تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک از دوستان برای حل چند برنامه پاسکال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض کمک از دوستان برای حل چند برنامه پاسکال

کمک از دوستان برای حل چند برنامه پاسکال

سلام دوستان خسته نباشید استاد ما یدونه ورقه داده وگفته فقط از این ورقه توی امتحان میده منم توی برنامه نویسی ضعیفم اگه کسی این سوالات را بلده برام بنویسه ممنون میشم من 5تیر امتحان دارم فقط با پاسکال بنویسید.
    1)برنامه ای بنویسید که عددی را در مبنای ده دریافت کرده و آن را در مبنای 2 نشان دهد.
    2)برنامه بنویسید که یک ماتریس5*5 را از ورودی دریافت کرده ترانهاده ماتریس را محاسبه نماید.
    3)برنامه بنویسیدکه یک عدد صحیح از ورودی دریافت کرده و سپس اعداد اول قبل از آن را تولید کرده ودر آرایه قرار دهد
    4)دوآرایه مرتب L1,L2 را با طول 30 در نظر گرفته برنامه ای بنویسید که از ادغام دو آرایه،آرایه مرتب سومی بنام L3 ایجاد نماید.
    5)روالی به نام change بنویسید که توسط آن دوعدد بعنوان پارامتر دریافت کرده،مقادیر این متغییر را جابجا نموده و نتیجه را در برنامه اصلی چاپ نماید.
    6)برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح M,N را از ورودی دریافت کرده و سپس توسط تابعی بنام POWER ،M را بتوان N برساند.
    7)برنامه ای بنویسید که یک آرایه حداکثر 100 عنصری را از ورودی دریافت کرده ،سپس عددی از ورودی دریافت کرده،توسط تابعی بنام Search محل وقوع عدد در آرایه را نمایش دهد.
    8)منظور از داده های شمارشی Enumeration در زبان پاسکال چیست.
    9)برنامه ای بنویسید که جمله ای را از ورودی دریافت کرده و تعداد کلمه های جمله را شمرده ودر خروجی چاپ نماید.(توضیخ:فرض شود که بین کلمه ها فقط یک فاصله وجود داردوجمله به نقطه ختم می شود.)
    10)برنامه ای بنویسید که دو عدد دریافت کرده ومحتوای آنها را بدون استفاده از متغییر کمکی عوض نماید.
    11)عملگر های بیتی را به طور خلاصه شرح داده وبا استفاده از این عملگر ها اعداد 67 و253 را به مبنای 2 برده وسپس عمل and را روی این دو عدد اعمال نمایید.
    12)اشاره گر (از نوع داده ها) در زبان برنامه نویسی چیست ویک مورد از کاربرد های آن را شرح دهید.
    13)کاربرد روال ها procedure در برنامه نویسی ساخت یافته را بطور خلاصه توضیخ دهید.
    14)توابع بازگشتی چه نوع توابعی بوده ویک مورد از معایب به کار بردن آنها در برنامه نویسی راشرح دهید.
    15)برنامه بنویسید که حجم یک کره به شعاع 30را محاسبه وچاپ کند.
    16برنامه ای بنویسید که اطلاعات مربوط به داشجو را دریافت کرده و کارنامه دانشجو را چاپ نماید.(ورودی عنوان سه درس،تعداد واحد دروس فوق ونمره دانشجودر این سه درس؛خروجی:معدل دانشجو)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تورو خدا یکی جواب منو بده من فردا امتحان دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •