تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: توان کارت 460

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

ببین شما داری سیستمت رو با ماله دوستت مقایسه میکنی و گفتی که ایشون تو فلان بازی از من بهتر نتیجه میگیره! پس باید دید مشکل از کجاست! رم شما سرعتش بد نیست ولی ظر فیتش 2 هست و ماله دوست شما 4! پس این تو نتایج بازیهای سنگین تاثیر گذار خواهد بود! تو GTA که قبلا گفتی دلیل اصلی فریم بالاتر 4 هسته ای بودن سی پی یو دوست شماست! و هر چقدر هم شما اور کنی به اون نمی رسی!
    بقیق موارد رو هم قبلا گفتم نمیدونم تا چه چک کردی!
    انشالا که از رمم باشه

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست من یه سیستم با همین مشصات داره فقط سی پی یوش 4 هسته ای 4 تا 2 همانطور که میدونید 7500 تو گیم بهتره ضمنا گرافیکش 8800 اولترا هستش و رمش هم 4 ولی مادربوردش یکی هست ولی گیم ها رو می خوره assistant creed 3 رو مثل آب خوردن بازی می کنه من cpu تا 3.3 اور کردم vga تا 850 هسته مموری تا 2000 ولی بازم گیر دارم تو اویل 5 تا 60 فریم میزنه ولی گیر لحظه ای داره سیستم یه گیر لحظه ای داره انگار داره زجر می کشه نمی دونم کسی میدونه خیلی تایپیک زدم هر کی یه چیزی میگه
    دوست من این تیکهای لحظه ای مربوط به کمبود رمه ....
    ذر ضمن E7500 هم برای GTX460 محدودیت ایجاد میکنه و پیشنهاد میکنم که اگه قصد تعویضش ندارید یک کولر مناسب تهیه کنید و اونو تا 4 اورکلاک کنید ....(راحت تا این فرکانس میاد)
    رم هم حتما اضافش کنید چون 2 گیگ رم برای گیمهای الان اونم با رزولیشن بالا کم هست....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوست من این تیکهای لحظه ای مربوط به کمبود رمه ....
    ذر ضمن E7500 هم برای GTX460 محدودیت ایجاد میکنه و پیشنهاد میکنم که اگه قصد تعویضش ندارید یک کولر مناسب تهیه کنید و اونو تا 4 اورکلاک کنید ....(راحت تا این فرکانس میاد)
    رم هم حتما اضافش کنید چون 2 گیگ رم برای گیمهای الان اونم با رزولیشن بالا کم هست....
    دوست من با تشکر از شما من یه کولر برای cpu گرفتم cooler master hyper tx3 و سی پی یو رو تا 3.3 اور کردم ولی وقتی بیشتر اور میکنم صفحه آبی ظاهر می شه قبل از ورود به ویندوز نمی دونم چی باعث محدودیت میشه با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فکر کنم مربوط به رم میشه

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست من با تشکر از شما من یه کولر برای cpu گرفتم cooler master hyper tx3 و سی پی یو رو تا 3.3 اور کردم ولی وقتی بیشتر اور میکنم صفحه آبی ظاهر می شه قبل از ورود به ویندوز نمی دونم چی باعث محدودیت میشه با تشکر
    دوست من شما باید موقع اورکلاک ضریب رمها رو طوری تنظیم کنید که رمها اور نشن ....
    این ارور صفحه ابی هم مربوط به رمه ....
    برای اورکلاک توی بخش خودش بپرسید بهتر راهنمایی میشن....
    کلا این پردازنده قدرت اورکلاک بالایی داره و با این فن راحت تا 4 اور میشه...
    اما رمها رو حتما اضافه کن ....

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •