تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 65 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 647

نام تاپيک: همه چیز درباره نت بوک ASUS Eee PC 1215B

داره خودمونی میشه BRONZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    بندر انزلي

پيش فرض 1215b lcd quality

سلام دوستان
    آقاي mp888
    براي چك كردن صفحه نمايش از نظر كنتراست نرم افزاري نيست چون يه خروجي فيزيكيه و سخت افزار اينو چك ميكنه مثللآ mavo monitor و يا lux meter ولي با نرم افزار (dead pixel buddy) ميتوني تجربي اينو بدست بياري من چون نميتونم ارسال داشته باشم شرمنده ام ولي حجمش خيلي كمه( KB280) و مجانيه يه سرچ بكني پيداش ميكني اجراش كن اولا پكسل سوخته نبايد داشته باشي بعد هم رنگهاي اصلي رو چك كن همه بايد پر رنگ و طبيعي باشند و سفيد هرچه نورش بيشتر بهتر و توي نور سفيد نبايد حاله رنگي باشه يعني سفيد خالص و سياه هم در جاي كاملا تاريك بايد سياه واقعي باشه نه خاكستري اكه هم بتوني متن ها رو توي فضاي باز وموقعي كه لپ تاپ پشت به آ فتاب مونده بخوني يعني حدودا لپ تاپ داراي حد اقل 220 nit نوردهي و كنتراست بالاي 1/200 كه اين انتظار خيلي زياديه براي اين محدوده قيمت
    در هر حال من اولين فاكتور مهم تو هر چيزي كه صفحه نمايش داره برامcolor spectrum يا همون طيف رنگ وبقيه فاكتور هاي نمايشگره اين تجربه منه اما اينجا هنوز تازه واردم.
    با تشكر از ارادت شما
    BRONZ

2. این کاربر از BRONZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام دوستان
    آقاي mp888
    براي چك كردن صفحه نمايش از نظر كنتراست نرم افزاري نيست چون يه خروجي فيزيكيه و سخت افزار اينو چك ميكنه مثللآ mavo monitor و يا lux meter ولي با نرم افزار (dead pixel buddy) ميتوني تجربي اينو بدست بياري من چون نميتونم ارسال داشته باشم شرمنده ام ولي حجمش خيلي كمه( KB280) و مجانيه يه سرچ بكني پيداش ميكني اجراش كن اولا پكسل سوخته نبايد داشته باشي بعد هم رنگهاي اصلي رو چك كن همه بايد پر رنگ و طبيعي باشند و سفيد هرچه نورش بيشتر بهتر و توي نور سفيد نبايد حاله رنگي باشه يعني سفيد خالص و سياه هم در جاي كاملا تاريك بايد سياه واقعي باشه نه خاكستري اكه هم بتوني متن ها رو توي فضاي باز وموقعي كه لپ تاپ پشت به آ فتاب مونده بخوني يعني حدودا لپ تاپ داراي حد اقل 220 nit نوردهي و كنتراست بالاي 1/200 كه اين انتظار خيلي زياديه براي اين محدوده قيمت
    در هر حال من اولين فاكتور مهم تو هر چيزي كه صفحه نمايش داره برامcolor spectrum يا همون طيف رنگ وبقيه فاكتور هاي نمايشگره اين تجربه منه اما اينجا هنوز تازه واردم.
    با تشكر از ارادت شما
    BRONZ
    دوست عزیز درمورد یکنواخت بودن نور توی همه جا باید بگم همونظور که خودت هم توی notebookcheck دیدی دو تا گوشه بالا صفجه نمایش و همچنین کمی گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش، رنگشون به روشنی جاهای دیگه نیست مقدار کمی (مثلا در حد 5 درصد) تاریکتر از جاهای دیگه هست.
    درمورد کنتراست هم من توی control panel اختصاصی کارت گرافیک رفتم و توی قسمت کنتراست، از یک تا 200 داشت که میتونستی انتخاب کنی چه حد باشه.
    نرم افزار هم چندروزه دیگه چک میکنم. شرمنده الان کافی نت هستم.
    موفق باشی
    Last edited by mp888; 03-08-2011 at 17:50.

داره خودمونی میشه BRONZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    بندر انزلي

پيش فرض 1215B LCD

سلام آقاي MP888
    از لطف شا متشكرم و تقريبا متوجه كيفيت نمايشگرش شدم با روشنايي مناسب كه از حد معمولي ميني لپ تاپها بيشتره واين كمي باعث كاهش لول شدت رنگ ميشه در هر حال با اين مشخصات انتظار نمايشگر با كيفيت عالي قيمت, رو خيلي بالا ميبره وديگه با اون قيمت از مقوله ميني خارج ميشه
    متشكرم
    پاينده باشيد

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام آقاي MP888
    از لطف شا متشكرم و تقريبا متوجه كيفيت نمايشگرش شدم با روشنايي مناسب كه از حد معمولي ميني لپ تاپها بيشتره واين كمي باعث كاهش لول شدت رنگ ميشه در هر حال با اين مشخصات انتظار نمايشگر با كيفيت عالي قيمت, رو خيلي بالا ميبره وديگه با اون قيمت از مقوله ميني خارج ميشه
    متشكرم
    پاينده باشيد
    سلام دوست عزیز امیدوارم خوب باشید. من میخوام قسمتی از حرفهای پست قبلم را اصلاح کنم اونجایی که گفتم گوشه های تصویر به روشنایی جاهای دیگه نیست کاملا اشتباه و ازین بابت از شما عذرخواهی میکنم. این چیزی که گفتم ناشی از تم ویندوز بود و من به اشتباه اونو به صفحه نمایش نسبت دادم. بعد که چک کردم (با استفاده از یک تصویر کاملا سفید و تمام صفحه و همچنین یک اسکرین سیور یکنواخت و همچنین استفاده از تصویر تمام صفحه توی برنامه Dead Pixel Buddy) دیدم نور پس زمینه بطور کامل در همه جا پخش شده و نور هیچ جا بیشتر یا کمتر از جاهای دیگه نیست. عذرمیخوام شما را به اشتباه انداختم.
    درمورد کیفیت کلی صفحه نمایش هم اتفاقا نظر من اینه که نه تنها کمتر از لپ تاپ ها نیست بلکه خیلی از آنها هم بهتره. شما به کیفیت صفحه نمایش لپ تاپ های ایسوس نگاه کنید اگه از آن راضی بودید از کیفیت این بیشتر راضی می شوید.(دوستای من هم ایسوس و هم دل و ایسر دارند و خودشون این را قبول دارند)

بهرحال بازم عذرخواهی میکنم موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    ببخشید من فردا میخوام این نت بوک رو بگیرم. آیا میشه ازش به صورت کتابی هم استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام
    ببخشید من فردا میخوام این نت بوک رو بگیرم. آیا میشه ازش به صورت کتابی هم استفاده کرد؟
    متوجه منظورتون نشدم. اگه منظورتون لوح و تبلت هست که باید بگم خیر، اگه منظور دیگه ای دارید بیشتر توضیح بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نه منظورم نت بوک رو عمودی در دست بگیریم که سمت راست میشه ال سیدی سمت چپ کیبورد .که بشه پی دی اف رو راحت تر خوند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

نه منظورم نت بوک رو عمودی در دست بگیریم که سمت راست میشه ال سیدی سمت چپ کیبورد .که بشه پی دی اف رو راحت تر خوند
    آره میشه توی تنظیمات ویندوز میشه صفحه نمایش را افقی یا عمودی و حتی برعکس کرد پس شما میتوانید با عمودی گرفتن براحتی کتاب بخونید.

10. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

فریم ویر جدید بایوس آپدیت شد : ورژن 0401

Download Bios 0401

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من بعد از نصب آپدیت بالا دوباره بوسیله ویندوز از نت بوکم بنچمارک گرفتم که امتیاز رم از 4.8 به 5.5 رسید. (افزایش کارایی رم)

دوستانی که مشکل تاچ پد دارند و هنوز گارانتی نبرده اند یا خودشون دست بکار نشده اند، موقتا برای اینکه مشکلاتشون کمتر بشه میتوانند از یه سری راه حل های ابتکاری استفاده کنند. اول اینکه آپدیت بایوس بالا را دانلود نکنید که مشکلات تاچ پد بیشتر میشه (ویرایش: البته الان بهتر شده بعداز چند روز). دوم اینکه درایور تاچ پد را کاملا حذف کنید اینجوری مشکلاتتون خیلی کمتر میشه. سوم اینکه درصورتی که توی ویندوز به مشکل برخوردین و تاچ پد قاطی کرد این کلید هایی که میگم را باهم فشار بدید : یک انگشتتون روی تاچ پد باشه و همزمان کلید چپ تاچ پد را نیز فشار بدید. درصورتی که درست نشد همزمان با دو کار قبلی، دکمه ESC را نیز فشار بدید.
    برای من در 80 درصد موارد کار میکنه ( راه حل سوم کاملا ابتکاری از خودم هست و هیچ دلیل علمی و مستند نداره)
    Last edited by mp888; 13-07-2011 at 19:32.

12. 4 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

امیدوارم منم از فردا با خریدن دستگاه بتونم هم کمک کنم هم از تجربیاتتون استفاده کنم. احتمالا با قیمت 600 بخرم مشهد

14. این کاربر از karenss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •