انتظاره!
    در هر حال، بنده وسوسه شدم و این شامپو رو به مبلغ 285 تومن سفارش دادم!
    از این فروشگاه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم سایتش شناخته شده هست و تبلیغش رو زیاد دیدیم، هم شبکه رسمی تلویزیون ایران تائیدش کرده!!! با تمام این توضیحات، وقتی محصول به دست بنده رسید، واقعا از این کارم پشیمون شدم و جدا باورم نمی شه که این بسته بخواد بهم کمکی بکنه!!!!
    واقعا نمی دونم چرا این کار رو کردم و الآن موندم چطور امکان داره این محصول جلوی ریزش مو رو بگیره و رویش مجدد رو انجام بده!!!!
    نظر شما چیه؟
    واقعا فکر می کنید نتیجه بخش هست؟؟؟
    یعنی شبکه رسمی مملکت هم بدون هیچ تحقیقی دروغ تحویل مردم می ده؟؟؟
    به راستی که موندم توش! حتی یک درصد احتمال نمی دن جواب بده!!!
    اسم شامپو و توتیک ARAS CARE هست!
    این هم عکسش...

واقعا از خودم تعجب می کنم چرا این کار رو کردم!!!!
    اگر جواب نده، کی پاسخگو خواهد بود!!!! صدا و سیما؟؟؟ سایت 5040؟؟؟
    موندم توش...
    داداش شما تست کن حالا ، پولم که دادی رفته . اگه نتیجه تست مثبت بود بگو ماهم بخریم .

Sent From My XPERIA M4

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    موهای من چند وقته از افتضاح هم افتضاح تر شده
    من چند ماه پیش عازم خدمت بودم و برای همین دو سه باری با تیغ زدم و کلاه هم زیاد میذاشتم بعدش اصلا موهام حالتش روز به روز بدتر شد . الان به محض اینکه از حموم میام و موهام خشک میشه اتوماتیک فرق وسط میشه ! جلوی موهام هر کدوم میره یه سمت و یکی میره شرق یکی میره غرب البته قبل از سربازی هم تقریبا اینطور بود ولی نه با این شدت
    میشه این مشکل رفع کرد ؟

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

ایا رنگ کردن مو باعث ریزش میشه؟ دکتر که مخالف این حرف بود.

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

بهترین برند کراتین مو چیه ؟؟؟ مارک unique advance خوبه ؟؟؟

داره خودمونی میشه ali 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    بهترین راه برای رفع چربی موی سر چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    قبل از ولاستریت اشکال داره موهامو اتو کنم؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با سلام من چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید من به صورت طبیعی موهای کم پشتی دارم و موهام خیلی موخوره داره یه دارویی میخوام بهم معرفی کنید که بتونه موهامو ضخیم کنه و پرپشت کنه و سالم نگه داره چون ورزشم میکنم موهام بشدت میریزه ..درباره ی اکوفان تحقیقاتی کردم اما مطمن نیستم داروییم نمیخوام که خیلی گرون باشه ولی واقعا احتیاج دارم چون افسردگی گرفتم سر موهام..دارویی باشه که بعد از قطع مصرفش موهام ب حالت اول برنگرده و واقعا تاثیر گذارباشه میشه بهم پیشنهاد کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز،من هم مثل شما موهای کم پشتی دارم ،و نسبت به مصرف قرص هم کلا حس خوبی ندارم و خیلی سخت قرص میخورم،من در مورد محلول آلوپکسی سرچ کردم و دیدم خیلی ازش تعریف میکنن،در نهایت خریدم و الان دقیقا سه ماهه که دارم مصرفش میکنم،بعد از دو ماه نشانه های اثر بخش بودنش رو روی سرم دیدم.
    روزی یک بار دارو رو مصرف میکنم و موقعی که میخوام بخوابم میزنم به ناحیه جلوی سرم ،فقط یه اشکالی که داره این دارو و اونم در بعضی افراد بروز میکنه اینه که برای بعضیا از همون روز اول سر شروع میکنه به خارش ،برای من بعد از دو ماه خارش پیدا کرد که اونم دارم تحقیق میکنم که بببنم چکار میسه کرد،در مجموع از عملکرد این محلول خیلی راضیم، اسمش رو یکبار دیگه میگم خدمتت
    Alopexy 5%
    قیمتش هم از 95 تا 105 متغیره، هر بسته هم برای دو ماه جواب میده(با مصرف یکبار در روز)
    فقط یه چیز که هست اینه کهاگر مصرف این دارو رو قطع کنید،دوباره ریزش شروع میشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Last edited by hosein4151; 16-11-2016 at 09:40.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام من چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید من به صورت طبیعی موهای کم پشتی دارم و موهام خیلی موخوره داره یه دارویی میخوام بهم معرفی کنید که بتونه موهامو ضخیم کنه و پرپشت کنه و سالم نگه داره چون ورزشم میکنم موهام بشدت میریزه ..درباره ی اکوفان تحقیقاتی کردم اما مطمن نیستم داروییم نمیخوام که خیلی گرون باشه ولی واقعا احتیاج دارم چون افسردگی گرفتم سر موهام..دارویی باشه که بعد از قطع مصرفش موهام ب حالت اول برنگرده و واقعا تاثیر گذارباشه میشه بهم پیشنهاد کنید
    شما خانم هستید و اگر کم پشتی موی شما منتشر و در همه جای سر هست،بهتر هست ابتدا بررسی ازمایشگاهی از نظر کم کاری تیروئید و فقر انن انجام بشه

سلام دوست عزیز،من هم مثل شما موهای کم پشتی دارم ،و نسبت به مصرف قرص هم کلا حس خوبی ندارم و خیلی سخت قرص میخورم،من در مورد محلول آلوپکسی سرچ کردم و دیدم خیلی ازش تعریف میکنن،در نهایت خریدم و الان دقیقا سه ماهه که دارم مصرفش میکنم،بعد از دو ماه نشانه های اثر بخش بودنش رو روی سرم دیدم.
    روزی یک بار دارو رو مصرف میکنم و موقعی که میخوام بخوابم میزنم به ناحیه جلوی سرم ،فقط یه اشکالی که داره این دارو و اونم در بعضی افراد بروز میکنه اینه که برای بعضیا از همون روز اول سر شروع میکنه به خارش ،برای من بعد از دو ماه خارش پیدا کرد که اونم دارم تحقیق میکنم که بببنم چکار میسه کرد،در مجموع از عملکرد این محلول خیلی راضیم، اسمش رو یکبار دیگه میگم خدمتت
    Alopexy 5%
    قیمتش هم از 95 تا 105 متغیره، هر بسته هم برای دو ماه جواب میده(با مصرف یکبار در روز)
    فقط یه چیز که هست اینه کهاگر مصرف این دارو رو قطع کنید،دوباره ریزش شروع میشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    این دارو بیشتر برای ریزش موی اندروژینک تاثیر‌داره

Sent from my MI 5 using Tapatalk

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان کار های زیادی میشه کرد اما موثر هاش هزینه بره
    ولی اونایی که ماینو استفاده کرده چه خودش چه ترکیباتش توی شامپو محلول های دیگه .. به هیچ وج دیگه قطع نکنن چون بدتر میشه
    من که استفاده نمیکنم و هر محصولیم بگیرم ترکیباتشو نگاه میکنم نداشته باشه
    اما خوب fdaتایید کرده اینو فیانسترایدو
    راستی بیوتین از قلم نندازین حتما مصرف کنید.همینطور اگه مشکلی با پولش ندارین تزیریقی b5وبیوتین بزنین هر دو هفته وسط هفته هم یه نوروبیون

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •