تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: مشکل با باد کولر و پنکه

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خب پس قضیه سردرد مربوط به به حساسیت میشه بعدش اینکه من در برابر باد سرد پهلو هام درد میاد دچار تکرر ادرار میشم اون مربوط به چیه؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خب پس قضیه سردرد مربوط به به حساسیت میشه بعدش اینکه من در برابر باد سرد پهلو هام درد میاد دچار تکرر ادرار میشم اون مربوط به چیه؟
    درد پهلو معمولا بعلت گرفتگی عضلانی در اثر سرما می باشد . اما تکرر ادرار عمدتا بعلت کاهش خونرسانی پوستی در اثر سرما و نتیجتا افزایش خونرسانی کلیوی و افزایش ادرار می باشد . اگر تغییر خاصی در ادارر نباشد مانند تغییر رنگ و یا سوزش ادرار این مساله مشکل خاصی نمی باشد .

3. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ببخشید تاپیک رو میارم بالا میدونم قدیمیه
    اما من از موقعی هوا گرم شد و کولر رو روشن میکنیم
    سردرد میشم خصوصا ظهر و شب که میخوابم و کولر روشنه هوا خیلی گرمه و بدون کولر واقعا غیر قابل تحمل با کولر هم دایما سردرد میشم
    هیچ علایم دیگه مثل گرفتگی بینی یا موارد این چنینی ندارم
    حدود دو هفته قبل بخاطر احتمال سینوزیت یه دوره انتی بیوتیک مصرف کردم که البته هیچ فرقی نکرد
    البته سردرد عموما با استامینوفن اروم میشه یا نهایت با یه بروفن
    اما این راه حل نیست و نمیشه همیشه اینو مصرف کنم
    میخواستم بدونم کسی از دوستان این تجربه رو داشته یا خیر
    منتظر راهنمایی عزیزان هستم
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

وقتی تابستون میشه و هوا دیگه خیلی گرم میشه مشکل من با کولر و پنکه شروع میشه به باد پنکه شدیدا حساسیت دارم سردرد میشم عطسه میزنم حتی اگر روبه روی من نباشه کولر از یه لحاظ بهتره سردرد نمیشم ولی کلیه هام نمیدونم پهلوهام درد میاد دچار تکرر ادرار میشم تا اینکه برم خاموشش کنم نمی دونم چیکا رکنم ؟ هر راهنمایی دارین بگین.
    باسلام / بیش از بیست سال است بنده مشکل فوق را دارم وعلیرغم مراجعه به پزشکان متعدد نتیجه مثبت دریافت نکردم اما با توجه به داروهای مصرفی ونتیجه آن میتونم عرایضی رو داشته باشم /// موضوع سینوزیت کاملا منتفیست ، مشکل جدی غلظت خون ویا چاقی گلبولهای خونیست که بهترین راه فرار از مقابل باد پنکه ویا کولر وقرار نداشتن در محیط سرد است اما /// اما اگر آزمایش خون گرفته باشین ودر بخش cbc diff " شمارش دستی گلبولهای خونی "دارای هموگلوبین وهماتوکریت نرمال باشید بایست موضوع تنگی عروق محیطی رو بررسی کنین ودر انتها استفاده موقت از قرص پنتوکسی فیلین 400 نوع کانادایی آن " گشادکننده عروق " مشروط به نداشتن سابقه کم خونی استفاده کنید ونتیجه حاصله را بررسی نمائید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •