تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 35 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

با سلام

درسته كه دوست عزيزمون ماقبل توضيح داده اند. اما من قبلا مطلب كوتاه و مختصري در رابطه با استيم آماده كرده بودم كه بد نمي بينم اينجا پست كنم .

معرفی‌ :

استيم يك پلاتفرم ديجيتال می باشد كه توسط كمپانی Valve در سال 2003 پايه گذاری و ايجاد شد. و هدف از آن نيز فروش بازيها به صورت كاملا ديجيتال و عرضه آنها از كمپانيهای بزرگی مانند Activision, Ea, Atari, Popcon, Codemasters, و غيره می باشد .

شما بايد بازيها رو توسط كلاينت استيم خريد . دانلود و سپس اجرا كنيد. و يا آنها را به صورت هديه از دوستان خود دريافت كنيد. همچنين امكان نصب بازيهای رايگان ( شرح در پست دوم ) و يا دموها وجود دارد.

همچنين اين برنامه قابليت آپديت بازيها به صورت اتوماتيك را دراست كه شما را از آپديت كردن دستی خلاص مي كند . امكان چت به صورت متنی و صدا و دسترسی به ليست دوستان . تنظيمات زبانهای گوناگون . گرفتن اسكرين شات از محيط بازيها . ايجاد پروفايل شخصی . ايجاد گروه های اجتماعی . ويژگی های خاص از جمله Steam Cloud .
    Steam Guard . Steam Achievement و نيز دانلود اكستنشن های بازی ( DLC ) در صورت مو جود . و نيز در دو سيستم عامل ويندوز و مكينتاش قابل نصب و اجرا می باشد ( البته تمام بازيهای موجود قابليت اجرا در مكينتاش را دارا نيستند ) .

در جولای 2011 بنا به گزارشات استيم بيش از 1300 بازی و قريب به 30 ميليون كاربر را دارد كه اين ارقام نيز روز به روز بيشتر ميشود ...

ويژگی منحصر به فرد استيم اين است كه بازيها را در ايام به خصوص با تخفيفات بسيار ويژه عرضه می كند . مانند ميان هفته . آخر هفته . و يا حتی روزانه نيز يك بازی با تخفيف عرضه ميشود .

در پست بعدي به معرفی بازيهای رايگان و در پست ما بعد به آموزش اين برنامه می پردازم . اميدوارم اين مطالب برای دوستان عزيز مفيد واقع شود ...

منابع :‌ ويكی پديا . فروم استيم و شخص بنده !

2. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

رزرو براي بازي هاي رايگان استيم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

رزور براي آموزش استيم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

باري Portal به مدت 3 روز با تخفيف 100 درصد در استيم عرضه ميشه!

اين بازي الان Free to Pay شده نه Free to Play , به زبان ساده تر شما مي تونيد اين بازي رو بدون پرداخت هيچ پولي از استيم خريد كنيد و به اكانت استيم تون اضافه كنيد.

جدا بازي منحصر به فردي هست. حالا مي تونيد به صورت اوريجينال بازي كنيد و براي گرفتن آچيومنت هاي بازي نيز تلاش كنيد .

Portal for free this weekend

Portal is a fantastic game. Now it’s a fantastic FREE game available for download on Steam as part of Valve’s Learn With Portals initiative.

Both the PC and Mac versions are up for grabs, so there’s no excuse for anyone with a half-decent computer not to play this classic.

Grab it quick though because after 20th September you will have to pay actual money to think with portals so don’t miss out.
    صفحه بازي Portal در استيم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر اكانت نداريد قبلا يكي ايجاد كرده و در اكانت استيم خود لاگين كرده از طريق مرور گر اينترنت خود لاگين كرده و بعد به صفحه Store بازي برويد. و يا از طريق خود كلاينت به صفحه اصلي Store رفته و در باكس جستجو كلمه Portal را جستجو كنيد . سپس به صفحه اصلي بازي Portal رفته و از اننخابهاي موجود تنها گزينه Install Game مربوط به بازي Portal را اتنخاب كنيد . حالا بازي با موفقيت به اكانت شما اضافه شده است.

از بازي Portal لذت ببريد .

موفق و مويد باشيد

6. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ped.gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیای مجازی

پيش فرض

باري Portal به مدت 3 روز با تخفيف 100 درصد در استيم عرضه ميشه!

اين بازي الان Free to Pay شده نه Free to Play , به زبان ساده تر شما مي تونيد اين بازي رو بدون پرداخت هيچ پولي از استيم خريد كنيد و به اكانت استيم تون اضافه كنيد.

جدا بازي منحصر به فردي هست. حالا مي تونيد به صورت اوريجينال بازي كنيد و براي گرفتن آچيومنت هاي بازي نيز تلاش كنيد .

صفحه بازي Portal در استيم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر اكانت نداريد قبلا يكي ايجاد كرده و در اكانت استيم خود لاگين كرده از طريق مرور گر اينترنت خود لاگين كرده و بعد به صفحه Store بازي برويد. و يا از طريق خود كلاينت به صفحه اصلي Store رفته و در باكس جستجو كلمه Portal را جستجو كنيد . سپس به صفحه اصلي بازي Portal رفته و از اننخابهاي موجود تنها گزينه Install Game مربوط به بازي Portal را اتنخاب كنيد . حالا بازي با موفقيت به اكانت شما اضافه شده است.

از بازي Portal لذت ببريد .

موفق و مويد باشيد
    یعنی با همین روش خودمون میشه که یه تیکه رو دانلود کنم بعد بقیه رو از دی وی دی بریزم.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

یعنی با همین روش خودمون میشه که یه تیکه رو دانلود کنم بعد بقیه رو از دی وی دی بریزم.
    بله احتمالا!

فكر كنم بايد Verify Files كنيد . بازي رو گرفتين؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام یکی جواب منو بده من اکانت دارم و وقتی setup بازی رو میارم تو استیم نصب میکنم تو نصب به product code و کد رو ازم میخواد لطفا در این مورد راهنمایم کنید که چه کدی بهش بدم ممنون

آخر فروم باز vampyre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام.
    سایت به این بزرگی با این همه گیمر,یعنی هیچکی از استیم استفاده نمیکنه؟چرا این تاپیک اینجوریه؟!
    --------
    خواستم بگم این بازیها رو دارم پایه ی trade هم هستم اگه هستید پی ام بدید تو استیم:
    Serious Sam: The Random Encounter
    Serious Sam Double D
    Serious Sam: The Second Encounter
    Serious Sam: Kamikaze Attack
    Serious Sam: The Greek Encounter
    اکانت استیم: KingArmando
    یوزر:R-Mando
    Last edited by vampyre; 25-01-2012 at 18:39.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

سلام بر دوستان استیمی
    من سالیان سال هست که منتظرم یک صفحه این تاپیک بره جلو تا یه سری مطالب در مورد استیم بزارم، ولی انگار نه انگار!!
    تخفیف های تابستانی بازی ها هم چند روزه آینده شروع میشه که برای کسایی که میخوان اوریج بخرن فرصت خوبیه...
    این هم آیدی بنده در استیم: S3cr3T

داره خودمونی میشه Starcraft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من هم این وضع رو دیدم پشیمون شدم
    اگر پایه هستید تاپیک رو راه بندازیم و جلو ببریم
    کم کم گردگیریش می کنیم و بقیه رو هم با استیم آشنا می کنیم
    Last edited by Starcraft; 28-06-2012 at 22:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •