تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 29 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 288

نام تاپيک: سوالات در مورد انواع بیمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZARABAN21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

سلام دوستان
    این بیمه پاسارگاد جریانش چیه؟
    میگن بعد از 30سال اگر مثلا ماهی 35تومن بدی بعد از 30 سال حدود 300 ملیون به صورت یه جا یا مستمری ماهیانه 600 تومنو میدن این صحت داره؟
    راهنمایی کنید ممنون میشم

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    این بیمه پاسارگاد جریانش چیه؟
    میگن بعد از 30سال اگر مثلا ماهی 35تومن بدی بعد از 30 سال حدود 300 ملیون به صورت یه جا یا مستمری ماهیانه 600 تومنو میدن این صحت داره؟
    راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام /

ببینید در تمامی این بیمه هایی که با نام بیمه ی جامع زندگی ( بیمه ی ایران ) ، بیمه ی تامین آتیه و .... ( نامهایی با این مضمون ) ارائه میشن برنده ی قطعی و سود کننده ی اصلی شرکت بیمه گر هست و نه شما ( این رو به عنوان کسی که مدتها در بیمه ی ایران فعالیت کردم خدمت شما عرض میکنم )

الان مبلغ 300 میلیون شما رو قلقلک میده ولی باید این نکته ی مهم رو در نظر بگیرید که 30 سال بعد 300 میلیون چقدر ارزش خواهد داشت ( با توجه به فاکتورهایی مثل تورم و نوسانات ارزش پول ملی و عدم ثبات اقتصادی و ... ) /

"فقط" در یک صورت شما سود خواهید کرد و برنده خواهید بود در این نوع بیمه ها که :

اولا مبلغ پرداختی ماهیانه ی شما حداقل یکی دو میلیون تومان در ماه باشه ؛

دوما مدت قرارداد رو به حداقل کاهش بدید ( که حداقل مدت قراردادهای این بیمه نامه ها 5 ساله هست )

در باقی موارد با کمال احترام این شرکت بیمه گر هست که برنده ی نهایی و اصلی و قطعی هست /

3. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بهترین بیمه برای بیمه کردن خونه در مورد زلزله و اتش سوزی چیه؟

کدوم اداره بیمه بهتره؟ مدارک چی لازم داره؟ ایا حتما مالک خونه باید خونه رو بیمه کنه یا هر کدوم از اعضای خونواده هم می می تونن؟ هزینه ای که باید بپردازیم حداقل چقدر هست؟ایا لازمه که بیان و خونه رو بازدید کنن ؟ قیمت خونه رو نمی دونم.
    Last edited by parinaz571; 09-11-2012 at 12:36.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بهترین بیمه برای بیمه کردن خونه در مورد زلزله و اتش سوزی چیه؟

کدوم اداره بیمه بهتره؟ مدارک چی لازم داره؟ ایا حتما مالک خونه باید خونه رو بیمه کنه یا هر کدوم از اعضای خونواده هم می می تونن؟ هزینه ای که باید بپردازیم حداقل چقدر هست؟ایا لازمه که بیان و خونه رو بازدید کنن ؟ قیمت خونه رو نمی دونم.
    سلام /

بیمه ی ایران رو پیشنهاد میکنم ؛ علاوه بر بیمه نامه های مجزایی که برای آتش سوزی و زلزله داره یک بیمه ی دیگه هم داره با عنوان طرح جامع خانه و خانواده (طرح تحول ) که علاوه بر زلزله و آتش سوزی ، خطرات دیگری مانند آسیبهای ناشی از انفجا یا ترکیدگی لوله ی آب یا سرقت وسایل منزل و نیز کمک هزینه ی اجاره تا 500 هزارتومان ( در صورت عدم امکان اسکان در مورد بیمه ) و ... رو پوشش میده .

نیازی به مالک نیست و هر شخصی میتونه بیمه رو انجام بده /

هزینه ی بیمه نامه بستگی به سقف مبالغی که از بیمه نامه انتظار دارید و نیز اضافه کردن آپشنها یا کلوزهای مختلف و اختیاری ، متغیر هست /

یک بازدید کارشناسی از خونه توسط نماینده ی بیمه یا کارشناس بیمه صورت میگیره برای تعیین درصد و حدود ریسک پذیری بیمه ( با توجه به پارامترهایی مثل وضعیت کلی خونه و وضعیت لوله های آب و ... ) /

قیمت خونه فاکتور تعیین کننده نیست ، موضوع اینه که سقف پوشش جبران خسارت 10 میلیون تومان هست /

6. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام /

بیمه ی ایران رو پیشنهاد میکنم ؛ علاوه بر بیمه نامه های مجزایی که برای آتش سوزی و زلزله داره یک بیمه ی دیگه هم داره با عنوان طرح جامع خانه و خانواده (طرح تحول ) که علاوه بر زلزله و آتش سوزی ، خطرات دیگری مانند آسیبهای ناشی از انفجا یا ترکیدگی لوله ی آب یا سرقت وسایل منزل و نیز کمک هزینه ی اجاره تا 500 هزارتومان ( در صورت عدم امکان اسکان در مورد بیمه ) و ... رو پوشش میده .

نیازی به مالک نیست و هر شخصی میتونه بیمه رو انجام بده /

هزینه ی بیمه نامه بستگی به سقف مبالغی که از بیمه نامه انتظار دارید و نیز اضافه کردن آپشنها یا کلوزهای مختلف و اختیاری ، متغیر هست /

یک بازدید کارشناسی از خونه توسط نماینده ی بیمه یا کارشناس بیمه صورت میگیره برای تعیین درصد و حدود ریسک پذیری بیمه ( با توجه به پارامترهایی مثل وضعیت کلی خونه و وضعیت لوله های آب و ... ) /

قیمت خونه فاکتور تعیین کننده نیست ، موضوع اینه که سقف پوشش جبران خسارت 10 میلیون تومان هست /
    یعنی اگر خونه با خاک یکسان بشه حداکثر 10 ملیون به ما می دن؟اگر تقریبا تمام اپشن ها رو در نظر بگیرم فکر می کنید چقدر به عنوان حق بیمه باید پرداخت بشه؟
    Last edited by parinaz571; 09-11-2012 at 13:48.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فکر میکنم برای یک بیمه نامه ی کامل مبلغی در حدود 100-120 هزار تومان برای یک سال باید پرداخت کنید /

یعنی اگر خونه با خاک یکسان بشه حداکثر 10 ملیون به ما می دن؟
    امروز که چک کردم تا جایی که بررسی کردم سقف تعهد بیمه همین مبلغ هست .

9. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

فکر میکنم برای یک بیمه نامه ی کامل مبلغی در حدود 100-120 هزار تومان برای یک سال باید پرداخت کنید /

امروز که چک کردم تا جایی که بررسی کردم سقف تعهد بیمه همین مبلغ هست .
    بیمه ی ایران در حال حاضر برای بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی طرحی دارد به نام طرح حامی که دارای پوشش های کاملتری نسبت به طرح جامع خانه و خانواده می باشد. در این طرح با پرداخت حداقل 24 هزار تومان تا سقف 15 میلیون تومان ساختمان و اثاثیه بیمه می شوند و حداکثر تا سه برابر قابل افزایش خواهد بود. یعنی هم حق بیمه و هم به همان نسبت پوشش های بیمه ای تا 3 برابر افزایش پیدا خواهد نمود.

شفیعی

11. 2 کاربر از shafiee.insurance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه جامع زندگی بیمه ایران در چی هستش ؟

اگر در مورد بیمه تامین اجتماعی اطلاعاتی دارید لطفا بفرمایید تا این دو نوع بیمه رو با یکدیگر مقایسه کنیم و انتخاب بهتری داشته باشیم

چند تا سوالم داشتم در مورد بیمه تامین اجتماعی دوستان اگر اطلاعی دارید لطفا راهنماییی بفرمایید :

در صورتی که بخوام خودم رو تحت پوشش (بیمه اختیاری) این بیمه قرار بدهم (قبلا دو سال سابقه بیمه تامین اجتماعی رو دارم) و در انتها بازنشته بشم و مستمری ماهانه دریافت کنم باید چی کار کنم ؟
    بیمه اختیاری حتما باید جایی شاغل باشیم ؟
    در صورت فوت بیمه شده نحوه محاسبه مبلغ پرداختی به چه صورت هستش ؟
    هزینه ماهانه این بیمه در حال حاظر چقدر هستش؟ و با توجه به تورم سالانه هر سال چقدر به هزینه دریافتی اضافه میشود؟
    بعد از چند سال سابقه بیمه تامین اجتماعی بازنشسته میشوید ؟
    بعد از چند سال از تاریخ شروع بیمه میشه بازخرید انجام دادش ؟
    نحوه استفاده از بیمه تکمیلی این بیمه به چه صورت هستش ؟
    و از همه مهمتر اینکه در زمان بازنشستگی حقوق دریافتی بازنشستگی چطوری محاسبه میشه و بر اساس چه شاخصی هستش ؟ (میشه پس از پایان دوره بیمه کل مبلغ رو یه جا دریافت کنیم)
    شما با داشتن بیمه های تامین اجتماعی، قابلیت استفاده از خدمات درمانی به صورت جز را خواهید داشت. ولی در بیمه ی طرح جامع زندگی بیمه ی ایران فقط بیماری های خاص، از قبیل عمل های سنگین قلب و مغز و پیوند اعضای اصلی بدن را به شما پرداخت خواهند نمود آن هم به میزان خریداری شده.
    یعنی هنگامی که شما یک بیمه ی طرح جامع خریداری می کنید یک رقمی را بعنوان هزینه بیماری های خاص تعیین می کنند که هرچه این مبلغ بالاتر انتخاب شود، میزان سود شما کاهش خواهد یافت. به همین دلیل مردم به خاطر سود بیشتر ترجیح می دهند این رقم پایین تر باشد.

شفیعی
    Last edited by shafiee.insurance; 02-12-2012 at 23:21.

13. این کاربر از shafiee.insurance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام دوستان من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی هستم چند سال و خدمت هم معاف شدم به خاطر همین بیمه تکمیلی افراد فرهنگی شامل من نمیشه (پدرم فرهنگی هستن) میخوام بدونم که ایا خودم میتونم یه بیمه تکمیلی داشته باشم؟ هزینش چقدر میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی هستم چند سال و خدمت هم معاف شدم به خاطر همین بیمه تکمیلی افراد فرهنگی شامل من نمیشه (پدرم فرهنگی هستن) میخوام بدونم که ایا خودم میتونم یه بیمه تکمیلی داشته باشم؟ هزینش چقدر میشه؟
    بله. بیمه ی ایران بیمه ی تکمیل درمان را بصورت گروهی انجام می دهد. یعنی شما نمی توانید بیمه ی تکمیل درمان را به صورت انفرادی در بیمه ی ایران انجام دهید. ولی اگر شما بخواهید این بیمه را بصورت انفرادی تهیّه نمایید شرکت های بیمه ای خصوصی مانند بیمه ی رازی و بیمه ی ما این بیمه را در اختیار شما قرار می دهند.
    بیمه ی رازی، با دریافت سالانه، حدوداً 400 هزار تومان هشتاد درصد هزینه های درمانی شما را بدون دوره ی انتظار از قبیل هزینه های جرّاحی ها، دندان پزشکی و سایر هزینه ها پرداخت می کند و بیمه ی ما با دریافت حدوداً 100 هزار تومان 50 درصد هزینه های فوق الذکر را متقبّل می شود.

شفیعی

16. این کاربر از shafiee.insurance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •