تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل عجیب وایرلس MSI

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

13 مشکل عجیب وایرلس MSI

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    مشکل عجیبی برای من پیش آمده که در زیر مفصلا شر می دهم...
    در هنگام کار با لپتاپ msi خود، بدون نصب هبچ برنامه ای و یاانجام تنظیماتی روی لپ تاپ، شبکه وایرلس لپ تاپ بنده قطع شد. هر تلاشی که کردم تا شبکه را وصل کنم بی فایده بود. اما نمی دانم که چگونه شبکه برای مدت 30 دقیقه وصل شد اما مودم وایرلس بنده را نشناخت. ویندوز بنده XP هست و مشخصات کامل لپ تاپ را هم در عکس میبینید.
    در ضمن مودم کاملا سالم هست، چرا که بنده از طریق همان مودم و با یک لپ تاپ دیگر وارد اینترنت شدم. این را هم بگویم که مثل اینکه این لپ تاپی که سالم هست و با آن به اینترنت آمدم به صورت کامپیوتر مادر شده است! چرا که قبل از اینکه آن را وصل کنم، وقتی شبکه وایرلس را با گوشی جست و جو می کردم،اسم مودم می آمد،اما الان که با گوشی جست و جو می کنم، اسم شبکه داخلی لپتاپ من می آید... ممنون می شوم اساتید کمک کنند.
    Last edited by naeame; 20-06-2011 at 14:57. دليل: ناقص بودن عنوان تاپیک

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

بهتر هست تنظیمات مودم را به تنظیمات اولیه برگردونید ، Access po int هم Hide نباشه
    درایور وایرلس لپتاپ هم یک بار دیگه از اول نصب کنید . مشکل به احتمال زیاد حل خواهد شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بهتر هست تنظیمات مودم را به تنظیمات اولیه برگردونید ، Access po int هم Hide نباشه
    درایور وایرلس لپتاپ هم یک بار دیگه از اول نصب کنید . مشکل به احتمال زیاد حل خواهد شد
    از پاسختان ممنونم.
    من الان سی دی درایور را ندارم و اصلا مدل آن را هم نمی دانم!!!!! چگونه access point را از حالت hide در بیاورم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •