تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 35 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

من قبلاً یه سری مطالب از استیم نوشته بودم که اینجا میزارم، بلکه یکم تاپیک جون بگیره! امیدوارم مفید واقع بشه!

اطلاعات کلی

شرکت سازنده: Valve Corporation
    اولین نسخه: September 12, 2003
    آخرین نسخه: July 12, 2011
    پلتفرم ها: (Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3 (partially
    حجم نرم نرم افزار: (41.5 megabytes (Windows) ,153.5 megabytes (Mac
    قابلیت پشتیبانی زبان ها: 21
    وب سایت: store.steampowered.com

درباره ی استیم:

Steam(استیم) چیست؟
    استیم نرم افزاری برای پخش و خرید بازی ها به صورت مجازی، بازی کردن به صورت آنلاین و مولتی پلیر، ارتباطات دیجیتالی(از قبیل چت و Voice) و ... هست که در سال 2003 توسط شرکت والو(Valve) ساخته و طراحی شد. استیم محلی برای توزیع بازی ها است که از گروه ها Independent یا مستقل گرفته تا شرکت های بزرگ می توانند از آن استفاده کنند، استیم همچنین قابلیت های عمومی نیز مانند چت معمولی یا Voice و همچنین آپدیت هوشمند نیز هست!

آمار و ارقام!
    با استناد به اطلاعات به دست آمده در جولای 2011، استیم دارای بیش از 1300 بازی است و بیش از 30 میلیون کاربر فعال دارد!!! با توجه به این آمار و ارقام، تخمیم زده شده که بیش از 70% از فروش دیجیتالی بازی ها متعلق به استیم است!!

شرکت هایی که بازی های خود را بر روی استیم قرار می دهند:
    می توان به راحتی گفت هر شرکت بازی ساری بزرگ یا مستقل از استیم برای توزیع بازی های خود به صورت مجازی استفاده می کند، از بزرگترین شرکت ها میشه به Bethesda Softworks, Electronic Arts, Activision Rockstar Games, and Telltale Games و ... اشاره کرد.

اطلاعاتی از نحوه ی عملکرد استیم و امکانات اینترنتی آن:
    استیم با استفاده از فروشگاهی که اسم آن را Steam Store گذاشته بازی های خود را به وصرت مجازی به فروش می رساند، در واقع یوزرها ثبت نام شده در استیم با استفاده از خرید مستقیم و یا دریافت هدیه(Gift) از طرف دوستان و آشنایان، بازی های خود را دریافت و به لیست بازی های خود اضافه می کنند. دریافت بازی های نیز به صورت کاملا دیجیتالی صورت می گیرد که در واقع کاربران بعد از خرید هر بازی باید آن را با نرم افزار استیم و با دانلود منیجر هوشمند استیم دریافت کنند، استیم همچنین قابلیت اتصال به لن، سرچ، چت، فیلتر، بوک مارک، مرورگر و... را دارد که با بازی هماهنگ و ادغام خواهند شد، که می توان به تمام این امکانات هم در محیط سیستم عامل خود و هم در داخل بازی و تنها با فشار دادن یک کلید دسترسی پیدا کرد! استیم این امکان رو به شما میده که بتونید به راحتی با دوستان خود ارتباط برقراد کنید همچنین با استفاده از لیست سرورهایی که استیم به شما می ده می تونید به راحتی با تمام دوستان خود و به صورت یک جا از بازی لذت ببرید. به این نکته نیز باید اشاره کرد که یوزرهای ساخته شده نمی توانند به وسیله ی سازنده آن پاک شوند...

پچ ها و آپدیت های استیم:
    استیم هر چند وقت یک باز آپدیت های متنوعی برای نرم افزار خود می گذارد که شامل تغییرات در نرم افزار از جمله امنیت و پشتیبانی از بازی های جدید خواهد شد، همون طور که گفته شد استیم آپدیت ها و پچ های هر بازی رو به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد که بدون آن ها نمی توان بازی را آغاز کرد

آنتی چیت استیم:
    استیم دارای ضد رمز و یا همان آنتی چیت به نام (Valve Anti-Cheat (VAC است که به کاربران اجازه خواهد داد بدون نگرانی از استفاده ی کاربران دیگر از رمز های مختلف از بازی لذت ببرند. پس سعی کنید در صورت لازم وارد سرورهایی شوید که از این سیستم استفاده می کنند...

استیم محلی:
    استیم با در حال حاضر از زبان های Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Spanish, Swedish, Turkish و Thai به طور کامل پشتیبانی می کند.
    هم چنین استیم با توجه به مکانی که شما از آنجا با استیم ارتباط برقرار کرده اید قیمت ها را به روز می کند، در حال حاضر استیم از واحد های پولی US dollars, CAN dollars, Euros, pounds sterling, AUS Dollars, Yen, Won و Renminbi پشتیبانی می کند.

مولتی پلیر و لابی استیم:
    بعد از انتشار بازی Left 4 Dead این امکان به وجود اومد که در SteamWorks و Steam شما قابلیت استفاده از لابی ها و درست کردن مسابقه را داشتید، لابی ها به شم این اجازه رو می دن که قبل از ورود به بازی تنظیمات مربوطه رو انجام و بده و Matchmaking نیز این قابلیت رو به افراد می دهد که به صورت خودکار و با توجه به معیارهای خاصی نفرات را گروه بندی کند...

اجتماع استیم:
    در تاریخ 12 سپتامبر 2007 شرکت والو Steam Community را منتشر کرد،Steam Community در واقع اجتماعی برای خدمات اینترنتی بود که کاربران به وسیله ی آن می توانستند با یکدیگر در مقیاس های چند به چند ارتباط برقرار کنند. که این عمل هم با استفاده از نرم افزار استیم و هم با استفاده از مرورگر وب امکان پذیر بود. در January 2010 استیم اعلام کرد بیش از 25 مییون کاربر فعال در Steam Community دارد!
    با به وجود اومدن این امکان در استیم، یوزرها می توانستند در پروفایل خود تنظیمات شخصی انجام دهند، به دوستان خود لینک بدهند، اطلاعات مربوط به بازی که خریدند رو ببینند، تعداد ساعت بازی کردن در طول دو هفته ی اخیر رو مشاهده کنند، از استیم امتیاز بین 0 تا 10 با توجه به فعالیت خود دریافت کنند، به گروه های مختلف عضو بشوند، فعالیت دوستان خود را ببینند که شامل بازی های انجام داده، بازی در حال انجام، بازی های خریداری شده و اچیومنت های گرفته شده از طرف دوستان شما و...
    کاربران با استفاده از ابزار (IM (instant messaging می توانند به صورت تک به تک یا گروهی و به صورت خصوصی یا عمومی با دوستان خود ارتباط برقرار کنند...
    July 1, 2010 استیم اعلام کرد که Steam Community قادر خواهد بود به عنوان یک OpenID کار خود را انجام دهد! این به این معنی بود که برای سندیت و فعال سازی SteamID دیگر کاربر نیازی به وارد کردن یوزر و پسورد خود در سایت های شخص ثالث نداشت.

اضافات قابل دانلود بازی ها:
    در صورت وجود DLC یا اضافاتی برای بازی ها، استیم آن را در اختیار بازیبازها قرار خواهد داد، اگر DLC فعال باشد در بخش فروشگاه بازی یا game's Store قابل دسترسی خواهد بود و یا در کنار بازی کامل و در بخش New Releases واقع در storefront قابل مشاهده خواهد بود...

مرورگر استیم:
    استیم از مرورگری که بر پایه ی Webkit ساخته شده است پشتیبانی می کند، از این مرورگر می توان در داخل بازی نیز استفاده کرد.

تخفیف های استیم:
    هر ساله استیم در مناسبت های مختلف از جمله شروع تابستان و سال نو میلادی تخفیف های ویژه ای برای کاربران در نظر می گیرد، اگر با استیم کار کرده باشید مطمئناً امسال (2011) نیز تخفیف های شگفت انگیز استیم رو مشاهده کردید! بیشتر این تخفیف ها 50 تا 70% از قیمت اصلی پایین تر بودند، که این امکان رو برای کاربران مخصوصاً کاربران ایرانی فراهم می کرد تا به راحتی بتوانند بازی هارا با تعداد زیاد خریداری کنند...

لینک دانلود نرم افزار استیم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته: اطلاعات تکمیلی به مرور به همین پست اضافه خواهند شد.
    Last edited by marmolak kocholo; 29-06-2012 at 00:42.

2. 7 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه worm_19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من چند وقته که دارم سعی می کنم از Steam استفاده کنم ولی متوجه شدم که نه تنها ایران در لیست کشور های مورد تحریم این سرویس هست بلکه مسئولین متهد و دلسوز مشغول به کار در فیلترینگ کشور، تشخیص داده اند که این پلتفرم بازی و سایت مربوط به اون طبق قوانین جرایم رایانه ای مجرم محسوب می شه(!) و دسترسی بهش رو قطع کردن.

بگذریم. من چند وقت پیش با vpn موفق شدم خود Steam رو نصب کنم و توش به اکانت بسازم. من توی یه قرعه کشی توی فروم های playdota.com برنده یه سریال برای بازی dota2 شدم. این سریال رو توی Steam وارد کردم و شروع کرد به دانلود کردن. نزدیک 1 GiB دانلود کردم ولی الان که می خوام Steam رو اجرا کنم با این پیام مواجه می شم:

البته می شه حالت آفلاین رو انتخاب کرد و وارد محیط برنامه شد ولی توی این حالت فقط می شه بازی هایی رو که کامل دانلود شدند اجرا کرد. من متسفانه موفق نشدم که بازی رو به صورت کامل نصب کنم.
    به نظر شما پاک کردن کامل Steam و شروع از اول می تونه این مشکل رو حل کنه؟

در آخر به نظر من با توجه به قطع دسترسی دوطرفه این سرویس برای کاربران مقیم ایران استفاده از این سرویس توی ایران به سادگی ممکن نیست.

پروفشنال iilliya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    یه جایی زیره آسمونه خدا ! !!

پيش فرض

من با استیم مشکل داشم اما خب انگار حل شد خدا رو شکر مخم تاب برداشته بود فقط رو سرویس شبانه خیلی طول میکشه تا لاگ این کنه!
    10 دقیقه
    البته من رفتم پرت هایه که دوستمون بالا گفتن رو همشو رو مدوم باز کردم
    Last edited by iilliya; 14-07-2012 at 01:23.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه من تو روز با vpn هم نمی تونم برم توش الان رفت تو اینترنت شبانه، 2 تا 8 صبح، بدون vpn کار کرد! دارم بقیه بازی رو دانلود می کنم. مشکلت رو نمی دونم چطور می شه حل کرد ولی شما مشکل منو حل کردی! بازم ممنون

ویرایش: طبق شواهد Steam فقط روی اینترنت شبانه کار می کنه!
    iiliya: شما ISP تون چیه؟ برای من: shahrad.net
    Last edited by worm_19; 14-07-2012 at 01:54.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

شما وقتی استیم رو اجرا میکنید دیگه هیچ صفحه و چیزه دیگه ای باز نکنید و صبر کنید تا استیم بالا بیاد، ممکنه حتی نیم ساعت هم طول بکشه لاگین کردنش!
    این مدت زمان هم بستگی به اینترنت و زمانی هست که وارد استیم میشید.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دوستان، حراج تابستانی استیم هم شروع شده! از امروز تا 9 روز دیگه شاهد تخفیف های بسیار زیادی خواهیم بود!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه من تو روز با vpn هم نمی تونم برم توش الان رفت تو اینترنت شبانه، 2 تا 8 صبح، بدون vpn کار کرد! دارم بقیه بازی رو دانلود می کنم. مشکلت رو نمی دونم چطور می شه حل کرد ولی شما مشکل منو حل کردی! بازم ممنون

ویرایش: طبق شواهد Steam فقط روی اینترنت شبانه کار می کنه!
    iiliya: شما ISP تون چیه؟ برای من: shahrad.net
    من مشکلم حل شد دیشب هم برای اولین بار رو استیم بازی کردم دی:
    الان روزانه رو چک میکنم ببینم باز میکنه یا نه !
    من از نداگستر دارم اصفهان!
    چی شد با همون پرت فوروارد زدی باز شد ؟
    با چیز پی ان که اسپید کم میشه!

شما وقتی استیم رو اجرا میکنید دیگه هیچ صفحه و چیزه دیگه ای باز نکنید و صبر کنید تا استیم بالا بیاد، ممکنه حتی نیم ساعت هم طول بکشه لاگین کردنش!
    این مدت زمان هم بستگی به اینترنت و زمانی هست که وارد استیم میشید.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دوستان، حراج تابستانی استیم هم شروع شده! از امروز تا 9 روز دیگه شاهد تخفیف های بسیار زیادی خواهیم بود!
    ممنون منم دیشب صبر کردم لاگ این کرد درست میگید !
    از چه سایتی خرید میکنید ؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

چندتا سایت ایرانی هست که براتون میتونن بخرن. تو پروفایلتون گذاشتم...

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

چی شد با همون پرت فوروارد زدی باز شد ؟
    با چیز پی ان که اسپید کم میشه!
    نه دست به پورت و اینجورچیزا نزدم همون اینترنت شب کار می کنه. روزا کار نمی کنه...

در ضمن اینطور که من متوجه شدم اگه دانلود بازی نصفه موند Steam رو نبندین. همین جوری باز نگه دارید تا فردا شب.(فقط Hibernate یا Sleep کنید) وگرنه باید از اول دانلود کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

عزیز شما چند مرحله قبله منی من بازی رو داشتم برای همین فایل هایه بازی رو به خوردش دادم
    من دردسرم با خود بازه
    مثلا مدرن وار 3 یا چیز پی ان میخواد یا سوکس تا بتونه سرچ کنه وقتی هم که وصل میشه انقدر پینگم میره بالا که همه چی رو با چند ثانیه تاخیر میبینم
    خلاصه که 30 تومنم بر باد رفت دی:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •