تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 29 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 288

نام تاپيک: سوالات در مورد انواع بیمه

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من بیمه بدنه ایران دارم. چندجای ماشینم ضربه خورده و خسارت جزئی دیده.آیا میتونم برم بیمه خسارت بگیرم ؟
    سلام /

بیمه ی ایران و تمامی بیمه ها در زمینه ی بیمه ی بدنه ، بخشی دارند با نام فرانشیز که خودمونیش میشه سهم بیمه گزار از پرداخت خسارت ؛ و بیمه ی ایران تا 50 هزار تومان در مرتبه ی اول استفاده از بیمه نامه ی بدنه رو پرداخت نمیکنه ،

یعنی اگر این خسارات جزیی که میفرمایید از 50 هزارتومان کمتر باشه بیمه ی ایران پرداخت نمیکنه .و اگر روی بیمه نامه تون دقت کنید حتما مهر توضیح فرانشیز باید وجود داشته باشه .

توصیه : از بیمه نامه ی بدنه ی خودتون به منظور گرفتن خسارتهای جزئی استفاده نکنید چون تخفیف بیمه نامه تون از بین میره .

پشت بیمه ام نوشته مراکز پرداخت خسارت خودرویی و آدرس هارو نوشته!!

یعنی باید برای تعیین خسارت هم همین جاها که آدرس داده برم؟؟
    بله ، در همون مراکز هم تعیین خسارت توسط کارشناس صورت میگیره هم پرداخت خسارت .

2. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

دوتا سوال دیگه .بالاخره این سقف خسارتهای مالی شخص ثالث برای تصادف چقدره؟الان اگر با ماشینی تصادف کنیم و مقصر باشیم نیاز به کروکی افسر و اینا هست یا فقط یک بن از بیمه شخص ثالثمون به شخص خسارت دیده بدیم کافی هست و میره پی کارش؟؟؟
    و میخواستم بدونم شخص ثالث همون بن رو به بیمه ببره میتونه خسارتش رو بگیره ؟؟؟
    Last edited by ghahremanimehdi; 02-04-2012 at 17:32.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوتا سوال دیگه .بالاخره این سقف خسارتهای مالی شخص ثالث برای تصادف چقدره؟الان اگر با ماشینی تصادف کنیم و مقصر باشیم نیاز به کروکی افسر و اینا هست یا فقط یک بن از بیمه شخص ثالثمون به شخص خسارت دیده بدیم کافی هست و میره پی کارش؟؟؟
    و میخواستم بدونم شخص ثالث همون بن رو به بیمه ببره میتونه خسارتش رو بگیره ؟؟؟
    سلام /

سقف خسارت مالی ، حداقلش 2/250/000 تومان هست که در قسمت تعهدات بیمه نامه تون ( سمت چپ بالا ) نوشته و قید شده .

بیمه ی ایران واحد کارشناسی و پرداخت خسارت سیار داره ، و جدیدا ظاهرا تا سقف یک میلیون تومان رو بدون کروکی افسر و به استناد گزارش کارشناس تعیین خسارت سیار پرداخت میکنه .

کندن یک کوپن از بیمه نامه ی شخص ثالث هیچ ارزشی برای شخص خسارت دیده نداره ، و با بردن اون کوپن هیچ خسارتی به ایشون تعلق نمیگیره /

این کار ضمنا باعث میشه تا یک کوپن بیمه نامه ی شما کنده بشه و برای تمدید بیمه نامه تون وقتی مراجعه کنید ، علاوه بر اینکه تمام سالهای تخفیف عدم خسارت شما از بین میره و به قیمت روز بیمه نامه برای شما صادر میشه ، همچنین 10 درصد از مبلغ کل بیمه رو هم به عنوان جریمه ی کنده شدن کوپن از شما اخذ میکنند .

البته این کنده شدن کوپن که میگم منظورم این هست که کوپنی که به شخص خسارت دیده میدید به هر عنوان به شما برگردونده نشه یا مفقود بشه ، و منظورم فقط کنده شدن کوپن از خط پاراف نیست .

5. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام /

سقف خسارت مالی ، حداقلش 2/250/000 تومان هست که در قسمت تعهدات بیمه نامه تون ( سمت چپ بالا ) نوشته و قید شده .

بیمه ی ایران واحد کارشناسی و پرداخت خسارت سیار داره ، و جدیدا ظاهرا تا سقف یک میلیون تومان رو بدون کروکی افسر و به استناد گزارش کارشناس تعیین خسارت سیار پرداخت میکنه .

کندن یک کوپن از بیمه نامه ی شخص ثالث هیچ ارزشی برای شخص خسارت دیده نداره ، و با بردن اون کوپن هیچ خسارتی به ایشون تعلق نمیگیره /

این کار ضمنا باعث میشه تا یک کوپن بیمه نامه ی شما کنده بشه و برای تمدید بیمه نامه تون وقتی مراجعه کنید ، علاوه بر اینکه تمام سالهای تخفیف عدم خسارت شما از بین میره و به قیمت روز بیمه نامه برای شما صادر میشه ، همچنین 10 درصد از مبلغ کل بیمه رو هم به عنوان جریمه ی کنده شدن کوپن از شما اخذ میکنند .

البته این کنده شدن کوپن که میگم منظورم این هست که کوپنی که به شخص خسارت دیده میدید به هر عنوان به شما برگردونده نشه یا مفقود بشه ، و منظورم فقط کنده شدن کوپن از خط پاراف نیست .
    جدی؟؟ای بابامن فکر میکردم قضیه ساده تر از این حرفا باشه. کارشناس سیار رو از کجا باید گیر آورد؟؟؟. یه موقع آدم خارج شهر تصادف میکنه یا شبی نصف شبی تصادف بکنه کارشناس سیار از کجا بیاره ؟اینا هم دیگه شورش رو در آوردن با این خدماتشون . فقط پول یامفت الکی از مردم میگیرن.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جدی؟؟ای بابامن فکر میکردم قضیه ساده تر از این حرفا باشه. کارشناس سیار رو از کجا باید گیر آورد؟؟؟. یه موقع آدم خارج شهر تصادف میکنه یا شبی نصف شبی تصادف بکنه کارشناس سیار از کجا بیاره ؟اینا هم دیگه شورش رو در آوردن با این خدماتشون . فقط پول یامفت الکی از مردم میگیرن.
    پشت بیمه نامه نوشته شده شماره اش ، اگر هم نباشه با همون مراکز خسارت تماس بگیرید کارشناس سیار اعزام میکنند به محل .

شب و نصفه شب هم راهی نیست جز کروکی افسر پلیس .

8. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

پشت بیمه نامه نوشته شده شماره اش ، اگر هم نباشه با همون مراکز خسارت تماس بگیرید کارشناس سیار اعزام میکنند به محل .

شب و نصفه شب هم راهی نیست جز کروکی افسر پلیس .
    به نظرت خسارت تا چه میزان باشه بهتره آدم دستی به خسارت دیده پرداخت کنه تا تخفیف بیمه و اینا شخص ثالث کنسل نشه ؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظرت خسارت تا چه میزان باشه بهتره آدم دستی به خسارت دیده پرداخت کنه تا تخفیف بیمه و اینا شخص ثالث کنسل نشه ؟؟
    معمولا خود ما به بیمه گزاران با تخفیف بیشتر از 2-3 سال پیشنهاد میکردیم خسارت های جزیی و زیر 50-60 هزارتومان رو خودشون بپردازند ، البته قضیه برای زمانی هست که دیه 60 میلیون بود و قیمت بیمه ی حداقلی پراید صفر ( یعنی بدون تخفیف و جریمه ) نزدیک 260 هزارتومان بود.

در حال حاضر و با دیه ی 120 میلیون تومانی فکر میکنم بیمه ی پراید نزدیک 530 هزار تومان بشه حدودا ،

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

سلام ببخشید بیمه بدنه 206 مدل83 تقریبا 8میلیون قیمت اش هست چقدر میشه؟؟

در حال حاضر و با دیه ی 120 میلیون تومانی
    واقعا دیه 120 میلیون شده؟؟!!
    من امروز بردم حدود 170 تومن دیگه به بیمه به خاطر افزایش دیه دادم ولی نمیدونستم 120 شده!!!!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام ببخشید بیمه بدنه 206 مدل83 تقریبا 8میلیون قیمت اش هست چقدر میشه؟؟

واقعا دیه 120 میلیون شده؟؟!!
    من امروز بردم حدود 170 تومن دیگه به بیمه به خاطر افزایش دیه دادم ولی نمیدونستم 120 شده!!!!!!
    سلام /

در مورد سوال اولتون ، قیمت بیمه ی بدنه بر طبق ارزش روز ماشین و نیز تعهدات و بندهای بیمه ی بدنه شامل بلایای طبیعی ، سرقت کلی لوازم ، سرقت جزئی لوازم ، رنگ و اسید پاشی و ... محاسبه میشه .

دیه هم دقیقا 126 میلیون شده .

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام

اول از هر چیزی عذر خواهی کنم چون نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم .

من تا الان از دانشگاه نامه برای تامین اجتماعی میبردم و زیر مجموعه ی پدرم بودم ، اما الان میخوام جدا بشم ، و کلا برای خودم به صورت مستقل لیست رد کنم .
    جایی هم کار نمیکنم . پس مجبورم بیمه ی آزاد پر کنم .

فقط نمیدونم مراحلش چجوریه و از کجا باید شماره بیمه بگیرم و اینکه هزینه هاش و انواع بیمه هارو هم نمیدونم .
    از دوستان کسی میدونه ؟

اصلا سایتی داریم که همه این هارو توضیح داده باشه .
    تو سایت tamin , sso چیزی پیدا نکردم .
    البته sso که خراب بود .

ممنونم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •