تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 35 اولاول ... 2329303132333435 آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

در آغاز فعالیت halker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما
    من استیم رو نصب کردم و بازی dota2 رو از دوستم گرفتم و سپس در قسمت مورد نظر کپی کردم بازی رو با استیم اجرا کردم تونستم با بوت بازی کنم اما با کسی نمیتونستم بازی کنم اونها رو میدیدم ولی نمیتونستم باهاشون بازی کنم اروری که میداد این بود که بازی شما آپدیت نیست و از دوستم که خودش dota2 رو با استیم دانلود کرده بود پرسیدم میگفت هر سری که میخوام وارد بازی بشم اول بازی آپدیت میشه بعد اجرا میشه.

اما واسه من ارور آپدیت رو میده و هر سری هم که میام بیرون و دوباره میرم داخل باز آپدیت نمیشه لطفا کمک کنید دارم دیونه میشم.
    دقیقا مثل این میمونه که توی بیابون باشی و از تشنگی داری هلاک میشی آب ببینی اما نتونی ازش استفاده کنی، منم دقیقا همین حس رو دارم، دارم دیونه میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟ مرسی
    بازی رو verify کردی ؟ اگر verify کردی هنوز هم ارور آپدیت میده استیم رو بذار رو حالت بتا تا آپدیت کنه خودش رو.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

با سلام
    من سی دی کی بازی call of duty black ops 2 را به تازگی خریدم . ولی وقتی وارد قسمت مولتی پلیر میشم نمیتونم انلاین به سروری وصل بشم . فقط میتونم با bots بازی کنم . دوستان کسی اگه بلده راهنمایی کنه . اولین بارمه با استیم کار میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

///////.......
    Last edited by ea.ali; 26-06-2016 at 14:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    استیم رو نصب کردم ولی تو فولدر steamapps فولدری به اسم common وجود نداره؟
    خودم باید بسازم؟
    بعد از کپی کردن بازی داخل فولدر common چکار باید کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    در شناسوندن دیتای بازی insurgency به استیم مشکل دارم.
    بازی رو از طریق گیفت کارت اکتیو کردم....بعد بازی رو بدون کرک نصب کردم و محتویاتش رو داخل steamapps\common\insurgency2 کپی کردم...........ولی وقتی تو استیم میخوام Install کنم 4.2 گیگ برای دانلود میاره و دیتاش رو نمیشناسه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    در شناسوندن دیتای بازی insurgency به استیم مشکل دارم.
    بازی رو از طریق گیفت کارت اکتیو کردم....بعد بازی رو بدون کرک نصب کردم و محتویاتش رو داخل steamapps\common\insurgency2 کپی کردم...........ولی وقتی تو استیم میخوام Install کنم 4.2 گیگ برای دانلود میاره و دیتاش رو نمیشناسه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از اینکه بازی رو تو فولدر کپی کردین و دانلود رو زدین باید بره توی مرحله discovering existing files، اگه نمیره یه مشکلی هست، اما اگر میره بعد از اینکه این مرحله تموم میشه بلافاصله باید یه بار دانلود رو Pause و Resume کنید وگرنه میره از اول، اگر این کار رو هم کردین و باز هم از اول دانلود میکنه احتمالا از نسخه بازی شماست که یا خیلی قدیمیه یا اینکه فشرده هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    میخوام بازی Rise Of Nations رو تحت استیم بازی کنم ایا حتما باید سی ی کی بخرم؟ ایا بعد از خرید سی دی کی و با توجه به بحث تحریم میتونم بازی از فروشگاه استیم دانلود کنم؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.
    از دوستان کسی نیس یه راهنمایی کنه که بهترین بازی های رایگان انلاین استیم چین؟؟
    من حسابی خسته شدم بس سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم... اگرم کسی معرفی کرده مال دو سال پیشه
    یاعلی
    منتظرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام من بازی rainbow six siege رو خردیدم مشکلم اینه هر بار وارد استیم میشم میخواد dlc پک اولترا تکسچ که 25 گیگ حجمش هست رو دانلود کنه تیک این دی ال سی رو از قسمت ستینگ که بر میدارم و دوبارع وارد میشم تیک سر جاشه و دوباره میخواد دانلود کنه
    یکی از مشکلاتی هم که باهاش دارم تو سر برگ update بازی فقط گزینه اپدیت خودکار هست و نمیتونم دستیش کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام من بازی rainbow six siege رو خردیدم مشکلم اینه هر بار وارد استیم میشم میخواد dlc پک اولترا تکسچ که 25 گیگ حجمش هست رو دانلود کنه تیک این دی ال سی رو از قسمت ستینگ که بر میدارم و دوبارع وارد میشم تیک سر جاشه و دوباره میخواد دانلود کنه
    یکی از مشکلاتی هم که باهاش دارم تو سر برگ update بازی فقط گزینه اپدیت خودکار هست و نمیتونم دستیش کنم
    میتونی خیلی راحت از صف خارجش کنی کافیه بری این قسمت و موقع دانلود روی کنسل کلیک کنی در اینصورت حتی اگه استیم باز و بسته هم بشه خودکار دانلود نمیشه مگه خودت دوباره استارت بزنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •