تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 35 اولاول ... 19252627282930313233 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من الان اصل بازی رو ریختم تو common/call of duty ghosts و verify هم کردم اما بازهم داره کل بازی رو دانلود میکنه و میگه 5 روز دیگه باید دانلود بشه!
    منم همینطور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    اگه با استیم بخوام انلاین بازی کنم فقط بازی باید اصل باشه ؟
    یا اکانت هم باید خرید ؟

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام
    اگه با استیم بخوام انلاین بازی کنم فقط بازی باید اصل باشه ؟
    یا اکانت هم باید خرید ؟
    شما برای بازی آنلاین با استیم باید خود استیم رو اول نصب کنید و توش اکانت بسازید(ساخت اکانت استیم رایگانه)
    بعد بازی هایی که میخواید رو بخرید و به استیم اضافه کنید(هیچ دردسری نداره) و دانلود کنید و بازی کنید .
    البته اگه بازی رایگان باشه خوب مسلما نمیخواد براش پولی بدید و کافیه که برید تو صفحه ی بازی در Steam Store و دکمه Install رو بزنید . بازی Dota 2 از این گروه بازی های رایگانه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما برای بازی آنلاین با استیم باید خود استیم رو اول نصب کنید و توش اکانت بسازید(ساخت اکانت استیم رایگانه)
    بعد بازی هایی که میخواید رو بخرید و به استیم اضافه کنید(هیچ دردسری نداره) و دانلود کنید و بازی کنید .
    البته اگه بازی رایگان باشه خوب مسلما نمیخواد براش پولی بدید و کافیه که برید تو صفحه ی بازی در Steam Store و دکمه Install رو بزنید . بازی Dota 2 از این گروه بازی های رایگانه .
    یعنی بازی هایی که الان داریم با کرک و این چیزارو نمیشه بازی کرد ؟
    فقط بازی باید نسخه اصلی باشه ؟

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

یعنی بازی هایی که الان داریم با کرک و این چیزارو نمیشه بازی کرد ؟
    فقط بازی باید نسخه اصلی باشه ؟
    شاید برای تعداد خیلی کمی بشه ، ولی اکثریت قریب به کلشون رو نه ، نمیشه . اونایی که میشه هم مطمئن باشید که در عرض مدت کمی جلوش رو میگیرن .
    برای آنلاین بازی کردن بازی ها با کرک باید برید سراغ گیم رنجر یا گارنا و استیم جواب نمیده(کلا با روش های جدید قفل گذاری به شدت تعداد بازی های کمی که میشه با کرک آنلاین زد اومده پایین . اخیرا دیگه خیلیا رو آفلاین هم حتی نمیشه زد)

داره خودمونی میشه amin704's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من نمیتونم وارد اکانتم بشن، ایمیل بازیابی هم به ایمیل خودم نمیاد، از کجا میتونم بفهمم هک شدم یا نه؟
    Last edited by amin704; 13-06-2015 at 02:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز من در عرصه بازی تازه واردم راستش کمپانی 2 را نصب کردم و کرک شده اش را بازی کردم اما در قسمت اسکریمیش نمی توان وارد بازی شد و حتی اگر اون را با کرک ali213بازی کنی مقدار xp را افزایش نمی ده من بر این شدم که یک سی دی کی از این بازی را بخرم
    حالا چند سوال دارم
    1-اولا سی دی کی بهتره یا استیم گیفت اخه من فایل بازی را از تورنت گرفتم و نسخه اصله یعنی شما باید واسه بازی خودت بصورت دستی از توی پوشه مخصوص کرک. کرک را بهش بدی تا بتونی بازی کنی
    2- سوال بعدی اینکه من نمی خوام انلاین بازی کنم و فقط دوستدارم نقشه ها و مراحل اسکریمیش برام باز بشه که این کار نیازمند ایکس پیه حالا سوالم اینه با توجه به اینکه من کسی را اد نکردم و حریفم کامپیوتره اگر از ترینر استفاده کنم استیم من را بن می کنه یا خیر یعنی سی دی کی می سوزه
    3-سوال بعد اینکه وقتی سی دی کی را گرفتم ازقسمت add game باید سی دی کی را به بازی شناسایی کنم
    میشه یک درباره این بازی توضیح دهید
    باتشکر از پاسخ گرمتون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

پاک شود مرسی مرسی لطفا
    Last edited by kamron_devil; 09-08-2015 at 11:05.

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

من بعد از کلی آزمون و خطا بیشتر از چند ماهه که روی UK - Manchester هست و همیشه بهترین سرعت رو داشتم و هیچوقت افت سرعت نداشتم
    ممنون از معرفی این سرور، شروعش برای من طوفانی بود و تا 750 کیلوبایت هم رفت

ولی بعدش تا 120 کیلوبایت افت کرد، دیگه چه سرورهایی رو پیشنهاد میکنید که توی

ایران خوب جواب میده؟

من شنیدم سرور Netherlands ( هلند) هم سرعت بالایی داره و همینطور سرورهای

London و iceland & Greenland

بقیه دوستان چه سرورهایی رو امتحان کردن که سرعت و پایداری بالایی داشته؟
    Last edited by Cyberlife; 23-08-2015 at 01:00.

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

با توجه به مشکلی که خودم و سایر کاربران در رابطه با انتخاب یک Download Region مناسب

در ایران داشتیم، از طریق وب سایت Steam یک لیست از اکثر کشورهای آسیایی، اروپایی و

آمریکایی به همراه میانگین سرعت دانلود اونها و فاصله هوایی تا ایران در قالب یک فایل Word

تهیه کردم، قصد داشتم فاصله زمینی این کشورها تا ایران رو هم درج کنم اما با توجه به اینکه

فاصله شهرهای ایران نسبت به کشورهای همجوار متفاوته، بهتر دیدم که خود کاربران این کار

رو انجام بدن و در یک تاپیک جداگانه قرار بدن، مثلاً یک شهر در جنوب شرق ایران با یک شهر

در شمال غرب ایران انتخاب های متفاوتی میتونن داشته باشن. اما به صورت عمومی من فاصله

هوایی مرکز ایران تا مرکز سایر کشورها رو به عنوان معیار انتخاب کردم.

خوب من یک مشکل هم داشتم که امیدوارم بتونید اینجا راهنماییم کنید تا بتونم فایل رو اصلاح

کنم. مشکل اینه که من من ستون سرعت دانلود رو از بزرگ به کوچک مرتب کردم و میخوام

بر اساس سرعتهای ستون دوم، ستون فاصله هوایی تا ایران رو از کوچک به بزرگ مرتب کنم

یعنی کشورهایی که کمترین فاصله با ایران و بیشترین سرعت را دارند به ترتیب مرتب بشن،

با استفاده از گزینه Sort در Word و انتخاب Column 2 در قسمت Sort By و نوع مرتب سازی

نزولی یا Descending و انتخاب Column 3 در قسمت Then By و انتخاب نوع مرتب سازی

صعودی یا Ascending، فقط ستون دوم به صورت نزولی مرتب میشه و ستون سوم تغییری

نمیکنه. کسی میدونه راه حل این کار چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل تقدیم به هموطنان عزیز :

http://cld.persiangig.com/download/YqUcgKkEws/Steam%20Average%20Download%20Rate.docx/dl
    Last edited by Cyberlife; 23-08-2015 at 17:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •