تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: از کار افتادن انجمن

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز و محترم منم این مشکل رو دارم بعضی موقع همه سایت ها باز میشن دوم تیر ماه ساعت 11 شب هم اینطوری شد نتونستم وارد انجمن بشم تمامی دامنه هارو هم امتحان کردم اما فایده نداشت! امیدوارم دیگه اینجور مشکل نداشته باشیم!

ممـــنون
    مهــــران
    Last edited by Mehran-King; 27-06-2011 at 12:01.

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اون ساعات بک اپگیری که در 2 بامداد هستش به کنار کلا در باقی اوقات هم در ساعات عادی هم اصلا نمیاره
    اتفاقا من مشکلی در ساعات معمولی ندارم باهاش ، شمار رو نمیدونم اما فکر میکنم بچهه ای دیگه هم تو ساعات عادی مشکلی نداشته باشن تا اونجاییی که بنده در جریانم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من امروز 5 بار شد دیگه از پی سی خارج میشم یعنی فروم برام هنگ میکنه بالا نمیاد.با .com بیشتر میام.....ساعت ورودم 10 صبح تا الانه 2 بعد از ظهر

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من از اپرا 11 استفاده میکنم و اینترنت پرسرعت.اما نمیدونم چیا به فروم اضافه کردید که لود شدنشو افتضاح گونه کند کرده

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    ساعت 1 شب به بعد اگر کند بودن فروم رو احساس کردین مربوط به عملیات بک آپ و نگهداری هست
    البته بنده تنظمیاتی اعمال کردم که وضعیت بهتر بشه

اگر در حالت عادی نمیتونید وارد بشید اما با پراکســی یا فیلــتر شکن یا وی پـــی ان میتونید و سرعت در اون حالت خوبه شاید مربوط به اینه که ای پی شما توسط فایروال بلوک شده
    اگر کسی همچنان مشکل داره ای پی ش رو بده بررسی کنم البته سیستمی پیاده سازی شده که ای پی ایرانی بصورت همیشگی بلوک نشه

اینجا رو ببینید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میانگین سرعت پاسخگویی سرور به درخواست ها 1.37 sec هست یعنی مشکل فنی وجود نداره و سرور پاسخگو هست
    وضعیت فروم در همین الان که تقریبا اوج میزان بازدید و ترافیک هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : 1308 (305 کاربر و 1003 ميهمان)

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام آقا سینا

ممنون از تغغیراتی که انجام دادید انجمن هیچ مشکلی دیگه واسه من نداره
    بازم ممنون

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یعنی چون 36 ثانیه طول میکشه تا انجمن به این شکل لود بشه ، مشکل از اینه که آی پی من یا فرد مشابه توسط فایروال بلاک شده؟

من با وی پـــی ان مشکلی در لود کردن انجمن ندارم آی پیم رو به صورت خصوصی خدمتتون اعلام میکنم

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من هم همين مشكل رو داشتم ولي الان درستش كردم

در واقع دليل اين همون لينك گوگل + هستش كه تو اعلان انجمن هست و چون پروتكلش به صورت https هست مدت زيادي طول مي كشه تا يه ارتباط امن ايجاد بشه
    من از وقتي كه آدرس كوگل + رو بلوك كردم ديگه اين مشكل رو ندارم
    و فكر كنم اگه ادمينها آدرس رو از https رو به http تغيير بده مشكل حل بشه
    پ.ن:البته فكر كنم اين سيستم myagahi هم بي تاثير نيست كه من اون رو هم ديگه نمي بينم

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

ساعت 1 شب به بعد اگر کند بودن فروم رو احساس کردین مربوط به عملیات بک آپ و نگهداری هست
    نمي شه اين عمل رو دو يا سه ساعت جلوتر بندازيد كه حدود ساعت 3 4 بشه؟
    فكر كنم اين موقع ترافيك انجمن كمتر باشه

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

اگر در حالت عادی نمیتونید وارد بشید اما با پراکســی یا فیلــتر شکن یا وی پـــی ان میتونید و سرعت در اون حالت خوبه شاید مربوط به اینه که ای پی شما توسط فایروال بلوک شده
    من در مواقعی که اینطور میشه ، اصلا در حالت عادی نمیتونم انجمن رو ببینم فقط مثل عکس بالا ، بالای انجمن رو میبینم. بعد با پراکــسی هم مشکل وجود داره ولی حدود سی چهل درصد کمتر مشکل دارم. یعنی با پراکــسی حدود سی چهل درصد احتمال داره سایت کامل لود بشه و مشکل بازم کامل حل نمیشه در ضمن سرعتش هم به شدت پایینه. معمولا اینطور موقع ها اصلا ترجیح میدم برم و یه وقت دیگه بیام

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مشکل انجمن برای من برطرف شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •