تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرابی تاچ پد vostro 3300

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

14 خرابی تاچ پد vostro 3300

3 ماه پیش یک لپ تاپ vostro 3300 dell خریدم. خیلی کم ازش استفاده کردم. یک هفته ای خاموش بود و با اون کاری نداشتم بعد یک هفته که روشنش کردم دیدم تاچ پدش کار نمی کنه. اون دکمه ای که برای فعال کردن تاچ پد هست هم کار نمی کنه (یعنی حتی عکس اش هم نمی آد ) توی taskbar هم گزینه اش حذف شده. توی بایوس هم رفتم هیچ چیزی که مربوط باشه پیدا نکردم. توی کنترل پنل در قسمت موس در تبی که مربوط به تاچ پد بود رفتم اما گزنیه های اونم غیرفعاله و وقتی روی قسمت ستینگ کلیک می کنم کار نمی کنه (با یک موس وایرلس کار می کنم !) توی سایت dell رفتم و آخرین آپدیت درایور تاچ پد رو با وارد کردن تگ لپ تاپم پیدا کردم و دانلود کردم. اول که خواستم نصب کنم گفت نسخه جدیدترش نصب شده (هرچند به تاریخ ساخت درایور که نگاه کردم جدیدتر بود ) باز اهمیت ندادم و نسه قبلی رو پاک کردم و این که از سایت گرفته بودم رو نصب کردم وضع بدتر شد! کلا بعد از اون وقتی وارد منوی موس کنترل پنل می شدم می گفت باید درایور تاچ پد رو پاک کنی! باز چون کار نمی کرد با سیستم ریستور ویندوز این آپدیت رو پاک کردم و تنضیمات رو به یک هفته قبل بردم باز افاقه نکرد! کسی راه حلی داره؟ خیلی گشتم اما گویا کسی تا به حال با این مدل این مشکل رو نداشته. ممکنه تاچ پدم سوخته باشه؟

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

نه به احتمال زیاد مشکل از درایور هست.

مثلا برای اطمینان از اینکه مشکل سخت افزاری هست یا نه یک لینوکس ubuntu نصب من یا یک ویندوز جدید ، ببین مشکل پا برجاست یا خیر؟

3. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون. این لپ تاپم وقتی خریدم روش windows seven home نصب بود. به نظرتون اگه با بک آپ خود dell برگردونم به همون حال اول جواب میده ؟ یا کلا ویندوزش رو پاک کنم یک win 7 ultimate نصب کنم؟ یا اصلا برم سراغ لینوکس؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •