تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 89

نام تاپيک: کاهش دمای لپ تاپ (بیش از 25 درجه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بین 30 تا 70

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بهترین کار طراحی کول پد توسط خودتون و برای لپتاپ خودتون هست... ماشالا همه هم مهندس.....
    فنهایی که کار میزارید باید جایی قرارش بدید که دقیقا زیر سوراخهای لپتاپ قرار بگیره!!! من با 3 تا فن کیس 15 درجه دمارو اوردم پایین!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آخه چرا باید اینکارو کنیم؟ من هنوز خوب منوجه نشدم، وقتی برنامه ای میتونه از 15 درصد سی پی یو هم استفاده کنه چرا میاد از صد در صدش استفاده میکنه؟ از کجا مطمعن باشیم که رو کیفیت لپ تاپ تاثیر نمیزاره؟
    Last edited by malihe mohammadloo; 07-05-2014 at 00:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون دوست عزیز

من cpu . core i7 / asus n61jq دارم . با دستور عملی که شما دادید . دمای من کمتر شد ولی در حالت عادی و وقتی وبگردی میکنم یا کارای سبک با فتوشاپ و ... انجام میدم . دما به 69-70 میرسه. نمیدونم این عدد زیاده یا نه ؟ صدای فن در 60 به بالا قابل شنیدنه .
    فکر میکنم باید یه کول پد بگیرم . این دما با توجه به این که من در روز بالای 10-12 ساعت از لپ تاپ استفاده میکنم ضرری برای لپ تاپ نداره؟ اوایل که خریده بودم اینجوری نبود .

نظر شما چیه ؟
    چطوری متوجه دمای سی پی یو میشید؟

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسی تست نکرده

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام . لپ تاپ من hp probook 4530 یه . دیروز خیلی داغ میکرد و میخواستم بازش کنم تا این تاپیک و دیدم و تنظیماتشو انجام دادم . الان خیلی خنک شده منتها وقتی میخوام با نرم افزارهای مشاهده دمای سی پی یو دماشو ببینم کلا قفل میشه و باید با دکمه پاور خاموشش کنم ! به نظرم تو تنظیمات فقط اون گزینه cool policy رو active کنیم مشکلش حل بشه و فرکانسش زیاد تو خنک شدن تاثیری نداشته باشه .

اینم بگم که ممکنه 3-4 ساعت با لپتاب کار کنم و مشکلی نداره اما همینکه یک نرم افزار مشاهده دمای cpu باز میکنم هنگ میکنه حتما باید با دکمه پاور خاموش بشه . بنظرتون از چیه مشکلش اساتید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام . لپ تاپ من hp probook 4530 یه . دیروز خیلی داغ میکرد و میخواستم بازش کنم تا این تاپیک و دیدم و تنظیماتشو انجام دادم . الان خیلی خنک شده منتها وقتی میخوام با نرم افزارهای مشاهده دمای سی پی یو دماشو ببینم کلا قفل میشه و باید با دکمه پاور خاموشش کنم ! به نظرم تو تنظیمات فقط اون گزینه cool policy رو active کنیم مشکلش حل بشه و فرکانسش زیاد تو خنک شدن تاثیری نداشته باشه .

اینم بگم که ممکنه 3-4 ساعت با لپتاب کار کنم و مشکلی نداره اما همینکه یک نرم افزار مشاهده دمای cpu باز میکنم هنگ میکنه حتما باید با دکمه پاور خاموش بشه . بنظرتون از چیه مشکلش اساتید؟
    خوب مشکله خاصی نبود
    فقط نرم افزاری که داشتم 32 بیتی بود ویندوز 64 بیتی . ورژن 64 بیتیشو که گرفتم مشکل حل شد

داره خودمونی میشه arsham4005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

بنده یه سوال دارم که تفاوت 15 درصد با مثلا 80 درصد روی حالت ماکزیمم چقدره؟ یعنی همین که 100 درصد نباشه کافیه یا اینکه یه رنجی حدود 15 تا 25 درصد انتخاب کنیم؟

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده یه سوال دارم که تفاوت 15 درصد با مثلا 80 درصد روی حالت ماکزیمم چقدره؟ یعنی همین که 100 درصد نباشه کافیه یا اینکه یه رنجی حدود 15 تا 25 درصد انتخاب کنیم؟
    دوست عزیز سوالاتو واضح تر بپرس . اگه منظورت کم کردن درصد سی پی یوته فک کنم هرچی درصدشو بیاری پایین فرکانس کاری سی پی یوت میاد پایین . اگه رو 0 بزاری فرکانس کاری سی پی یو رو 50درصد میشه.

10. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arsham4005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

دوست عزیز سوالاتو واضح تر بپرس . اگه منظورت کم کردن درصد سی پی یوته فک کنم هرچی درصدشو بیاری پایین فرکانس کاری سی پی یوت میاد پایین . اگه رو 0 بزاری فرکانس کاری سی پی یو رو 50درصد میشه.
    منظورم نسبت به توضیحات پست اول بود. بله همون درصد سی پی یو، روی 15 درصد گذاشتم ولی اکثر بازیها لگ داشت. آوردمش روی 80 درصد، الان خیلی خوبه، دما هم دوروبر 82-83
    با این دما مشکلی پیش نمیاد؟ خمیر از بین نمیره؟
    زیادم بازی نمیکنما شاید در طول روز یک ساعت اونم دو تا نیم ساعت اما خب لپ تاپم زیاد روشنه تقریبا 10-12 ساعت یا حتی بیشتر، دماش تو حالت معمولی بین 46-51

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •