تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 35 اولاول ... 222829303132333435 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin7x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

توجه توجه

تخفیفات جدید استیم به مناسبت سال جدید در چین آغاز شده و تا 23 بهمن ادامه خواهد داشت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

دوستان اگه میشه سایت یا سایت هایی رو معرفی کنید که بتونم با خیال راحت ازشون خرید کنم واسه استیم

ممنون
    دوست عزیز من که خودم از keyplay.ir سی دی کی خریدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان من دیتای just cause3 رو خریدم ولی نمیدونم چطور به استیم بشناسونم تا موقعی که از داخل محیط استیم install رو میزنم دوباره نزنه downloading just cause 3؟
    اگه میشه مسیری که لازمه این دیتاها رو توش بریزم رو بگین
    ممنون

در آغاز فعالیت ئهمشی71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان من دیتای just cause3 رو خریدم ولی نمیدونم چطور به استیم بشناسونم تا موقعی که از داخل محیط استیم install رو میزنم دوباره نزنه downloading just cause 3؟
    اگه میشه مسیری که لازمه این دیتاها رو توش بریزم رو بگین
    ممنون
    منظورت بک آپ بازی هستش یا کرکشو میخوای بریزی واسه دانلود؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کسی میتونه بگه این آیتم هایی که توی اکانت استیم من اومده به چه دردی میخوره؟ اگر هم بدرد میخوره چطور میشه ازش استفاده کرد؟

وقتی کشوی sort کردن برحسب Community انتخاب میکنم 3تا کارت از Tomb Rider توش هست که از هرکارت عکس میزارم. از Searching دوتا و از اون Wilderness ئه یکی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

کسی میتونه بگه این آیتم هایی که توی اکانت استیم من اومده به چه دردی میخوره؟ اگر هم بدرد میخوره چطور میشه ازش استفاده کرد؟

وقتی کشوی sort کردن برحسب Community انتخاب میکنم 3تا کارت از Tomb Rider توش هست که از هرکارت عکس میزارم. از Searching دوتا و از اون Wilderness ئه یکی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعضی بازی ها از این کارت ها دارن که اگه ستش رو کامل کنی بهت هم XP STEAM میده که اکانت استیمت لولش میره بالا و با توجه به کارت های هر بازی loading screen یا Emote اون بازی رو بهت میده.
    برای کامل کردن ست هم یا باید بخری بقیه کارت هارو یا ترید کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بعضی بازی ها از این کارت ها دارن که اگه ستش رو کامل کنی بهت هم XP STEAM میده که اکانت استیمت لولش میره بالا و با توجه به کارت های هر بازی loading screen یا Emote اون بازی رو بهت میده.
    برای کامل کردن ست هم یا باید بخری بقیه کارت هارو یا ترید کنی.
    ببخشید من کامل متوجه نشدم، فقط اینو اضافه کنم چون من بازی Rise of the Tomb Raider از خود استیم خرید کردم و تو اکانتم فعاله این کارت ها توی اکانت من توی قسمت invertory ایم اضافه شد. فقط این کارتا فهمیدم بین 0.2 تا 1.2 دلار خرید و فروش میشه اما اینکه من چطور از این کارتا استفاده کنم نمیدونم! توی تصویری که گذاشتم باید روی گزینه ی turn into game باید بزنم؟

بعد نهایت اتفاقی که میفته بالاتر رفتن لول اکانت استیممه؟ و اینکه توی خود بازی اگر اتفاقی بیفته اونو از کجا میتونم بفهمم؟
    Last edited by kingphoenix; 06-03-2016 at 17:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

ببخشید من کامل متوجه نشدم، فقط اینو اضافه کنم چون من بازی Rise of the Tomb Raider از خود استیم خرید کردم و تو اکانتم فعاله این کارت ها توی اکانت من توی قسمت invertory ایم اضافه شد. فقط این کارتا فهمیدم بین 0.2 تا 1.2 دلار خرید و فروش میشه اما اینکه من چطور از این کارتا استفاده کنم نمیدونم! توی تصویری که گذاشتم باید روی گزینه ی turn into game باید بزنم؟

بعد نهایت اتفاقی که میفته بالاتر رفتن لول اکانت استیممه؟ و اینکه توی خود بازی اگر اتفاقی بیفته اونو از کجا میتونم بفهمم؟
    بازیت steam trading cards و بعد یه مدت که بازی کنی بهت از این کارت ها میده . توی خوده برنامه استیم اون بالا کنار تب community روی اسم خودت موس رو ببری بعد badges رو انتخاب کنی بهت نشون میدی badge tomb raider رو و اینکه چند تا کارت دیگه باید بگیری . وقتی همه کارت های ست رو داشته گزینه باز کردن badge توی همون badges ظاهر میشه.
    بله فقط واسه لول استیم و *emote . wallpaper روی پروفایل استیمت هست اشتباه زدم loading screen . و خوده بازی ربطی نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما
    من استیم رو نصب کردم و بازی dota2 رو از دوستم گرفتم و سپس در قسمت مورد نظر کپی کردم بازی رو با استیم اجرا کردم تونستم با بوت بازی کنم اما با کسی نمیتونستم بازی کنم اونها رو میدیدم ولی نمیتونستم باهاشون بازی کنم اروری که میداد این بود که بازی شما آپدیت نیست و از دوستم که خودش dota2 رو با استیم دانلود کرده بود پرسیدم میگفت هر سری که میخوام وارد بازی بشم اول بازی آپدیت میشه بعد اجرا میشه.

اما واسه من ارور آپدیت رو میده و هر سری هم که میام بیرون و دوباره میرم داخل باز آپدیت نمیشه لطفا کمک کنید دارم دیونه میشم.
    دقیقا مثل این میمونه که توی بیابون باشی و از تشنگی داری هلاک میشی آب ببینی اما نتونی ازش استفاده کنی، منم دقیقا همین حس رو دارم، دارم دیونه میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟ مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض سوالی که واسه بقیه هم ممکنه پیش بیاد

با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما
    من استیم رو نصب کردم و بازی dota2 رو از دوستم گرفتم و سپس در قسمت مورد نظر کپی کردم بازی رو با استیم اجرا کردم تونستم با بوت بازی کنم اما با کسی نمیتونستم بازی کنم اونها رو میدیدم ولی نمیتونستم باهاشون بازی کنم اروری که میداد این بود که بازی شما آپدیت نیست و از دوستم که خودش dota2 رو با استیم دانلود کرده بود پرسیدم میگفت هر سری که میخوام وارد بازی بشم اول بازی آپدیت میشه بعد اجرا میشه.

اما واسه من ارور آپدیت رو میده و هر سری هم که میام بیرون و دوباره میرم داخل باز آپدیت نمیشه لطفا کمک کنید دارم دیونه میشم.
    دقیقا مثل این میمونه که توی بیابون باشی و از تشنگی داری هلاک میشی آب ببینی اما نتونی ازش استفاده کنی، منم دقیقا همین حس رو دارم، دارم دیونه میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟ مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •