تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 65 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 647

نام تاپيک: همه چیز درباره نت بوک ASUS Eee PC 1215B

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامي
    در مورد پرفورمنس اين نت بوك هيچگونه جاي ترديدي نيست چون هم hpوهمtoshibaاز اين apuاستفاده كردن ولي سايت معبر notebookchek به نمايشگرش امتياز 50 داده كه خيلي پايينه و انصافا براي من اولين چيز مهم كيفيت تصويريه و اگه بعد از خريد به دلم نچسبه گرفتاريه چون فروش نت بوك خيلي سخته دوستاني كه استفاده ميكنن يكمي از نمايشگرش اناليز كنند چون كنتراست صفحه اش رو داده 1/47واين پايين ترين حديه كه تا حالا ديدم!
    باتشكر
    سلام دوست عزیز، من چون کیفیت صفحه نمایش برام خوب بود دیگه زیاد به جزئیاتش توجه نکرده بودم. الانم با نت بوک دارم تایپ میکنم و دقیقا چیزی که می بینم بهت میگم. کیفیت نوردهی صفحه نمایش خیلی خوبه، من ازینکه تو این سایز رزولیشن HD هست خیلی خوشم اومد چون قبلا از این لپ تاپ نداشتم برام کیفیت صفحه نمایش بقیه لپ تاپ ها مثل هم بود ولی الان که اینو گرفتم تازه فهمیدم رزولیشن بالا چه حالی میده الان وقتی لپ تاپ های 14 یا 15 اینچ میبینم و پیکسل هاشون به اون بزرگی تو چشم میاد حالمو بهم میزنه. زاویه دید افقیش بنظرم خیلی خوبه حتی از خیلی لپ تاپ ها بهتره فقط زاویه دید عمودیش کمی پایینه و اینم فقط تو فیلم دیدن و کلا برای رنگ سیاه (مثلا شب) معلوم میشه که باید مقداری از زاویه بالا بهش نگاه کنی (که اینم مثل لپ تاپ های دیگه هست و چندان عجیب نیست) ولی برای کارهای دیگه اصلا معلوم نیست. درکل این بیشتر یک لپ تاپ تک نفره است مخصوصا برای فیلم دیدن. درمورد کنتراست هم من خیلی وارد نیستم ولی اگه نرم افزار خاصی برای آنالیز صفحه نمایش میشناسی بگو حتما چک می کنم و نتیجه را همین جا میزارم.
    موفق باشی.

2. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه خدای موبایل's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام . واقعا از ذکر جزئیات دقیق که اینجا هست خیلی خوشحالم و البته ممنون از همه از جمله mp888 عزیز

فقط یه سوالی برام باقی مونده . اونم اینکه ما دو مدل 1215b داریم .
    که کانفیگ ها کاملا کاملا شبیه به هم هست . به جز سی پی یو و گرافیک

یه مدل که همین کانفیگی هست که mp888 عزیز خریداری کردن و تست کردن و اینجا نوشتن
    یه مدل هم گرافیک ATI 6250 هست و سی پی یو هم C50-1.00 .

یکی از دوستان به من مدل دومی رو پیشنهاد کردن . اگه حالا به کارت گرافیک توجهی نکنیم ، از نظر سی پی یو کدوم قوی تر هست ؟
    البته بگم هرکدوم رو هم بخوام خریداری کنم همون اول یه رم 2 گیگ هم اضافه میکنم . بازی هم برام کم و بیش مهمه ولی نه اینکه بخوام برای بازی اینو بخرم ولی اگه جواب بده خب بدم نمیاد

ممنون ...

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام . واقعا از ذکر جزئیات دقیق که اینجا هست خیلی خوشحالم و البته ممنون از همه از جمله mp888 عزیز

فقط یه سوالی برام باقی مونده . اونم اینکه ما دو مدل 1215b داریم .
    که کانفیگ ها کاملا کاملا شبیه به هم هست . به جز سی پی یو و گرافیک

یه مدل که همین کانفیگی هست که mp888 عزیز خریداری کردن و تست کردن و اینجا نوشتن
    یه مدل هم گرافیک ATI 6250 هست و سی پی یو هم C50-1.00 .

یکی از دوستان به من مدل دومی رو پیشنهاد کردن . اگه حالا به کارت گرافیک توجهی نکنیم ، از نظر سی پی یو کدوم قوی تر هست ؟
    البته بگم هرکدوم رو هم بخوام خریداری کنم همون اول یه رم 2 گیگ هم اضافه میکنم . بازی هم برام کم و بیش مهمه ولی نه اینکه بخوام برای بازی اینو بخرم ولی اگه جواب بده خب بدم نمیاد

ممنون ...
    دوست عزیز هم گرافیک و هم سی پی یو E-350 از C-50 قویتر هست. E-350 دوهسته ای با فرکانس 1.66 هست ولی C-50 دوهسته ای با فرکانس 1.00 . امتیاز E-350 توی ویندوز 3.8 هست درصورتی که امتیاز C-50 توی ویندوز 2.8 هست.
    درمورد گرافیک هم بازم ATI 6310 قویتره و امتیازش توی ویندوز 5.7 هست درحالیکه امتیاز ATI 6250 توی ویندوز 5.5 هست.
    توی خرید E-350 شک نکنید که از هرلحاظ قوی تر از C-50 هست!
    البته رده بندی ویندوز زیاد ملاک نیست و من فقط برای اینکه حدودی از قدرتشون بهت بگم اینو گفتم. برای جزئیات و رده بندی تخصصی میتونید به notebookcheck مراجعه کنید.

از لطفتون هم ممنونم من هدفم فقط اینه که هیچکس چشم بسته این مدل را انتخاب نکنه و با دیدی کامل نسبت به انتخاب و خرید اقدام کنه. امیدوارم برای دوستان مفید باشم.

سوال دیگه ای داشتید درخدمتم موفق باشید.
    Last edited by mp888; 07-07-2011 at 11:53.

5. 4 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

الان crysis 2 روی نت بوکم نصب کردم. با رزولیشن 1024*600 حدود 15 فریم و با رزولیشن 800*480 حدود 21 فریم گرفتم.
    Last edited by mp888; 03-08-2011 at 17:56.

7. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون خیلی کامل بود ...
    والا من دارم دنبال E350 میگردم متاسفانه هنوز نتونستم تو بازار تهران پیداش کنم .

نت بوک msi u270 هم دیدم که کانفیگش دقیقا دقیقا همین Asus E350 بود ولی از چندین و چند نفر متخصص و تعمیرکار حرفه ای
    نت بوک بهم توصیه کردن که اصلا سمت msi نرم . دلیلش رو این ذکر کردن که قطعات msi خیلی زود به زود خراب میشه و اصلا از نظر
    سخت افزاری قابل اعتماد نیست .
    اینه که فعلا دارم دنبال همین Asus E350 میگردم که متاسفانه هنوز پیدا نکردم .
    حالا تا شنبه باید ببینم میتونم پیدا کنم یا خیر . آخرین قیمتی هم که از این کانفیگ توی بازار دیدم یه جا توی پاساژ پایتخت بود که 690 زده بودن که اونم فکر کنم موجودی نداشتن !! وگرنه در مورد این دو کانفیگ تقریبا تکلیفم معلوم بود که توضیحات کامل شما هم باعث قطعی تر شدن تصمیمم شد .

9. این کاربر از خدای موبایل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

دوست عزیز قیمتش خیلی پایین تر از این حرفاست .. من با خرید آنلاین که طبیعتا گرونتر از مغازه است اینو 650 خریدم. دوستمون Javad-ht اینو 620 خریده ازش بپرس کجا خریده راهنماییت میکنه.
    به سایت digionline هم مراجعه کنی بد نیست. با فروشنده هاش تماس بگیر قیمتشون مناسبه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خرید کردی به عنوان شیرینی، نقد و بررسی فراموش نشه . موفق باشی.
    Last edited by mp888; 07-07-2011 at 20:45.

11. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    world

پيش فرض

دوستان مشکل تاچ پد حل شد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

دوستان مشکل تاچ پد حل شد؟
    دوست عزیز تاچ پد را یا باید خودت درست کنی یا بفرستی گارانتی و این شامل تمام نت بوک های داخل ایران و تعداد زیادی از نت بوک های کشورهای دیگه میشه. من چون شهرستان هستم فعلا حال و حوصله گارانتی را ندارم. صبرمیکنم ببینم چی میشه شایدم خودم دست بکارشدم.دوستمون javad-ht قرار بود ببره گارانتی که دیگه خبری ازش نشد. منتظریم ببینیم چیکار کرده.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز قیمتش خیلی پایین تر از این حرفاست .. من با خرید آنلاین که طبیعتا گرونتر از مغازه است اینو 650 خریدم. دوستمون Javad-ht اینو 620 خریده ازش بپرس کجا خریده راهنماییت میکنه.
    به سایت digionline هم مراجعه کنی بد نیست. با فروشنده هاش تماس بگیر قیمتشون مناسبه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خرید کردی به عنوان شیرینی، نقد و بررسی فراموش نشه . موفق باشی.
    ممنون . بهشون پی ام دادم منتظر پاسخشون هستم .
    والا این سایت رو من دیده بود . اتفاقا یکی از فروشندگانی که توی همین سایت این محصول رو ارائه کرده ( پیشه گان پایتخت ) اون قیمت 690 رو تو لیست قیمتشون داده بودن !! ضمن اینکه فکر میکنم اصلا موجودی نداشت چون خیلی به من اصرار میکردن که C50 رو بخرم . مغازشون تو مجتمع پایتخت هست . ولی قیمتی که تو سایت بالا زدن 100 تومن کمتر هست و البته اصلا فکر نمیکنم موجود داشته باشن !!!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

ممنون . بهشون پی ام دادم منتظر پاسخشون هستم .
    والا این سایت رو من دیده بود . اتفاقا یکی از فروشندگانی که توی همین سایت این محصول رو ارائه کرده ( پیشه گان پایتخت ) اون قیمت 690 رو تو لیست قیمتشون داده بودن !! ضمن اینکه فکر میکنم اصلا موجودی نداشت چون خیلی به من اصرار میکردن که C50 رو بخرم . مغازشون تو مجتمع پایتخت هست . ولی قیمتی که تو سایت بالا زدن 100 تومن کمتر هست و البته اصلا فکر نمیکنم موجود داشته باشن !!!
    خب تا دو سه روز دیگه صبرکن تا قیمت ها و موجودی ها آپدیت بشه (بدلیل تعطیلی) بعد اگه هیچ جا گیرت نیومد نهایتش از سایت اورادو بخر منم از همونجا خریدم مورد اعتماد هست و با پیک رایگان کمتر از 2ساعت میفرسته.

16. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •