تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 160 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوستان...لطفا همه تا آخر بخونن و نظر بدن چون تو شرایط خیلی بدی هستم..پیشاپیش ممنون از همه
    من 21 سالمه و موهای خیلی خوب و پرپشتی داشتم بدون کوچکترین ریزشی حتی خداشاهده دوستام بهم میگفتن ک ب موهات حسودیمون میشه
    تا اینکه2سال پیش برادر 17سالمو از دست دادم و از نظر روحی داغون شدم..تقریبا 2 ماهی تغذیه خوبی نداشتم ک متوجه شدم ریزش مو گرفتم...خیلی حساس شدم و رفتم دکتر
    دکتر دوتا محلول بهم داد ک وقتی میزدم شاید نزدیک 2هزار مو ازم میریخت همون موقع..رفتم پیش دو-سه تا دکتر دیگه ولی متاسفانه خیلی بدتر شد وضعیت موهام
    الان نزدیک 2سال میشه ک ب طور مداوم شامپو عوض میکنم.از شامپوهای ایرانی و خارجی و هرچی ک فکرشو کنید..اینم بگم ک پدرم و یکی از برادرام مو ندارن ولی 2تا داداشام موهای خیلی پرپشتی دارن
    فکرنمیکنم ارثی باشه چون بعد از ضربه روحی اینجوری شد و تا الان خوب ک نزدیک 2سال میشه خوب نشده.تقریبا 45درصد موهام ریخته
    اگه 24ساعت نرم حمام پوست سرم خیلی چرب میشه..الان شامپو نیوا استرانگ پاور میزنم..هداندشولدرز مرکبات و شامپوهای دیگه هم دارم
    توروخدا کمکم کنید چون ریزش مو خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشته
    ممنون از همه
    Last edited by .misagh.; 13-05-2014 at 16:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir-Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

سلام دوستان...لطفا همه تا آخر بخونن و نظر بدن چون تو شرایط خیلی بدی هستم..پیشاپیش ممنون از همه
    من 21 سالمه و موهای خیلی خوب و پرپشتی داشتم بدون کوچکترین ریزشی حتی خداشاهده دوستام بهم میگفتن ک ب موهات حسودیمون میشه
    تا اینکه2سال پیش برادر 17سالمو از دست دادم و از نظر روحی داغون شدم..تقریبا 2 ماهی تغذیه خوبی نداشتم ک متوجه شدم ریزش مو گرفتم...خیلی حساس شدم و رفتم دکتر
    دکتر دوتا محلول بهم داد ک وقتی میزدم شاید نزدیک 2هزار مو ازم میریخت همون موقع..رفتم پیش دو-سه تا دکتر دیگه ولی متاسفانه خیلی بدتر شد وضعیت موهام
    الان نزدیک 2سال میشه ک ب طور مداوم شامپو عوض میکنم.از شامپوهای ایرانی و خارجی و هرچی ک فکرشو کنید..اینم بگم ک پدرم و یکی از برادرام مو ندارن ولی 2تا داداشام موهای خیلی پرپشتی دارن
    فکرنمیکنم ارثی باشه چون بعد از ضربه روحی اینجوری شد و تا الان خوب ک نزدیک 2سال میشه خوب نشده.تقریبا 45درصد موهام ریخته
    اگه 24ساعت نرم حمام پوست سرم خیلی چرب میشه
    توروخدا کمکم کنید چون ریزش مو خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشته
    ممنون از همه
    خدا برادرتون را رحمت کنه...
    با توجه به اینکه ریزش مو در نزدیکانتون هست احمال ارثی بودن بالاست.
    اگر به متخصص مو مراجعه کنید متوجه خواهید شد که ارثی هست یا نه.
    من هم ریزش مو دارم و اینکه در زمان استرس یا تنش ریزش بیشتر بشه عادی هست.
    شاید مصرف قرص از ادامه ریزش ها جلوگیری کنه

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

خدا برادرتون را رحمت کنه...
    با توجه به اینکه ریزش مو در نزدیکانتون هست احمال ارثی بودن بالاست.
    اگر به متخصص مو مراجعه کنید متوجه خواهید شد که ارثی هست یا نه.
    من هم ریزش مو دارم و اینکه در زمان استرس یا تنش ریزش بیشتر بشه عادی هست.
    شاید مصرف قرص از ادامه ریزش ها جلوگیری کنه

ممنون داداشی..
    خیلی بده آدم تو سن جوونی اونم 20-21سالگی ریزش مو بگیره و موهاشو از دست بده..
    اعصاب نمیذاره واسه آدم
    دکتر 3-4تا رفتم ولی تاثیر نداشت وبدتر میشد..

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir-Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

ممنون داداشی..
    خیلی بده آدم تو سن جوونی اونم 20-21سالگی ریزش مو بگیره و موهاشو از دست بده..
    اعصاب نمیذاره واسه آدم
    دکتر 3-4تا رفتم ولی تاثیر نداشت وبدتر میشد..
    منم مثل شما نگران این موضوع هستم. پی آر پی هم انجام دادم اما زیاد تاثیر نداشت. الان هم تقریبا انواع اقسام داروها و محلول های گیاهی و دارویی را امتحان کردم نتیجه نداد. فکر کنم تنها راه قرص فیناستراید و محلول ماینوکسیدیل باشه. البته فکر کنم بعد از چند سال نیاز باشه کاشت مو انجام بگیره، البته بعد از دوره ی کامل ریزش.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

هشدار درباره درمان ریزش مو با داروی مرگبار

متخصص پوست و مو با اشاره به اینکه تجویز داروی "فلوتاماید" برای ریزش مو با خطر مرگ برای بیمار همراه است، گفت: به رغم اثرات درمانی مناسب این دارو در رویش مجدد موها، مصرف این دارو هرگز توصیه نمی شود.

دکتر ریحانه مهرگان ضمن اعلام این خبر، با اشاره به اینکه در کشور برخی از پزشکان از داروی فلوتاماید جهت درمان ریزش مو استفاده می‌کنند، گفت: استفاده از این دارو در کشورهای اروپایی و آمریکایی ممنوع شده است.

او گفت: کاربرد درمانی این دارو در سرطان پروستات است ولی به طور تجربی اثرات آن در رویش مجدد موها مشاهده است.

این متخصص پوست و مو با تاکید بر اینکه استفاده از این دارو به طور جدی زندگی بیماران را تهدید می کند، گفت: استفاده از فلوتاماید در برخی بیماران اعم از زن و مرد موجب بروز عوارض کبدی شدید و نهایتا منجر به مرگ می‌شود.

مهرگان با بیان اینکه سمیت کبدی شدید پس از مصرف این دارو به اثبات رسیده است، گفت: تجویز این دارو برای ریزش مو در سراسر جهان منسوخ شده است.

او گفت: هر چند تجویز داروی فلوتاماید موجب رویش مجدد موها می شود ولی تجویز این دارو با توجه به احتمال مرگ بیمار هرگز جایز نیست.

منبع: مهرنیوز

6. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستانه گرامی
    وقتی میرم زیرافتاب پوسته سرم شدیدن میخاره خیلی وقته اینجوریم.بعضی وقتام همش حس میکنم یه چیزی توسرم حرکت میکنه دوستان به نظرشما چه جوری ازشر این خارش راحت شم؟؟

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

hair tonic irox ضد خارش هست شب مصرف کنید صبح بشورید
    ولی اینکه میگید یه چیزی حرکت میکنه ممکنه کم خونی یا کمبود خواب و حتی مشکل در گوش میانی هم باعث این مشکل میشه زیر افتاب کمتر وایسین افتاب شدید مدام باعث ریزش مو میشه
    Last edited by AliROCK; 13-05-2014 at 22:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه حرکت که نمیکنه چجوری بگم مثل حالته سوزن فرو کنید یه جایی یه سوزشی داره همینجوریه ولی با سوزش کمتر درتمام نقاط سرم اینجوریه.
    اینیکه معرفی کردین واقعا موثره؟ این تونیک سریتا نظرتون درمورداین چیه؟

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

بله irox یکی از کاراش همینه خارش سرو از بین میبره خودم ازش استفاده میکنم اون سوزش مربوط به مو میشه چیزی نیست

داره خودمونی میشه hsh_4321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم تهران داروخانه ای سراغ دارین که فوم روگین داشته باشه؟
    چند سالی میشه این ماینوکسیدیل رو ندیدم....یکی دوسال اخیر هرچی خریدم ایرانی بوده و تاثیری هم نداشتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •