تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 29 اولاول ... 192526272829
نمايش نتايج 281 به 288 از 288

نام تاپيک: سوالات در مورد انواع بیمه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این بیمه مد نظر شما در اصطلاح سابقه کار خوانده میشه و از نوع بیمه اجباری کارفرما در قبال کارکنان هست که متولیش یکی صندوق بازنشستگی کشوری هست برای کارکنان رسمی دولت و دیگری سازمان تأمین اجتماعی ، یکی از راه های تشخیص اینکه شخصی بومی منطقه ای هست یا نه رجوع به سوابق بیمه ایش هست که سابقه اش و محل کار و پرداختش از کجاست.
    سابقه کار هم یا شما برای یکی کار میکنید که میشه کارفرما شما یا اینکه برای خودتون کار میکنید که میشید خویش فرما.
    راه خرید سابقه کار دوره سربازی پرداخت ۲ سال حق بیمه است بعد میشه دوره سربازی هم بهش اضافه کرد خیلیا میگذارند ۲۸ سال که کار کردند بعدش برای خرید سابقه خدمت اقدام کنند که ۲ سال بیاد روش بشه ۳۰ سال و بازنشست بشند.
    برای مورد شما که میخواهید برای تعیین وضعیت بومی بودن از سابقه بیمه استفاده کنید راهکار مناسبی نیست ، بهتره به دنیال روش دیگری باشید.
    خیلی ممنونم کاملا متوجه شدم
    الان چون تنها راه حلی که شاید بشه باهاش شرایط بومی بودن اونجا گرفت بیمه هست... به نظرتون میتونه این کار رو کنه که یه مغازه اجاره کنه (جای ارزون و به صورت سوری) و چون خویش فرما حساب میشه حداقل این دو سال که سرباز هست رو حق بیمه پرداخت کنه؟...یا مثلا بره با یه مغازه دار صحبت کنه که اون رو بیمه کنه و نشون بده ایشون مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ این جا کار میکنه
    این کار رو میتونه انجام بده؟...حداقل برای الان که سرباز هست این کار رو انجام بده که دو سال جلو بیفته؟
    به نظرتون میشه؟
    مچکرم پیشاپیش از راهنماییتون

2. این کاربر از mehdi_mh71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خیلی ممنونم کاملا متوجه شدم
    الان چون تنها راه حلی که شاید بشه باهاش شرایط بومی بودن اونجا گرفت بیمه هست... به نظرتون میتونه این کار رو کنه که یه مغازه اجاره کنه (جای ارزون و به صورت سوری) و چون خویش فرما حساب میشه حداقل این دو سال که سرباز هست رو حق بیمه پرداخت کنه؟...یا مثلا بره با یه مغازه دار صحبت کنه که اون رو بیمه کنه و نشون بده ایشون مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ این جا کار میکنه
    این کار رو میتونه انجام بده؟...حداقل برای الان که سرباز هست این کار رو انجام بده که دو سال جلو بیفته؟
    به نظرتون میشه؟
    مچکرم پیشاپیش از راهنماییتون
    به کارگیری سرباز و سرباز فراری ممنوع هست و جریمه داره ! تنها راه برای سابقه حق بیمه دوران سربازی خریداری اون بعد از خدمت و به شرط دو سال سابقه هستش.برای مورد شما و جهت اینکه از طریق حق بیمه بومی قلمداد بشید از لحاظ قانونی حداقل تا ۴ سال نمیشه کاری کرد ، دنبال روش های دیگه ای باید باشید که گفتم برای مثال مذاکره با دفتر امام جمعه یا فرماندار یا نماینده مجلس اون شهرستان میتونه مفید باشه . بگید قصد داری تو اون شهر و خصوصا نقطه محرومش کارآفرینی کنید و از پرسنل بومی استفاده کنید و این حرفا دیگه.

4. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

در کارخانه ای به مدت 6 ماه کار میکنم،
    هنوز هم بیمه نکرده اند، و میگویند که بیمه میکنیم اما زمان آن معلوم نیست

چطور میتوانم به صورت پنهانی و طوری که کسی متوجه نشود به ارگانی اطلاع بدهم که از این جریان مطلع شوند و پیگیری نمایند؟مثلا از طریق ایمیل.

داره خودمونی میشه MOHSEN_A1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به کارگیری سرباز و سرباز فراری ممنوع هست و جریمه داره ! تنها راه برای سابقه حق بیمه دوران سربازی خریداری اون بعد از خدمت و به شرط دو سال سابقه هستش.برای مورد شما و جهت اینکه از طریق حق بیمه بومی قلمداد بشید از لحاظ قانونی حداقل تا ۴ سال نمیشه کاری کرد ، دنبال روش های دیگه ای باید باشید که گفتم برای مثال مذاکره با دفتر امام جمعه یا فرماندار یا نماینده مجلس اون شهرستان میتونه مفید باشه . بگید قصد داری تو اون شهر و خصوصا نقطه محرومش کارآفرینی کنید و از پرسنل بومی استفاده کنید و این حرفا دیگه.
    سلام فرمودین کسی که سرباز یا سرباز فراری باشه به کارگیری و بیمه کردنش ممنوع هست
    حالا سوالم اینجاست من دانشجو هستم و یک ماه دیگه از پایان نامم دفاع میکنم یک موقعیت کاری پیدا کردم که نمیخوام از دستش بدم ولی شرایطش این هست که بیمه میکنند
    سوالم اینجاست آیا مثلا من اگه یه کم طول دانشجوییم رو طولانی تر کنم ( دیرتر از پایان نامم دفاع کنم) و با توجه به اینکه تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی معافیت تحصیلی دارم و بعدش باید دفترچه سربازی بفرستم آیا میتونم با استفاده از معافیت تحصیلی که دارم بیمه بشم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

در کارخانه ای به مدت 6 ماه کار میکنم،
    هنوز هم بیمه نکرده اند، و میگویند که بیمه میکنیم اما زمان آن معلوم نیست

چطور میتوانم به صورت پنهانی و طوری که کسی متوجه نشود به ارگانی اطلاع بدهم که از این جریان مطلع شوند و پیگیری نمایند؟مثلا از طریق ایمیل.
    بازرسی اداره کار اونوقت اگر محکوم بشوند هم باید حق بیمه و سنوات این مدت شما رو پرداخت کنند هم جریمه ولی احتمال زیاد قراردادتان هم تمدید نکنند. مهلت واریز حق بیمه ۲ ماه هست اگر ۶ ماه پرداخت نمیکنند حتما نخواهند کرد ، قراردادتان به چه صورت هست ؟
    سلام فرمودین کسی که سرباز یا سرباز فراری باشه به کارگیری و بیمه کردنش ممنوع هست
    حالا سوالم اینجاست من دانشجو هستم و یک ماه دیگه از پایان نامم دفاع میکنم یک موقعیت کاری پیدا کردم که نمیخوام از دستش بدم ولی شرایطش این هست که بیمه میکنند
    سوالم اینجاست آیا مثلا من اگه یه کم طول دانشجوییم رو طولانی تر کنم ( دیرتر از پایان نامم دفاع کنم) و با توجه به اینکه تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی معافیت تحصیلی دارم و بعدش باید دفترچه سربازی بفرستم آیا میتونم با استفاده از معافیت تحصیلی که دارم بیمه بشم؟
    مشکلی نیست تا وقتی که مشمول نشدید و کارفرما هم اطلاعی ندارد مانعی نیست اما اگر به هر نحوی مشمول شدید و سرباز غایب جریمه دارد ، در هرحال صورت حواستان به سنوات هم دانشگاه هم نظام وظیفه باشد.
    پ.ن : تجربه شخصی خیلیها نشان داده به عقب انداختن خدمت حتی قانونی مثل طول دادن به تحصیل یا استفاده از فرجه یک ساله و غیره نتیجه مطلوبی ندارد. (از هر کی بپرسید میگه کاش ۱۸ سالگی دفترچه فرستاده بودم)

8. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازرسی اداره کار اونوقت اگر محکوم بشوند هم باید حق بیمه و سنوات این مدت شما رو پرداخت کنند هم جریمه ولی احتمال زیاد قراردادتان هم تمدید نکنند. مهلت واریز حق بیمه ۲ ماه هست اگر ۶ ماه پرداخت نمیکنند حتما نخواهند کرد ، قراردادتان به چه صورت هست ؟

مشکلی نیست تا وقتی که مشمول نشدید و کارفرما هم اطلاعی ندارد مانعی نیست اما اگر به هر نحوی مشمول شدید و سرباز غایب جریمه دارد ، در هرحال صورت حواستان به سنوات هم دانشگاه هم نظام وظیفه باشد.
    پ.ن : تجربه شخصی خیلیها نشان داده به عقب انداختن خدمت حتی قانونی مثل طول دادن به تحصیل یا استفاده از فرجه یک ساله و غیره نتیجه مطلوبی ندارد. (از هر کی بپرسید میگه کاش ۱۸ سالگی دفترچه فرستاده بودم)

من نمیخام کسی متوجه بشه.
    امروز فردا میکنن، قرار دادی فعلا تنظیم نشده،

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من نمیخام کسی متوجه بشه.
    امروز فردا میکنن، قرار دادی فعلا تنظیم نشده،
    ببین دوست خوب من الان تو مملکت اوضاع کار و تولید و همه چی رو بهتر از من میدونی کارفرما هم به همون اندازه نیروی کار یا بیشتر تحت فشاره ، خیلی ها حاضرند هر کاری با هر حقوقی بدون بیمه و پاداش و... انجام بدن برای کارفرما اخراج کردن و آوردن نیروی جدید با توقع کمتر خیلی راحته اگه بخواد به نظر من باهاشون یه صحبت دوستانه کنید بهشون بگید اگر نمیخواهند بیمه کنند حداقل دریافتی رو بیشتر کنند تا خودتون برید خویش فرما بیمه کنید خودتونو.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بیمه شخص ثالث پژو 405 مدل 78 با 10 میلیون خسارت مالی و 5 سال سابقه تخفیف چقدر میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •