تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 35 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

سلام
    توی استیم بازی رایگان کم پیدا میشه

داره خودمونی میشه stallker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام ..اقا من دو روز پیش یه کارت 20 دلاری استیم والت خریدم .تا برم dlc های بازی دارک سولز رو بخرم ..اما بعد از اینکه کد رو وارد کردم یه صفحه باز شد که اونجا ادرس زیپ کد، کشور ،و چند تا از این جور چیزا نوشته بود ..البته ایران هم تو لیست کشور ها نبود . الان موندم چیکار کنم...دوستان اگر راهنمایی دارید، دریغ نکنید .ممنون

آخر فروم باز vampyre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اگه کسی از Steamgifts استفاده میکنه این یه گیواوی هست برا ولو کامپلت پک 3 روز هم وقت داره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    اگر در حال دانلود از استیم برق بره یا اینترنت با مشکل مواجه بشه ویا سیستم قفل کنه وما بدون در نظر گرفتن دانلود. سیستم رو ریست کنیم.چه اتفاقی می افته؟فایلهای که دان کردیم خراب میشن؟
    چون برای خودم وضعیت سوم پیش اومده
    وقتی رفتم سر دانلودم بعد چندی زمان دانلود هی بالا رفت و در اخر پیام خطا نشون داد
    یک ساعت بهش وقت دادم و دوباره دانلود رو شروع
    این بار هیچ خطای در کار نبود و رفت روی دانلود!!

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

سلام
    اگر در حال دانلود از استیم برق بره یا اینترنت با مشکل مواجه بشه ویا سیستم قفل کنه وما بدون در نظر گرفتن دانلود. سیستم رو ریست کنیم.چه اتفاقی می افته؟فایلهای که دان کردیم خراب میشن؟
    چون برای خودم وضعیت سوم پیش اومده
    وقتی رفتم سر دانلودم بعد چندی زمان دانلود هی بالا رفت و در اخر پیام خطا نشون داد
    یک ساعت بهش وقت دادم و دوباره دانلود رو شروع
    این بار هیچ خطای در کار نبود و رفت روی دانلود!!
    خیر مشکلی پیش نمیاد . بعضی وقتا ( 3 شنبه ها بیشتر ) بدلیل تعمیرات سرور ها کار نمیکنن و دانلود خطا میده و بعدا درست میشه خودش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام من تا الان 20 تا ایمیل ساختم 20 بار هم ثبت نام کردم تو استیم با قند شکن بی قند شکن ولی ایمیل فعال سازی برای من نمیاد رو کادر سبز رنگ هم که کلمه no و yes داره رو yes هم کلیک کردم وتا finish هم پیش رفتم ولی باز لینک فعال سازی برام نمیاد پدرم دراومد اینقدر ایمیل ساختم کمک کنید با تشکر.

آخر فروم باز p30worldapm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من امروز از یه فروشگاه آنلاین یه ولت کارت 50 دلاری خریدم بعد کد 15 رقمی رو وارد کردم و اکانت رو شارژ کردم. الآن اون بالا سمت راست بقل اسمم نوشته $50.00 USD. رفتم تو صفحه Next Car Game: Wreckfest و روی add to cart کلیک کردم و بعد روی Purchase for myself کلیک کردم و رفت تو یه صفحه جدید که بالاش تو یه مستطیل نارنجی نوشته:
    There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
    چی کارش کنم؟
    تا سوم 30% تخفیف داره. می خوام قبل از سوم بخرم.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من امروز از یه فروشگاه آنلاین یه ولت کارت 50 دلاری خریدم بعد کد 15 رقمی رو وارد کردم و اکانت رو شارژ کردم. الآن اون بالا سمت راست بقل اسمم نوشته $50.00 USD. رفتم تو صفحه Next Car Game: Wreckfest و روی add to cart کلیک کردم و بعد روی Purchase for myself کلیک کردم و رفت تو یه صفحه جدید که بالاش تو یه مستطیل نارنجی نوشته:
    There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
    چی کارش کنم؟
    تا سوم 30% تخفیف داره. می خوام قبل از سوم بخرم.
    من بدون فیلتر شکن و با آپی ایران، کد رو وارد کردم بعد از اون اسم کشور خواست و من اشتباه کردم و دیدم ایران نداره و گذاشتم رو عراق! الآن اون بالا نوشته $50.00 USD.

حالا من باید با آی پی ایران بخرم یا united states یا عراق؟ آی پی عراق رو که ندارم ولی اون دو تا رو تست کردم و همون ارور رو می ده.

چی کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بدون فیلتر شکن و با آپی ایران، کد رو وارد کردم بعد از اون اسم کشور خواست و من اشتباه کردم و دیدم ایران نداره و گذاشتم رو عراق! الآن اون بالا نوشته $50.00 USD.

حالا من باید با آی پی ایران بخرم یا united states یا عراق؟ آی پی عراق رو که ندارم ولی اون دو تا رو تست کردم و همون ارور رو می ده.

چی کار کنم؟
    مشکل حل شد.
    با استفاده از افزونه hola better internet آی پیم رو به آی پی عراق تغییر دادم و تونستم بخرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    من هم همین مشکل دارم باید چیکار کنم تا بتونم خرید کنم ممنون میشم راهنمایی کنی که چیکار کردید درست شد ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •