تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 29 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 288

نام تاپيک: سوالات در مورد انواع بیمه

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام /

ببینید این بیمه رو به اسمها و طرحهای مختلف پرزنت میکنن ، در بیمه ایران این طرح با نام بیمه ی جامع زندگی شناخته میشه ، در بیمه پاسارگاد اگر اشتباه نکنم "تامین آتیه" و ....

نکته ی بسیار مثبت این بیمه این هست که همه چیز در اون اختیاری هست ، و هر زمان که خواستید میتونید قرار داد رو فسخ کنید و طبق جدول حق بیمه تون مبلغ پرداختی تون رو پس بگیرید /

ماهیت این بیمه این هست شما ماهیانه یا سالیانه یا در دوره های زمانی مختلف اعم از 3 ماهه ، 6 ماهه و ... مبلغی رو به دلخواه و به صورت منظم به حساب بیمه واریز میکنید و در انتهای مدت قراردادتون بیمه اون مبلغ رو + درصدی متغیر سود به شما پرداخت میکنه /

حداقل مدت قرار داد باید 5 ساله باشه ، و حداقل پرداختی هم ماهیانه 13500 تومان هست /

بخشی داره با عنوان ضریب افزایش که معمولا اون رو 10 % در نظر میگیرند ، و به این خاطر هست که با توجه به تورم سالیانه شما هم مبلغی رو هرسال به حق بیمه اضافه کنید تا در پایان مدت قرار داد سود بیشتری کسب کنید ،

اون مواردی هم که اشاره کردید به غیر از موارد 1 و 4 ، سایرشون جزو آپشنهای اختیاری این بیمه نامه هستند و انتخابشون باعث میشه که مبلغ پرداختی انتهای مدت قرارداد کمتر بشه بنابراین اگر قصد انتخاب این آپشنها رو دارید پیشنهاد من پرداخت ماهیانه ی حداقل 50 هزار تومان هست ،

مورد یک که همون دیه هست رو هرچقدر با مبلغ کمتر شروع کنید ، در انتهای قرارداد مبلغ بیشتری به شما عودت داده میشه ، مورد 4 هم که وام هست یعنی پس از دو سال از پرداخت منظم حق بیمه ، میتونید تا 90 % مبلغی که پرداختید رو با بهره ی کم وام بگیرید از شرکت بیمه /

به هرحال بیمه هایی که فعالیت میکنند قابل اطمینان هستند ، اما بیمه های دولتی و شبه دولتی نظیر ایران ، البرز ، دانا و آسیا و ملت به علت کارکردشون گزینه های مناسب تری هستند تا بیمه های خصوصی نظیر پارسیان و توسعه و پاسارگاد و ... /
    من شهرستان شاهرود هستم میشه منو جامع تر راهنمایی کنین؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به پورتال بیمه ایران بخش بیمه های اشخاص به نشانی زیر مراجعه کنید ؛ اگر ابهامی بود من هستم در خدمتتون :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح : بیمه ای که من معرفی کردم بیمه جامع زندگی هست اسمش /

3. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خواستم درمورد بیمه بازنشستگی اطلاعاتی بدست بیارم.مثلا شرایطش چیه و بهترین شرکت بیمه کننده کدوم شرکت هست و غیره
    کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ببخشید جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم هرچند درمورد بیمه هس
    همونطور که میدونید بیمه تامین اجتماعی برای پسرای بالای 18 سال برگه اشتغال به تحصیل میخواد
    حالا اگه یکی پشت کنکوری باشه یا تو مدرسه غیرحضوری درس بخونه که نمیتونه برگه اشتغال به تحصیل بگیره
    خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه که چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟
    کسی تجربشو داره؟

داره خودمونی میشه htvieq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    در ذهن

پيش فرض

دو تا سوال دارم:
    1- بعد از بیمه بیکاری تامین اجتماعی میشه بیمه اختیاری از همون تامین اجتماعی گرفت؟
    2- هزینه بیمه اختیاری الان ماهی چقدر است؟ (99000 تومانه؟ ماهی؟)سال دیگه بر طبق حداقل پایه حقوق
    محاسبه میشه نه؟
    دو تا سوال دیگه ...
    3- جوری میشه که این هزینه بیمه اختیاری کمتر بشه مثلا اگه امسال نود و نه تومانه بشه یه جوری کمتر از هفتاد پرداخت کرد؟
    4- چه جوری واسه بیمه اختیاری باید اقدام کرد؟ یعنی چه مدارکی چقدر بیا و برو داره؟
    سپاس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام . من میخام چشمام رو عمل کنم . هزینه هر چشم 3 تومن و در مجموع 6 تومن میشه . دکتر گفته بیمه تکمیلی این عمل رو ساپورت میکنه .

میشه یه خورده در مورد این بیمه توضیح بدین ؟ من میتونم خودمو بیمه کنم ؟ بیمه الانم بیمه ایرانیانه . متشکرم

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض سوالات مختلف در مورد بیمه تصادفات

سوالات در مورد بیمه تصادفات شخص ثالث بیمه بدنه و.....

سوال خودم من امروز تصادف کردم بیمه من بیمه البرز هست برای تعیین خسارت حتما باید به بیمه البرز برم یا نه همین تعیین خسارت بیمه ایران هم برم میشه؟؟

ممنونم

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سوال خودم من امروز تصادف کردم بیمه من بیمه البرز هست برای تعیین خسارت حتما باید به بیمه البرز برم یا نه همین تعیین خسارت بیمه ایران هم برم میشه؟؟
    سلام /

اگر شما مقصر هستید برای تعیین خسارت و پرداخت خسارت به طرف مقابل ، باید به بیمه ی البرز مراجعه کنید ( لیست مراکز تعیین و پرداخت خسارت در پشت بیمه نامه ی شخص ثالث شما درج شده )

اگر طرف مقابل شما مقصر حادثه بوده ، باید به نهاد تعیین و پرداخت خسارت بیمه ی اتومبیل ایشون مراجعه کنید .

توضیح : بیمه ی شخص ثالث ، فقط خسارت مالی رو به طرف مقابل شما پرداخت میکنه ، برای اینکه بتونید خسارت وارد شده به اتومبیل خودتون رو دریافت کنید ( در صورت مقصر شناخته شدن در تصادف ) باید از بیمه ی بدنه استفاده کنید ( البته اگر داشته باشید ) .

10. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام /

توضیح : بیمه ی شخص ثالث ، فقط خسارت مالی رو به طرف مقابل شما پرداخت میکنه ، برای اینکه بتونید خسارت وارد شده به اتومبیل خودتون رو دریافت کنید ( در صورت مقصر شناخته شدن در تصادف ) باید از بیمه ی بدنه استفاده کنید ( البته اگر داشته باشید ) .

من بیمه بدنه ایران دارم. چندجای ماشینم ضربه خورده و خسارت جزئی دیده.آیا میتونم برم بیمه خسارت بگیرم ؟

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

سلام /

اگر شما مقصر هستید برای تعیین خسارت و پرداخت خسارت به طرف مقابل ، باید به بیمه ی البرز مراجعه کنید ( لیست مراکز تعیین و پرداخت خسارت در پشت بیمه نامه ی شخص ثالث شما درج شده )

اگر طرف مقابل شما مقصر حادثه بوده ، باید به نهاد تعیین و پرداخت خسارت بیمه ی اتومبیل ایشون مراجعه کنید .

پشت بیمه ام نوشته مراکز پرداخت خسارت خودرویی و آدرس هارو نوشته!!

یعنی باید برای تعیین خسارت هم همین جاها که آدرس داده برم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •