تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: آموزش رفع Error 651

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آقا ممنون دمتون گرم درست شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ارور 651 از خیلی چیزا می تونه باشه برید تو سایت زیر کامل در موردش توضیح داده.تنظیمات مودمتون را بی خودی نرزید به هم.تو بخش ارورها کامل گفته چی کار کنید
    www.pcel.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض رفع ارور 651

سلام
    خواستم بگم من هم همین مشکل را داشتم مجبور شدم چند بار ویندوز عوض کنم بعد از عوض کردن درست می شد و چند روز بعد دوباره ارور میداد ولی این دفعه که ویندوز که عوض کردم فورا از فایل Rassspoe.sys که در درایو ویندوز یعنی C:\ windows\system32\driversقرار داره داره کپی گرفتم بعد از چند روز که دوباره ارور داد با نرم افزار un locker فایل Rassspoe.sys که در درایو c قرار داره را تغییر نام دادم و فایلی که کپی گرفته بودم را جایگزینش کردم وسیستم را ری استارت کردم درست شد
    اگه شما هم همین مشکل رو دارید پیشنهاد میکنم امتحان کنید البته این احتمال وجود داره بعضی از ویندوز ها مشکل داشته باشن که حتی با عوض کردنش هم درست نشه پس اگه ویندوز عوض کردی درست نشد شاید مشکل از ویندوز یاشه سعی کنید نسخه اصلی ویندوز رو بخرید و ویندوز های دست کاری شده توسط شرکت ها رو نخرید
    دانلود کردن فایل Rassspoe.sys از سایت ها و یا کپی گرفتن از سیستم دوستانتون احتمال داره جواب نده چون ممکن با ویندوز شما هم خوانی نداشته باشه حتی اگه ویندوز دوستتون هم 7 باشه و ویندوز شما هم 7
    موفق باشید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    خواستم بگم من هم همین مشکل را داشتم مجبور شدم چند بار ویندوز عوض کنم بعد از عوض کردن درست می شد و چند روز بعد دوباره ارور میداد ولی این دفعه که ویندوز که عوض کردم فورا از فایل Rassspoe.sys که در درایو ویندوز یعنی C:\ windows\system32\driversقرار داره داره کپی گرفتم بعد از چند روز که دوباره ارور داد با نرم افزار un locker فایل Rassspoe.sys که در درایو c قرار داره را تغییر نام دادم و فایلی که کپی گرفته بودم را جایگزینش کردم وسیستم را ری استارت کردم درست شد
    اگه شما هم همین مشکل رو دارید پیشنهاد میکنم امتحان کنید البته این احتمال وجود داره بعضی از ویندوز ها مشکل داشته باشن که حتی با عوض کردنش هم درست نشه پس اگه ویندوز عوض کردی درست نشد شاید مشکل از ویندوز یاشه سعی کنید نسخه اصلی ویندوز رو بخرید و ویندوز های دست کاری شده توسط شرکت ها رو نخرید
    دانلود کردن فایل Rassspoe.sys از سایت ها و یا کپی گرفتن از سیستم دوستانتون احتمال داره جواب نده چون ممکن با ویندوز شما هم خوانی نداشته باشه حتی اگه ویندوز دوستتون هم 7 باشه و ویندوز شما هم 7
    موفق باشید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض سلام

مشکل من که حل شد البته روی نام کارت شبکه کلیک راست و بعد disable .و...
    ضمنا اکانت جدید را در اینترنت اکسپلورر ساختم که از راهنمایی های دیگر دوستان استفاده کردم دست همه شما درد نکند

در آغاز فعالیت kont113's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوست گرامی چیزی که مبنای مستدلی نداره روبه کسی توصیه نکنید ،،این یک باگ معروفه ویندوز 7 هست که متاسفانه تنها راه حلش تعویض فایل Raspppoe هست ولاغیر ،،تنظیم مجدد و ریست کانکشن ممکنه استثنادرموردشماجواب داده باشه ولی عمومیت نداره..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

من vci کردم ۳۵ درست شد!!!!!!!!!

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام؛ من این مشکل رو دارم، با پشتیبانی تماس گرفتم میگه از مخابراته مودمتون رو دستکاری نکنین...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •