تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 35 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من هیچ اطلاعات قبلی از این نرم افزار نداشتم و امروز برای اولین بار نصبش کردم و یه اکانت ساختم باهاش و طبق آموزشی که برای بازی London 2012 The Official Video Game Of The Olympic Games بود بدون سریال اورجینال تونستم قسمت آنلاینش رو باز کنم! منتها کسی پیدا نمیشه باهاش بازی کنم و تست کنم ببینم میشه یا نه. آیدی من تو استیم fcb7788 هست اگه کسی این بازی رو نصب کرده بگه که آموزشش رو بدم و آنلاین بشه.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

خب، تخفیف های تابستانی استیم هم امروز تمام شد! من این بازی هارو صاحب شدم:

Metro 2033
    L.A. Noire Complete Edition
    Tom Clancy's HAWX 2
    Beat Hazard + Beat Hazard Ultra
    The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
    Shadowgrounds + Shadowgrounds Survivor

متاسفانه تو این انجمن هیچکس از استیم استقبال نمیکنه و اوجور که باید و شاید کاربرا استیم رو نشناختن وگرنه اینجوری تاپیک خاک نمیخورد!
    امیدوارم تا کریسمس استقبال بیشتر بشه!

داره خودمونی میشه worm_19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

متاسفانه تو این انجمن هیچکس از استیم استقبال نمیکنه و اوجور که باید و شاید کاربرا استیم رو نشناختن وگرنه اینجوری تاپیک خاک نمیخورد!
    امیدوارم تا کریسمس استقبال بیشتر بشه!
    سلام نمی دونم شما ساکن کجا هستید ولی توی ایران هر کسی حاضر نیست برای یه بازی به دلار پول خرج کنه. اکثرا می رن از سر کوچه دی وی دی هاشو می گیرن سه تا صد تومن یا حرفه تر ها اینم خرج نمی کنن و از طریق تورنت و P2P بازی ها رو دانلود می کنن.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

سلام نمی دونم شما ساکن کجا هستید ولی توی ایران هر کسی حاضر نیست برای یه بازی به دلار پول خرج کنه. اکثرا می رن از سر کوچه دی وی دی هاشو می گیرن سه تا صد تومن یا حرفه تر ها اینم خرج نمی کنن و از طریق تورنت و P2P بازی ها رو دانلود می کنن.
    بنده ساکن همین تهران خودمون هستم، و باهاتون موافقم، متاسفانه فرهنگ خرید بازی های اورجینال هنوز تو ایران جا نیفتاده! این قضیه هم برمیگرده به دلایل مختلف!
    ولی مطمئن باشید امکاناتی که یک بازی اورجینال به شما میده واقعاً میرزه که آدم به خریدش فکر کنه. خیلیا هستن که اصلاً نمیدونن فرق یه بازی کپی با اورجینال چیه!

بنده خودم بازی کپی هم انجام میدم و بعضاً به خاطر یه سری مسائل سراغ اورجینال هم میرم، حتی شده یه بازی کپی رو که قبلاً تمومش کردم، اورجینالشو گرفتم و باز رفتمش!

این تخفیف های تابستانی استیم هم واقعاً فرصت خوبی هستش که آدم بازی مورد علاقشو به صورت اورجینال بخره! بیشتر بازی ها تا 75% هم تخفیف میخرن و دیگه لازم نیست 50 60 دلار پول بابتشون بدید!

در کل امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک تو بازیسنتر فعال بشه و شاهد کاربرای بیشتری باشیم!

پروفشنال iilliya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    یه جایی زیره آسمونه خدا ! !!

پيش فرض

بنده ساکن همین تهران خودمون هستم، و باهاتون موافقم، متاسفانه فرهنگ خرید بازی های اورجینال هنوز تو ایران جا نیفتاده! این قضیه هم برمیگرده به دلایل مختلف!
    ولی مطمئن باشید امکاناتی که یک بازی اورجینال به شما میده واقعاً میرزه که آدم به خریدش فکر کنه. خیلیا هستن که اصلاً نمیدونن فرق یه بازی کپی با اورجینال چیه!

بنده خودم بازی کپی هم انجام میدم و بعضاً به خاطر یه سری مسائل سراغ اورجینال هم میرم، حتی شده یه بازی کپی رو که قبلاً تمومش کردم، اورجینالشو گرفتم و باز رفتمش!

این تخفیف های تابستانی استیم هم واقعاً فرصت خوبی هستش که آدم بازی مورد علاقشو به صورت اورجینال بخره! بیشتر بازی ها تا 75% هم تخفیف میخرن و دیگه لازم نیست 50 60 دلار پول بابتشون بدید!

در کل امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک تو بازیسنتر فعال بشه و شاهد کاربرای بیشتری باشیم!
    من که با اینکه مدرن وار 3 رو راحت میتونم انلاین بازی کنم به 2 دلیل سریالشو خریدم (بماند کوفتم شده ! )
    دلیل اولم برخورد نکردن با یه مشت نوب ترسو و ادم عوضی و .... که از انواع ha ک استفاده میکنن بود دومی هم چون رو حالت کرک شده یه سری مپ و مرحله اضافی رو نداره

منتها همه اینا به کنار از ناز دست یه سری از خدا بی خبر استیم چیلتر تشیف داره منی که عادیش پینگم از 300 رد شه دیگه نمیشه بازی کرد به خاطر تاخیر دیدن صحنه ها برای استیم مجبورم از چیلتر شکن استفاده کنم که نتیجش میشه پینگ 400 500 نتیجه این پینگ چیه جایه دیدن دشمن صحنه مرگتو میبینی دی:

منم دیدم فایده نداره استیم رو پاک کردم گفتم بماند به امید روزی که با پینگ 100 لا اقل بتونم بازی کنم نه 600 ! خداااااااااااااا!!!

حالا من موندم شما چطوری راحت بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

من که با اینکه مدرن وار 3 رو راحت میتونم انلاین بازی کنم به 2 دلیل سریالشو خریدم (بماند کوفتم شده ! )
    دلیل اولم برخورد نکردن با یه مشت نوب ترسو و ادم عوضی و .... که از انواع ha ک استفاده میکنن بود دومی هم چون رو حالت کرک شده یه سری مپ و مرحله اضافی رو نداره

منتها همه اینا به کنار از ناز دست یه سری از خدا بی خبر استیم چیلتر تشیف داره منی که عادیش پینگم از 300 رد شه دیگه نمیشه بازی کرد به خاطر تاخیر دیدن صحنه ها برای استیم مجبورم از چیلتر شکن استفاده کنم که نتیجش میشه پینگ 400 500 نتیجه این پینگ چیه جایه دیدن دشمن صحنه مرگتو میبینی دی:

منم دیدم فایده نداره استیم رو پاک کردم گفتم بماند به امید روزی که با پینگ 100 لا اقل بتونم بازی کنم نه 600 ! خداااااااااااااا!!!

حالا من موندم شما چطوری راحت بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟
    عزیز جان، شما بدو بدو استیم رو دوباره نصب کن که کلاً از بیخ اشتباه متوجه شدی!

در مورد فیلتر شدن: تنها بخش Store یا همون فروشگاه "سایت" استیم فیلتر هست! یعنی شما اگه بری مثلا تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، بازه ! فقط قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو فیلتر کردن!
    و این فیلتر شدن هم هیچ ربطی به پینگ شما تو بازی ها نداره! استیم فقط یه توزیع کننده بازی ها به صورت دیجیتالی هستش که یه سری امکانات رو در اختیار شما قرار میده! سرورهای بازی ها کاملاً جدا هستن از استیم و هیچ ربطی به استیم ندارن!!!!!!
    سرورهای Call of Duty هم از این قاعده مستثنا نیستن! اگه شما تو این بازی مشکل پینگ دارید، یا مشکل از نِت خودتون هست یا سروری که میرید داخلش! من خودم هم MW3 و هم MW2 رو دارم آنلاین بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

این مشکلات هیچ ارتباطی به استیم و فیلتر بودنش نداره!

داره خودمونی میشه IvIoI-IsEn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان

یک سری برنامه ها و سرورهایی هستند که برای کاهش ping تو بازی ساخته شدن و از نرم افزار steam هم پشتیبانی میکنن در کل اونها کاری رو که انجام میدن اینه که مسیر packet های ارسالی از کامپیوتر شما تا سرور بازی رو از طریق خودشون انتقال میدن و با این شیوه ping و همچنین مسیر مبدا و مقصد رو کم میکنن , در مورد ضریب امنیتشون هم بگم من زمانی که world of warcraft بازی میکردم بایکیش که کار کردم تا اون زمان با وجود بهبود پینگ تو بازی از لحاظ امنیت هم با مشکلی روبرو نشدم در کل پیشنهاد میکنم امتحانش کنید

در اینجا یک سایت رو که میشناسم برای dota 2 سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هست ولی متاسفانه سایتش فیلتره ولی اگه بتونید نرم افزارشو دانلود کنید (البته باید ببینید که بازی مورد نظر شما رو پشتیبانی میکنه یا نه) بعد میتونید از account trial استفاده کنید که هر یک ساعت یک بار قطع میکنه و ببینید که بهبودی در وضعیت پینگ بازی ایجاد میکنه یا نه

بعدش اینکه خودم هنوز برای dota 2 تستش نکردم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

عزیز جان، شما بدو بدو استیم رو دوباره نصب کن که کلاً از بیخ اشتباه متوجه شدی!

در مورد فیلتر شدن: تنها بخش Store یا همون فروشگاه "سایت" استیم فیلتر هست! یعنی شما اگه بری مثلا تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، بازه ! فقط قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو فیلتر کردن!
    و این فیلتر شدن هم هیچ ربطی به پینگ شما تو بازی ها نداره! استیم فقط یه توزیع کننده بازی ها به صورت دیجیتالی هستش که یه سری امکانات رو در اختیار شما قرار میده! سرورهای بازی ها کاملاً جدا هستن از استیم و هیچ ربطی به استیم ندارن!!!!!!
    سرورهای Call of Duty هم از این قاعده مستثنا نیستن! اگه شما تو این بازی مشکل پینگ دارید، یا مشکل از نِت خودتون هست یا سروری که میرید داخلش! من خودم هم MW3 و هم MW2 رو دارم آنلاین بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

این مشکلات هیچ ارتباطی به استیم و فیلتر بودنش نداره!
    چشم به حرف شما که بزرگتری تو این کار نصب دارم میکنم اما بی چیلتر شکن وصل نمی شه ! خود استیم به زور لاگ آن میشه ! ؟؟
    شما هیچ مشکلی نداری ؟راحت mw3 رو بازی میکنی ؟

اون برنامه رو منم دیدم اما خوب به کار من که نمیاد خوشا به حال wow باز ها دی:

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

چشم به حرف شما که بزرگتری تو این کار نصب دارم میکنم اما بی چیلتر شکن وصل نمی شه ! خود استیم به زور لاگ آن میشه ! ؟؟
    شما هیچ مشکلی نداری ؟راحت mw3 رو بازی میکنی ؟

اون برنامه رو منم دیدم اما خوب به کار من که نمیاد خوشا به حال wow باز ها دی:
    تو پست های قبلیم گفتم، کلاً لاگین کردن استیم طول میکشه، مشکلی نیست، فقط باید چند دقیقه صبر کنید!
    من راحت بدون قندشکن بازی میکنم! مشکلی هم نیست! راحت وصل میشه!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دیگه والا من نمیدونم چقدر صبر کنم !
    آخه 1 ربع صبر کردن که نمیشه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •