تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 65 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 647

نام تاپيک: همه چیز درباره نت بوک ASUS Eee PC 1215B

اگه نباشه جاش خالی می مونه chartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید این اندازه صفحه 12.1 با 11.6 چقدر فرق داره و آیا مهم بزرگ تر شو بردارم

در ضمن اگه با CPU E450 بردارم باید با اندازه 11.6 بردارم اگه با CPU E350 بردارم با اندازه 12.1 میشه پیدا کرد

به نظر شما کدوم انتخاب کنم ؟؟؟

آقا CPU-E450 با اندازه 12.1 شما می دونید داره تو ایران اگه داره لطفا شماره فروشگاه رو پیام بدین مرسی

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

Eee PC 1215B دو اسلات برای رم داره یا یکی

داره خودمونی میشه arman13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

حقیقتش چیز زیادی درمورد فارکس نمیدونم که بخوام راهنمایی کنم. قطعا اگر دوستان می دونستند راهنمایی می کردند.

این مدل برای فیلم های FULL HD با حجم های پایین هیچ مشکلی نداره و برای فیلم های بلوری باید از نرم افزارهایی استفاده کنی که از قدرت GPU استفاده میکنند مثل Splash Lite، همچنین میتونی بری توی تنظیمات Media Player Classic و توی قسمت Internal Filters تیک گزینه H264/AVC را بزنی. ولی از نظر من راه حل اول بهتره. بیت ریت آواتاری که من پخش کردم 8171 بود.
    نمیدونم مشکل هارد شما چیه ولی مال من که کاملا بی صداست و حتی توی محیط کاملا سایلنت هم گوشمو میزارم صداشو نمیشنوم.
    دوست خوبم ارت ممنونم که پاسخ دادی.در مورد پخش فایل های Full HD کاملا حق با شماست.منم بعد بررسی سایت های بسیار به این نتیجه رسیدم که برای اجرای فایل با بیت ریت بالا باید از قدرت GPU استفاده بشه چون این نت بوک تمام فیلم های 720P من رو به راحتی اجرا می کنه اما در مورد فایل های 1080P باید با یک سری تنظیمات تو نرم افزار های player از قدرت GPU استفاده بشه.من تنظیمات مربوطه رو در kmplayer انجام دادم و براحتی فیلم آواتار اجرا شد.فقط یه مشکل هست که بعد انجام این تنظیمات نرم افزار قادر نیست زیرنویس فیلم رو نمایش بده که دارم می گردم ببینم برای رفع این مشکل چه راهی پیدا می کنم.
    در مورد صدای هارد هم دیگه کاملا مطمئنم که مشکل هارد منه و سعی می کنم در اولین فرصت برم گارانتی (سازگار ارقام) گرچه هنوز نرفته جوابشون رو می دونم اونا میگن طبیعیه و مشکلی نیست اما باید پا فشاری کنم .فقط چون من زیر دستگاه رو باز نکردم دوستانی که اطلاع دارند بگن که برای درآوردن هارد باید کل پشت دستگاه باز بشه و یا با باز کردن محفظه رم ها می تونیم به هارد هم دسترسی داشته باشیم؟
    Last edited by arman13; 03-10-2011 at 00:08.

4. 2 کاربر از arman13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید این اندازه صفحه 12.1 با 11.6 چقدر فرق داره و آیا مهم بزرگ تر شو بردارم

در ضمن اگه با CPU E450 بردارم باید با اندازه 11.6 بردارم اگه با CPU E350 بردارم با اندازه 12.1 میشه پیدا کرد

آقا CPU-E450 با اندازه 12.1 شما می دونید داره تو ایران اگه داره لطفا شماره فروشگاه رو پیام بدین مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

مدل 1215B دوتا اسلات رم داره.
    12.1 اینچ که از نظر راحتی و دید بهتره ولی 11.6 اینچ کوچکتر و سبک تر و کمی با کیفیت تر (بدلیل کوچک تر بودن) هست.
    حالا انتخاب با خودتونه.

دوست خوبم ارت ممنونم که پاسخ دادی.در مورد پخش فایل های Full HD کاملا حق با شماست.منم بعد بررسی سایت های بسیار به این نتیجه رسیدم که برای اجرای فایل با بیت ریت بالا باید از قدرت GPU استفاده بشه چون این نت بوک تمام فیلم های 720P من رو به راحتی اجرا می کنه اما در مورد فایل های 1080P باید با یک سری تنظیمات تو نرم افزار های player از قدرت GPU استفاده بشه.من تنظیمات مربوطه رو در kmplayer انجام دادم و براحتی فیلم آواتار اجرا شد.فقط یه مشکل هست که بعد انجام این تنظیمات نرم افزار قادر نیست زیرنویس فیلم رو نمایش بده که دارم می گردم ببینم برای رفع این مشکل چه راهی پیدا می کنم.
    در مورد صدای هارد هم دیگه کاملا مطمئنم که مشکل هارد منه و سعی می کنم در اولین فرصت برم گارانتی (سازگار ارقام) گرچه هنوز نرفته جوابشون رو می دونم اونا میگن طبیعیه و مشکلی نیست اما باید پا فشاری کنم .فقط چون من زیر دستگاه رو باز نکردم دوستانی که اطلاع دارند بگن که برای درآوردن هارد باید کل پشت دستگاه باز بشه و یا با باز کردن محفظه رم ها می تونیم به هارد هم دسترسی داشته باشیم؟

من قبلا با KM Player هم فیلم FULL HD با زیرنویس فارسی اجرا کرده بودم و به هیچ مشکلی بر نخوردم.
    برای درآوردن هارد هم باید تقریبا کل نت بوک را باز کنی تا بهش برسی!

موفق باشید.

7. 2 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان...
    من مدتي هست دنبال يه ميني لپ تاپ ميگردم و بعد از بررسيهاي زياد به اين نتيجه رسيدم كه Asus 1015 px رو بگيرم...

لطفا كساني كه اين ميني رو دارند يا اطلاعات خوبي دارند يه راهنمايي بكنند .. راضي هستند؟؟؟

قيمت رو من چند جا ديدم كه خيلي با هم فرق داشت...يه جا 465 ؟ يه جا 520؟!!!!!!! و يه جا 445؟؟؟؟؟؟؟

منتظر راهنمايي شما هستم..

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

آقاmp888 شما الان ایسوس داری به نظرت برم mSI بخرم یا ایسوس شما هر دو دید تو دوراهی موندم

اشکالی که نداره اسوس در کل یه راهنمایی درست حسابی کنید

مرسی

10. این کاربر از chartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

آقاmp888 شما الان ایسوس داری به نظرت برم mSI بخرم یا ایسوس شما هر دو دید تو دوراهی موندم

اشکالی که نداره اسوس در کل یه راهنمایی درست حسابی کنید

مرسی
    سلام من چیز زیادی در مورد U270 نمیدونم. فقط معایبی از هردو که میدونم بهت میگم. اسوس تاچ پد بزرگ داره که بعضی از دستگاه ها مشکل تاچ پد دارند که موقع خرید باید مواظب باشی یا با فروشنده شرط کنی. MSI تاچ پد بدون مشکل ولی کوچک تر داره. از نظر قیمت هم در شرایط مساوی (12.1 با 12.1) فکرکنم اسوس کمی ارزانتر باشه. اگه حوصله مشکل تاچ پد ندارین بهتره MSI بخرین ولی درمورد کیفیت بدنه و قطعات چیزی نمیدونم. حقیقتش دیگه بیشتر از این درمورد MSI نمیدونم که بخوام راهنمایی کنم.
    موفق باشید.

12. 2 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه نت بوک می خوام بگیرم قیمت هم دورور 500 تومان باشه چی پیشنهاد مکنید همین 1215b رو بگیرم خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohmrg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یک هفته پیش با کمک دوستان(این تاپیک و تاپیک های دیگر ) آخر انتخاب کردم با b 1215 کانفیگ E-350 گرفتم

اولش گفتم 560 تومن بیخودی دادم ولی الان میبینم نه خوبه :
    تاچ پدش دوروز اول رو هوا بود اصلا کار نمیکرد و موس میرفت اینور اونور و اصلا درست کار نمیکرد ولی از روز سوم درست شد و دیگه خراب نشد ...

از نظر گرافیکی هم که عالیه فول اچ دی رو بدون مشکل میاره ....
    صفحه هم نه بزرگه نه کوچیک نه چشم درد میاره نه کم سویی چشم به همراه داره
    هنوز موندم چجوری میتونم call of duty black ops رو به خوبی اجرا کنم
    برای اجرای بازیا مشکلی من نمیبینم

15. 3 کاربر از mohmrg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •